18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ramzei

2017-05-25, 17:21
rafalll000 napisał/a:

pierwszy jakis poj***ny?



Kamera nagrywająca przejeżdżających na czerwonym świetle 6pkt i 500zł ja też bym po hamplach cisną...

KingOfDarkness

2017-05-25, 17:24
rafalll000 napisał/a:

pierwszy jakis poj***ny?



Też tak pomyślałem, przecież powinien jechać dalej, ale wydaje mi się, że są tam kamery/fotoradary ustawione na czerwone światło. Zamulił, myślał, że zdąży wyhamować żeby mu nie jebnęło zdjęcia (i tak pewnie nie dał rady, bo przekroczył linie zatrzymania) i sie doigrał :D

johnnyy

2017-05-25, 17:28
Dwa pierwsze to pedały. Jeden chciał przejechac na późnym czerwonym i w ostatniej chwili zrezygnował A drugi widzi dłuższy czas ze koleś chce wyjechać ale twardo trzyma swojego pierwszenstwa...

Eleir

2017-05-25, 18:07
Mnie najbardziej rozpie**ala to jak rzeczywistość jest bezlitosna dla tych małych popie**alaczek. Dla mnie niektóre sytuacje są niewyobrażalne, widzę jak koleś ma tyle miejsca i słychać, że hamuje a auto leci gdzie samo chce, opony 20 letnie? zawiecha wyj***na? Co jest do cholery, mam 15 letnią beemkę i ostatnio wyskoczył mi pies na ostrym zakręcie mając ok. 110km/h na blacie, heble do końca, czuć jak abs pracuje, auto stoi w miejscu przed pieskiem, nawet żadna opona nie zapiszczała. Swoją drogą polecam Dunlop bluresponse.

Dżizas_kurde

2017-05-25, 18:22
Sytuacja z 3:20 - rzeszów - rondo pobitno - wyjazd na przemyśl.

Po czym poznać wieśniaka ? z prawego pasa będzie k***a debil skręcał w lewo.... i całe rondo dookoła.....
Tam wszyscy jeżdżą jak trzeba z wyjątkiem wieśniaków którzy już 1km przed rondem warują jak psy na prawym pasie bo z lewego nie potrafią korzystać....

waloos

2017-05-25, 18:59
0:35 laska sama sobie winna. Jest łuk, widać auta z naprzeciwka a ona nawet nie przyhamowuje przed tym ciągnikiem.
Owszem, tamten nie miał nawet kierunku, ale o to właśnie chodzi w bezpiecznym prowadzeniu pojazdu - uważasz, przewidujesz i wyprzedasz idiotyczne ruchy innych użytkowników drogi!

Reszta filmów w miarę normalna jak na tę serię, choć wyjątkowo dużo poślizgów na mokrym.
No ale jak żal wydać kilka stówek na opony lepsze niż chińskie, najtańsze gówno na oponeo to co się dziwić.

Henboh

2017-05-25, 20:35
Eleir napisał/a:

mam 15 letnią beemkę i ostatnio wyskoczył mi pies na ostrym zakręcie mając ok. 110km/h na blacie, heble do końca, czuć jak abs pracuje, auto stoi w miejscu przed pieskiem, nawet żadna opona nie zapiszczała.



Idź trollu dzieci w piaskownicy bajerować. Albo rozpędź się do 200 i celuj w drzewo, opony zapiszczą ze strachu nim depniesz hamulec :P

Dżizas_kurde napisał/a:

Sytuacja z 3:20 - rzeszów - rondo pobitno - wyjazd na przemyśl.

Po czym poznać wieśniaka ? z prawego pasa będzie k***a debil skręcał w lewo.... i całe rondo dookoła.....
Tam wszyscy jeżdżą jak trzeba z wyjątkiem wieśniaków którzy już 1km przed rondem warują jak psy na prawym pasie bo z lewego nie potrafią korzystać....



Po czym poznać debila z prawkiem z czipsów? Uważa, że nie wolno prawym pasem jechać dookoła ronda. Powiedz jeszcze, że Yaris powinien dostać odszkodowanie.

BaranR

2017-05-25, 23:22
Czy wy też macie wrażenie oglądając takie kompilacje, że niektórzy mają zamieniony klakson z hamulcem??

Paulo21

2017-05-26, 00:32
@Eleir
Co jest do cholery, mam 15 letnią beemkę i ostatnio wyskoczył mi pies na ostrym zakręcie mając ok. 110km/h na blacie, heble do końca, czuć jak abs pracuje, auto stoi w miejscu przed pieskiem, nawet żadna opona nie zapiszczała. Swoją drogą polecam Dunlop bluresponse.

Spoko i tak cie tu zjebia za to ze masz bmke ;) No ale taki stereotyp i nic sie nie poradzi chociaz sam mam e46 i walcze z takimi debilami to nieraz ciezko przegadac. A bmke ktora ma chociaz asc sprowokowac do zamiatania dupa to trzeba sie postarac. Swoja droga opony zajebiste, sam mialem i bylem mega zadowolony zwlaszcza na mokrym. Szkoda ze teraz sa tylko sportmaxy :(

Welniaczeg

2017-05-26, 01:22
Henboh,
"Art. 22. 1. Kierujący pojazdem może zmienić kierunek jazdy lub zajmowany pas ruchu tylko z zachowaniem szczególnej ostrożności.
2. Kierujący pojazdem jest obowiązany zbliżyć się:
1) do prawej krawędzi jezdni – jeżeli zamierza skręcić w prawo;
2) do środka jezdni lub na jezdni o ruchu jednokierunkowym do lewej jej krawędzi – jeżeli zamierza skręcić w lewo."

Oczywiście, że toyota się wpie**oliła i jej wina, ale nie można "ot tak" sobie jeździć w kółko prawym pasem. Jeśli skręcasz w lewo lub zawracasz, to tylko z lewego pasa.

Henboh

2017-05-26, 01:32
Welniaczeg, wiesz co ty cytujesz? Zacytowałeś przepis dotyczący jednego pasa ruchu. Jeśli masz więcej pasów, to używasz odpowiednich. Jeśli masz rondo (nie turbinowe, bez sygnalizacji, bez udziwnień bo różnie bywa) to możesz (choć nie powinieneś) dowolnym z pasów jeździć dookoła, póki ci wachy starczy. Nie ma przepisu który by tego zabraniał.

ZajętyPelikan

2017-05-26, 08:26
sumka napisał/a:

Ciekawostką jest że sporo nagrań dowodzi że wyłudzają odszkodowania sk***ysyny bo w przynajmniej 3 przypadkach mogli spokojnie wyhamować ale tego nie robią. Potem się nie dziwcie że OC rośnie z roku na rok.



Otóż nie, to po prostu niedoj***nie mózgowe... i złe przyzwyczajenia.
Zawsze w sytuacji zagrożenia kolizją pierw się hamuje, a później myśli nad klaksonem.

A wiele osób robi pierw to drugie i później zdziwieni, że nie wyhamowali skoro 2 sek stracili na głupie trąbienie.

razak

2017-05-26, 08:39
3:06 oczywista wina kierowcy ciągnika, ale jakim pokraką trzeba być by nie uniknąć stłuczki w momencie kiedy masz możliwość ucieczki. Jedynie rozbita lewa strona z wcześniejszego wypadku go tłumaczy....

bb...........55

2017-05-26, 23:12
2:30, nie dość że mu się wj***ł, to jeszcze zatrzymał przed maską. Co to trzeba mieć w głowie... syf zamiast mózgu?

Siberian_Meat_Grinder

2017-05-27, 09:27
Fifka napisał/a:

@up. Zwykła zmiana pasa ruchu. Yaris winny jak ch*j. Mogę sobie jeździć po rondzie w kółko ile mi się zabździ. Obojętne ķtórym pasem. Nie ma tam żadnych znaków poziomych nakazującyh jazdy na wprost, w lewo lub w prawo.



dokładnie - jeżeli przed wjazdem na rondo nie było znaków poziomych z serii P-8, to na rondzie z prawego pasa można sobie jeździć non stop dookoła. A raczej nie było, bo mimo ich obecności przed wjazdem na rondo, powinny one być ponowione na samym rondzie (a nie są). Także wina Yarisa.