18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jesse.Pinkman

2017-04-23, 15:05
1:15 - brawa dla kierowcy za refleks. Dzieciak powinien dostać paskiem po dupsku za taką głupotę.

1:52 - typ z BMW najlepszy - wina ewidentnie po jego stronie i jeszcze wypie**ala z pytaniem ,,z którego pasa pan jechał"

Za materiał oczywiście piwko jak zawsze.

Enbeen

2017-04-23, 15:07
zazwyczaj jest mi szkoda niektórych kierowców którzy rozbiją się nei przez swoją winę, ale te uczucie znika za każdym razem jak słysze w ich aucie disco polo, hm dziwne

Dexterous

2017-04-23, 15:14
Szmata z 2:38 powinna zostać uznana współwinną tego wypadku i oczywiście żadnego odszkodowania. Głupie k***y z telefonami przy mordzie - za grosz podzielności uwagi i jak pie**oli przez telefon, to jest po prostu wycięta z rzeczywistości.

Jesse.Pinkman

2017-04-23, 15:18
Dexterous napisał/a:

Szmata z 2:38 powinna zostać uznana współwinną tego wypadku i oczywiście żadnego odszkodowania. Głupie k***y z telefonami przy mordzie - za grosz podzielności uwagi i jak pie**oli przez telefon, to jest po prostu wycięta z rzeczywistości.



Chyba coś Ci się pomyliło kolego:
-nie masz pewności, że nie miała zestawu słuchawkowego/słuchawki bluetooth
-jeśli to ona prowadziła to zdążyła wyhamować i wina leży tylko i wyłącznie po stronie kretynów z tyłu, którzy nie umieli zachować odpowiedniego odstępu. Ale przecież u nas w kraju to jest tak powszechne - jazda na zderzaku a potem k***a pretensje ,,zahamowała pani w ostatniej chwili!".

kokos_123

2017-04-23, 15:42
w 5:15 to już logika leży, czekał na wysepce i wbiegł jak się zapaliło zielone dla aut, do tego tylko otarł się o sam tył auta i leży ?
Jestem ciekawy czy kierowca go w ogóle zauważył. :shock:

~Velture

2017-04-23, 16:25
0:44
Ciekawe ilu powie, że wina kolesia z czarnego a ilu, że wina szarego.

W sensie ciekawa sytuacja bo szary nie ma żadnych znaków więc teoretycznie musi ustąpić pierwszeństwa a czarny ma trójkącik więc też musiał ustąpić.

Wina bezdyskusyjna czarnego aby nie zaczynać gównoburzy czy mam rację czy nie.

decode21

2017-04-23, 17:08
Velture napisał/a:

0:44
Ciekawe ilu powie, że wina kolesia z czarnego a ilu, że wina szarego.

W sensie ciekawa sytuacja bo szary nie ma żadnych znaków więc teoretycznie musi ustąpić pierwszeństwa a czarny ma trójkącik więc też musiał ustąpić.

Wina bezdyskusyjna czarnego aby nie zaczynać gównoburzy czy mam rację czy nie.



Po prawej jest znak ustąp pierwszeństwa. Zamykam dyskusję, piszę choć wiem że jesteś etatowym trollem.

kondradzen

2017-04-23, 17:48
Cytat:

0:44
Ciekawe ilu powie, że wina kolesia z czarnego a ilu, że wina szarego.

W sensie ciekawa sytuacja bo szary nie ma żadnych znaków więc teoretycznie musi ustąpić pierwszeństwa a czarny ma trójkącik więc też musiał ustąpić.

Wina bezdyskusyjna czarnego aby nie zaczynać gównoburzy czy mam rację czy nie.


[quote=Velture]value[/quote]
Oprócz tego, że focus miał trójkąt to włączał się do ruchu ze strefy ruchu więc musi bezwzględnie ustąpić pierwszeństwa wszystkim uczestnikom

skwara25

2017-04-23, 18:25
5:25 - i do +500 dorobiona kasa z odszkodowania :-)

PLN

2017-04-23, 18:28
Jeszcze temu dałnowi co leży na pasach pomagają...ja jebie :|

waloos

2017-04-23, 19:44
1:20 niby można chwalić za refleks, niby należy się porządna zjeba dla dzieciaka, ale trzeba powiedzieć że jak się jedzie samochodem i widzi bandę dzieciaków, to się sciąga nogę z gazu i trzyma przy hamulcu!
Tym bardziej na takiej małej uliczce! To równie dobrze mogła być strefa zamieszkania i gdyby facet go potrącił to byłaby jego wina.

4:30 co za idiota! Uciekać z miejsca wypadku w czasach gdy pełno kamerek.
Na dodatek rozj***ł sobie chłodnicę i za 5minut zatrze slinik...k***a pacan do kwadratu. No ale kilkunastoletnie BMW więc jakiego innego kierowcy można się spodziewać.

Sonal

2017-04-23, 20:14
Dexterous napisał/a:

Szmata z 2:38 powinna zostać uznana współwinną tego wypadku i oczywiście żadnego odszkodowania. Głupie k***y z telefonami przy mordzie - za grosz podzielności uwagi i jak pie**oli przez telefon, to jest po prostu wycięta z rzeczywistości.



Muszę o to zapytać: Co Ty pie**olisz?!
O pie**olenie pytam jaka jej wina nawet jakby kierowała.
Skąd wywnioskowałeś, że to ona - jako rozmawiająca - kierowała? W kabinie był jeszcze jakiś facet.

decode21 napisał/a:



Po prawej jest znak ustąp pierwszeństwa. Zamykam dyskusję, piszę choć wiem że jesteś etatowym trollem.



Słusznie pyta - Ciebie jadącego gówno obchodzi kto ma jakie znaki na innych ulicach. Patrzysz na "swoje".
Tu nie było żadnego oznaczenia, że jedzie drogą z pierwszeństwem, więc teoretycznie dojeżdżał do skrzyżowania równorzędnego i powinien przepuścić tego z prawej.

ellsworth

2017-04-23, 21:01
@up
Głupoty gadasz. Znak D-1 jest znakiem INFORMACYJNYM. Ma ci UŁATWIĆ przejazd przez skrzyżowanie. Jego brak nie oznacza, że nie masz pierwszeństwa. To na wlocie podporządkowanym musi się obligatoryjnie pojawić A-7/B-20. Przez lata w ogóle nie stosowano znaków D-1 na większości prostych skrzyżowań.

DavidBeckham

2017-04-23, 21:22
Dexterous napisał/a:

Szmata z 2:38 powinna zostać uznana współwinną tego wypadku i oczywiście żadnego odszkodowania. Głupie k***y z telefonami przy mordzie - za grosz podzielności uwagi i jak pie**oli przez telefon, to jest po prostu wycięta z rzeczywistości.



Powiedziała mieliśmy wypadek, tzn. że kto inny kierował, więc jedyną szmatą jesteś tutaj Ty