18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pazuzu

2017-03-15, 16:27
1:45 koleś wjeżdża rowerem na przejście i jeszcze się pluje...

igorektgk

2017-03-15, 16:31
Co za ch*j w 1:16. Naprawde nie dało rady wyhamować? Seba potrzebował odszkodowania?

Henboh

2017-03-15, 16:54
pazuzu napisał/a:

1:45 koleś wjeżdża rowerem na przejście i jeszcze się pluje...



Już któryś raz podobną sytuację widzę.
Raz rowerem po przejściu, dwa przed maską i prawie po jezdni (k***a nie trzeba mieć dużo w głowie, żeby wiedzieć, że przejeżdża się za samochodem). Kierowca skręcający w prawo, uwagę kieruje w lewo, szukając miejsca do włączenia się do ruchu, czy ludziom bez prawka naprawdę tak trudno to pojąć.
Dobrze, że miejsca się dużo znalazło, bo włączałby się z większą prędkością i pociągnął pedalarza na drogę.

heinzzz

2017-03-15, 18:13
igorektgk napisał/a:

Co za ch*j w 1:16. Naprawde nie dało rady wyhamować? Seba potrzebował odszkodowania?



Gdyby mu ten z prawej nie wyskoczył to pewnie wpakował by się w tego białego.

Taka jazda bez wyobraźni i przewidywania. podobnie jak w 2:42, jeden wyjeżdża z odstępu między samochodami a kamerkowiec nie założył nawet, że za chwilę może tam być następny.

Na drodze nie są najważniejsze przepisy i pierwszeństwo, te używa się już po kolizji. Lepiej użyć wyobraźni i ograniczonego zaufania do innych kierowców, przepuścić oszołoma ale dojechać do celu 10 sekund później.

Dzięki tym nagraniom wiem że muszę myśleć za każdego kierowcę bo nigdy nie możesz być pewny, że ktoś pojedzie tak jak powinien.

Stwórca

2017-03-15, 18:47
3:46 Facet kulturalnie powiedział aby facet zjechał ale babsko musiało pokazać kto tutaj ''rządzi''.

kokos_123

2017-03-15, 20:11
Brawa dla pierwszego gościa że wyczekał z kontrą, mimo że za mocną. Oczywiście łatwiej powiedzieć że można było z tego wyjść, ale nie każdy jest kierowcą rajdowym.

AmE2004

2017-03-15, 23:41
Tak się zastanawiam czy dziad z 1:16 chciał auto zrobić czy po prostu jest sk***ysynem.
- 1:12 widać ciemnego "czającego" się opla,
- 1:13 biały opel hamuje przed przejściem dla pieszych,
- 1:15 ciemny opel wymusza pierwszeństwo,
- 1:17 zdziwienie poszkodowanego dziada.
Tak wiem, że dziad miał pierwszeństwo.

eMJay8086

2017-03-16, 07:30
Prawie wszystko w deszczu to gówniane kapory i jeszcze bardziej gówniane umiejętności przy zbyt dużej prędkości.

waloos

2017-03-16, 11:10
5:20 jak mnie wk***ia jak ktoś się zatrzymuje przed przejściem na takiej dwupasmowej drodze.

Zrozumiałbym gdyby to była jakaś starownika która ma ciężko chodzić i boi się przejść, albo jakaś duża grupa przykładowo turystów lub szkolna wycieczka, ale to byli normalni, sprawni ludzie w liczbie dwóch. Mogli sobie tam poczekać chwilkę, aż pojedzie mniej samochodów.
Owszem, ten z dostawczaka pewnie siedział golfowi na dupie, nie obserwował i nie przewidywał tego co się dzieje kilka samochodów przed nim, to jest oczywiście jego wina. No ale k***a mać, tej sytuacji mogłoby nie być!

Często poruszam się jako pieszy i nie mam problemu aby poczekać chwilkę aż przejadą samochody. Rozumiem to, że mnie jest łatwiej zahamować i ruszyć parę chwil później, niż robić to kierowcy. Czasem to nawet czuję zażenowanie jak specjalnie dla mnie zatrzymuje się samochód za którym nic nie jedzie, więc musiałbym czekać 5 sekund dłużej.

brokat_

2017-03-16, 11:33
2:50 stary wyprzedzany Opel musi zacząć przyspieszać. Takim kierowcom jedno zdanie: ch*j Wam na grób.

jenna.jameson

2017-03-16, 11:53
A mnie najbardziej rozpie**ala to: mamy 2017 rok, HD to już raczej norma, FullHD to lekka dopłata, a tu w dużej ilości tak kurewsko ch*jowych dashcamów kierowcy używają. Jakim to trzeba być polskim typowym ćwokiem: alusy pewnie w ch*j wypas, gejfon 5.5 cala co najmniej, ermaksy, pasek dolczegejbana i tym podobne spedalone lanserki, ale to co coraz bardziej przydatne i pomocne w dzisiejszych czasach na drodze czyli dashcam to k***a z najniższej półki z jakiegoś piedolonego outletu z Netto, Kauflandu albo aliexpress od żółtka, bo osiem dolary taniej niż w sklepie, z obrazem pół-VGA i obiektywem z folii spożywczej. j***na polska cebula.

gabriel0

2017-03-16, 12:11
5:02 nie pomogła naklejka "Hamulce tarczowe ze wspomaganiem" :D

Kadan

2017-03-16, 13:33
2:15, toż to ultra combo. Mamy tam bmw, passerati, rowerzystę i tajniaków w hondzie... Jeszcze tylko tramwaj i mielibyśmy combo breaker :krejzi: