18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

kokos_123

2016-12-15, 21:39
flejtuch napisał/a:

kierujący seatem, prawidłowo trzymane rączki na kierownicy i poślizg opanowany a nie jak k***a mistrzowie kierownicy jedna łapa na czubku kierownicy druga na drążku zmiany biegów i wielki hołowczyc... Piwko dla kierowcy seata.


Taki ch*j, specjalnie rozbujał auto i wpadł w poślizg, skręcając i odpuszczając kierownicą.
Skoro ma EPS, a ma bo go wyprowadził, to powinien sterować jednostajnym ruchem, bez wprowadzania w poślizg.

Emtiejcz

2016-12-15, 21:57
2:13 - pięknie wyszedł z tego.

flejtuch

2016-12-15, 22:08
kavkaz napisał/a:


3:55, specjalnie jebnął w to Audi, nie powiecie mi, że nie dało się zatrzymać samochód. Zwykła zawiść.


Rydzyka auto :P dlatego zaj***ł :P

Polskie_Drogi

2016-12-15, 22:55
MaszAyahuaskę napisał/a:



Niezmiennie - :piwo:



No to za bezpieczny weekend, Władziu! ;) :piwo:

PabloEskobar napisał/a:

Jeden z niewielu wartościowych kanałów w internecie, piwko :)


Ogromnie mi miło – dzięki.
I cieszę się, że tutaj na sadolu, też jest (jak do tej pory) dobrze przyjmowany.
Pozdrawiam

DavidBeckham

2016-12-16, 00:04
kalijanek napisał/a:

Powiedzcie mi k***a wy j***ne eksperty od wszystkiego czyja wina? Dzisiaj jak wracałem z roboty jadąc trzypasmową jezdnią pasem skrajnym prawym wymusiła na mnie pierwszeństwo kobitka, która wyjechała z podporządkowanej(skręcała w prawo) i natychmiast spotkała ją kara boska, ponieważ tuż po wyjechaniu, dosłownie zdążyła wyprostować koła i zderzyła się bokiem z gościem z pasa środkowego, który zmieniał ten pas na pas prawy.



I to jest problematyczna kolizja, bo włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej trzeba ustąpić pierwszeństwa wszystkim.

b0r000

2016-12-16, 01:36
Ziomek z Seata - piękna kontra Piwko dla niego

offduty

2016-12-16, 08:22
@MaszAyahuaskę niestety nie masz racji, z relacji kiljanka wynika, że wyjazd spod A7 i tym samym nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną kolizji.@DavidBeckham słusznie to zauważył

ksamilian

2016-12-16, 09:17
oby jak najmniej takich ludzi na drogach

KingOfDarkness

2016-12-16, 17:40
flejtuch napisał/a:

kierujący seatem, prawidłowo trzymane rączki na kierownicy i poślizg opanowany a nie jak k***a mistrzowie kierownicy jedna łapa na czubku kierownicy druga na drążku zmiany biegów i wielki hołowczyc... Piwko dla kierowcy seata.



Ja tak jeżdżę i narazie każdy poślizg wyciągnąłem, i co teraz? :mrgreen: ale ja mam RWD, więc łatwiej ;)

Henboh napisał/a:

(zabronione jest zmienianie pasa na skrzyżowaniu, no chyba że były światła).



Czyli mówisz, że wystarczy Cię wpuścić na wewnętrzny pas (dwupasmowego) ronda i już nigdy z niego przepisowo nie zjedziesz? :amused:

Henboh

2016-12-16, 19:03
KingOfDarkness napisał/a:



Ja tak jeżdżę i narazie każdy poślizg wyciągnąłem, i co teraz? :mrgreen: ale ja mam RWD, więc łatwiej ;)



Czyli mówisz, że wystarczy Cię wpuścić na wewnętrzny pas (dwupasmowego) ronda i już nigdy z niego przepisowo nie zjedziesz? :amused:



Nie, rondo jest specyficznym rodzajem skrzyżowania. Ale nie przejmuj się, większość kierowców też nie ogarnia rond.


offduty, wręcz coś przeciwnego wynika z opisu kalijanka. Manewr włączania się już zakończył, a po nim nastąpił manewr zmiany pasa. Ale konkretniej opisałem to w moim wcześniejszym poście.

T-Will

2016-12-16, 19:19
flejtuch napisał/a:

kierujący seatem, prawidłowo trzymane rączki na kierownicy i poślizg opanowany a nie jak k***a mistrzowie kierownicy jedna łapa na czubku kierownicy druga na drążku zmiany biegów i wielki hołowczyc... Piwko dla kierowcy seata.


Szkoda tylko, że w poślizg wpadł na własne życzenie, "dzięki" niepłynnemu machaniu kierownicą. Tak się nie skręca.
Patrząc po umiejscowieniu kamery, zrobił to celowo, żeby się popisać.

tranzystor

2016-12-16, 23:49
W 5:30 niezły Janusz. Zaczął rzucać k***ami, jakby mu sandały ukradli i musiał wracać w skarpetach do domu.

Vanathos

2016-12-18, 00:20
5:26, Testo? :)