18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

waloos

2016-10-22, 13:57
Pierwsza sytuacja, oczywiście wina kierowcy ciężarówki, jednak kierowca osobówki też sobie sam zj***ł. To jest za pewne droga ekspresowa a może nawet nie, dodatkowo w okolicach tych zjazdów przeważnie są ograniczenia czasem nawet i do 70. Gdyby facet nie jechał tak szybko to spokojnie by wyhamował.

Dopóki ludzie nie zrozumieją, że na ograniczenie prędkości nie wpływa tylko i wyłącznie stan nawierzchni i nie będą zwalniać właśnie w takich miejscach to wypadki będą nawet jak najebią milion kilometrów autostrad.
Na drodze trzeba umieć myśleć i przewidywać sytuacje. Jak na prawym pasie zaczyna się kotłować to trzeba pomyśleć, że któryś debil zechce zjechać na pas lewy i może zrobić to nam przed maską.

tarcer123

2016-10-22, 14:20
No sorry ale jak ja jadę ciężarowym i taki ślepy debil na rowerze wpie**oli mi sie w naczepę to ma być niby moja wina? Tylko dlatego że tam był przejazd dla rowerów? To jest chory przepis. A zobaczycie ile będzie wypadków jak zacznie obowiązywać przepis że pierwszeństwo ma pieszy STOJĄCY przy przejściu. To są martwe, nieprzemyślane przepisy nad którymi siedzą księgowi w biurach przed kompem. Co z tego że zostaje wprowadzony przepis który nie sprawdza się w praktyce i stwarza zagrożenie?

Tassadar

2016-10-22, 17:04
gonzobdg napisał/a:

hahahah "Mówiłam - nie zapie**alaj" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: piękny przykład aquaplaning'u


Nie zapomnij dodać "rozj***łeś skode"

tarcer123

2016-10-22, 17:05
A skoda to prawie jak VW czy Ałdi

Bladziochreturn

2016-10-22, 22:15
Tarcer123 uważaj aby Ci się tak pociąg nie wpie**olił. Dla Ciebie po ch*ju jest ten przepis, a dla drugiego po ch*j jest ogranicznie prędkości. Oddaj prawko i życie czyjeś uratuj.

Loaloa

2016-10-22, 23:18
Brawo polaczki, zapie**alajcie jeszcze szybciej, bo przecież ograniczenia i zdrowy rozsądek są dla frajerów, a takie kozaki, jak wy jeżdżą jak im się podoba.

mazga50

2016-10-23, 01:18
gonzobdg napisał/a:

hahahah "Mówiłam - nie zapie**alaj" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: piękny przykład aquaplaning'u



bardzo rozsądna kobitka...

zbijok

2016-10-23, 02:12
Normalnie większy ma pierwszeństwo- pieszy może wyhamować na odcinku 0,5m, rower powiedzmy 3m, samochód hamuje 20m, logicznym by było żeby to samochód miał pierwszeństwo przed pieszym i rowerem, ale nie, k***a.
Od siebie dodam jeszcze, że im bardziej na zachód polski tym bardziej każdy pieszy ma wyj***ne, i widząc przejście wpiedala się pod koła samochodów, nie rozumiem kompletnie tej patologii.

tarcer123

2016-10-23, 09:46
Cytat:

Oddaj prawko i życie czyjeś uratuj.



Przestań już brać to świństwo...

Fafik_599

2016-10-23, 13:02
Wszystko śmiesznie i fajnie ale rowerzyści to mnie wk***iają na maxa. Rozumiem, że jest przejazd dla nich ale oni k***a nie wiedzą, że to nie jest gra, że samochód się nie zatrzyma czy k***a w pixele wpadnie tylko prawdziwe życie. ch*j głupi jedzie prosto jak koń z klapkami na oczach.... bardzo dobrze mu tak.

waloos

2016-10-23, 13:33
zbijok napisał/a:

Normalnie większy ma pierwszeństwo- pieszy może wyhamować na odcinku 0,5m, rower powiedzmy 3m, samochód hamuje 20m, logicznym by było żeby to samochód miał pierwszeństwo przed pieszym i rowerem, ale nie, k***a.
Od siebie dodam jeszcze, że im bardziej na zachód polski tym bardziej każdy pieszy ma wyj***ne, i widząc przejście wpiedala się pod koła samochodów, nie rozumiem kompletnie tej patologii.



Dokładnie, ja też tego nie ogarniam. Na morzu sprawa jest prosta, jakie by przepisy nie były to mniejszy zawsze będzie uciekać przed większym. Na drodze powinno być to samo - dla pieszego zatrzymać się przed przejściem to żaden problem, dla samochodu owszem, bo znów musi się rozpędzić i spalić więcej paliwa.

Jak ekozjeby chcą coś zmieniać, to niech właśnie dążą do usprawnienia ruchu w miastach przez ograniczenie pieszym pierwszeństwa. Nie dość, że będzie się lepiej jeździć to i powietrze w maistach będzie czystsze.