topic

robert924

2016-10-03, 14:16
Za muzykę w 4:33 należy się kara śmierci albo przynajmniej świńska grypa

sylwusiex

2016-10-03, 15:10
Możesz nie mięć ABS-u, kontroli trakcji czy sprawnych hamulców. I tak w sytuacji zagrożenia najważniejszy jest klakson :niggasmile:

Guz-00

2016-10-03, 15:13
Gorzej jak i klaksonu nie masz :D

kalijanek

2016-10-03, 15:24
sylwusiex@ możesz też nie MIĘĆ mózgu

Mielzky97

2016-10-03, 16:25
Dobry szwagier w 5:59 . Po co jakoś pokazać albo zatrąbić , a niech się wpie**ol będzie na sadola :D

Henboh

2016-10-03, 17:01
3:29 "- Ale żeś to pięknie zrobił człowieku." k***a ślepy "miszcz"prostej, zobaczył zielone i zapomniał o umożliwieniu opuszczenie skrzyżowania pojazdom, które już się na nim znajdują. "-Idiota" ale z kamerką.

b4ko

2016-10-03, 17:52
haha ostatniego KARMA dopadła ;p

PhantomMask

2016-10-03, 19:39
4:22 no k***a no...bardzo dobrze tak kretynowi....jeszcze to disko polo :lol:

kokos_123

2016-10-03, 19:49
Henboh napisał/a:

3:29 "- Ale żeś to pięknie zrobił człowieku." k***a ślepy "miszcz"prostej, zobaczył zielone i zapomniał o umożliwieniu opuszczenie skrzyżowania pojazdom, które już się na nim znajdują. "-Idiota" ale z kamerką.

mógł jebnąć, peugeocik wjechał na skrzyżowanie ( za sygnalizator na lewoskręcie, norma ) jak nie miał miejsca, po czym wpie**olił się na prawy pas bez pierwszeństwa, jak pan i władca ( pewnie kobieta ). Winny jest oczywiście peugeocik, powinien czekać na skrzyżowaniu, aż będzie miał wolne i mógł je opuścić.

Nie ma czegoś takiego jak "umożliwienie opuszczenia skrzyżowania", jest jedynie o nie wjeżdżaniu na skrzyżowanie, jeśli nie mamy możliwości jego opuszczenia.
Jeśli jednak mówisz inaczej, to proszę podaj mi zapis prawny o tym mówiący ( oraz że jest silniejszy, niż pierwszeństwo które daje nam sygnalizator, tzn coś jak z autobusami wyjeżdżającymi z zatoki/przystanku, mamy obowiązek im ustąpić, ale nie mają pierwszeństwa i podczas wypadku to autobus jest winny )

Badej

2016-10-03, 20:44
Większość tych zaj***nych mułem nagrywających powinna mieć zabrane prawko za stwarzanie niepotrzebnych zagrożeń na drodze, nie dość, że nagrywają to jeszcze jeżdżą jak ostatni imbecyle

Kosmodysk

2016-10-03, 20:50
Badej napisał/a:

Większość tych zaj***nych mułem nagrywających powinna mieć zabrane prawko za stwarzanie niepotrzebnych zagrożeń na drodze, nie dość, że nagrywają to jeszcze jeżdżą jak ostatni imbecyle

Przez takich debili właśnie odczułem podwyżkę oc w tym roku.

Henboh

2016-10-03, 21:05
kokos_123, przepisu nie ma, choć niektórzy rozwijają to pod Art 25 pkt 4. Ale jeśli nie umożliwisz zjazdu inny, to masz zaraz zablokowane skrzyżowanie. A z tego co wiem to i policja też to różnie interpretuje.
Ale jest inny przepis, który obaj olali i chyba nie muszę ci pisać jaki ma nr, szczególna ostrożność na skrzyżowaniu.

Gdzie masz powiedziane, że peugeot miał wjechać na lewy pas? Skąd miał wiedzieć, że się światła zmieniły? Jak dobrze się przyjrzysz, w momencie gdy nagrywający zrównał się z wyprzedzanym, niebieski już był na skrzyżowaniu, daleko za sygnalizatorem.

Co najwyżej zarządca źle dostosował sygnalizatory, że 2 samochody nie zdążyły opuścić skrzyżowania.

A jeśli sugerujesz, że peugeot nie powinien wjeżdżać na skrzyżowanie, bo nie miał możliwości opuszczenia, bo lewoskręt, bo z naprzeciwka jadą, to jesteś hipokrytą, bo nie uwierzę, że tak nigdy nie zrobiłeś.

piotrFr

2016-10-03, 21:49
kokos_123 napisał/a:

mógł jebnąć, peugeocik wjechał na skrzyżowanie ( za sygnalizator na lewoskręcie, norma ) jak nie miał miejsca, po czym wpie**olił się na prawy pas bez pierwszeństwa, jak pan i władca ( pewnie kobieta ). Winny jest oczywiście peugeocik, powinien czekać na skrzyżowaniu, aż będzie miał wolne i mógł je opuścić.

Nie ma czegoś takiego jak "umożliwienie opuszczenia skrzyżowania", jest jedynie o nie wjeżdżaniu na skrzyżowanie, jeśli nie mamy możliwości jego opuszczenia.
Jeśli jednak mówisz inaczej, to proszę podaj mi zapis prawny o tym mówiący ( oraz że jest silniejszy, niż pierwszeństwo które daje nam sygnalizator, tzn coś jak z autobusami wyjeżdżającymi z zatoki/przystanku, mamy obowiązek im ustąpić, ale nie mają pierwszeństwa i podczas wypadku to autobus jest winny )

Widze nastepny cwaniak. Widzial go z daleka. Zapie**alal chociaz dopiero swiatlo sie zmienilo. Wystarczyla by polowa tego czasu, kiedy sobie wesolo trabil i gadal do kumpla, ze zaraz przyjebie by wyhamowac. Ale co tam, zarobie sobie na naprawie. Niech wprowadza obowiazkowe naprawy bezgotowkowe to takich akcji nie bedzie. A tak koles sobie kupil jakiegos zgnilego opla za 2000zl i dostanie 5000 z odszkodowania, a za 1000 naprawi. A ty narzekasz pozniej, ze oc poszlo do gory.

Co do drugiej akcji. Jak mozna urwac wahacz na takiej drodze? Czy byl taki zgnity czy tuleja sie tlukla od 100tys km ale jak dawal glosniej radio to nie bylo slychac?

RmX

2016-10-03, 21:52
"A jeśli to słyszycie, teraz wszyscy chór... ja pie**ole" :D