18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

maciupek123

2016-08-11, 11:46
Jak widze te k***y jadace w martwym punkcie gdy ci sie pas konczy to mi sie k***a noz w kieszeni otwiera. Jak widze ze gosciu musi zmienic pas to albo przyspiesze i go wyprzedze, a jak nie to zwolnie i go wpuszczam. A gosciu na niego juz zjezdza bo go poprostu nie zauwazyl to janusz nawet nie probuje uniknac kolizji. k***a bo piniondze. A co do ostatniego zdarzenia to az mi ciary przeszły.

Dorik

2016-08-11, 11:47
zawsze oglądam te filmiki żeby usłyszeć te komentarze kierujących i pasażerów :D

wojniz2

2016-08-11, 12:01
1:47 - jakim trzeba być idiotą, żeby do internetu wrzucać dowód na wymuszenie odszkodowania?

Noksu

2016-08-11, 12:07
0:42 pas się k***a kończy a idiota nie wpadł na pomysł żeby go wpuścić. Nieeee ch*j tam lepiej w niego przypie**olić.

Siberian_Meat_Grinder

2016-08-11, 12:16
ludzie chcą zmienić pas, ale nie - trzeba piłować i przyspieszyć, żeby przypadkiem nie dać mu wjechać przed swoje auto ... cebula pełną gębą. Identyczne sytuacje jak na filmikach z Rosji. A najlepsze późniejsze przekleństwa i wyzwiska: "ty ch*ju, frajerze, cwe*u" ...

Mathek

2016-08-11, 12:18
wojniz2 napisał/a:

1:47 - jakim trzeba być idiotą, żeby do internetu wrzucać dowód na wymuszenie odszkodowania?



hahaha, dokładnie. Słychać, że przyspieszał, hamował i przyspieszał (w takiej kolejności) za każdym razem dokładnie 0,5sek jak osoba obok, jak by to specjalnie robił

Wiewór

2016-08-11, 12:23
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

ludzie chcą zmienić pas, ale nie - trzeba piłować i przyspieszyć, żeby przypadkiem nie dać mu wjechać przed swoje auto ... cebula pełną gębą. Identyczne sytuacje jak na filmikach z Rosji. A najlepsze późniejsze przekleństwa i wyzwiska: "ty ch*ju, frajerze, cwe*u" ...


Żeby zrozumieć takie postępowanie musisz zacząć myśleć jak typowa polska cebula za kierownicy passeratti z przebiegiem równym drodze na księżyc do kwadratu - Kodeks polskiego janusza miszcza długiej prostej stanowi jasno: najlepszy kierowca to najszybszy kierowca. Nie możesz faceta wpuścić przed siebie bo to oznacza, że Cię wyprzedził więc nie jesteś najlepszy i to będzie przej***na plama na twoim honorze. Tak jak by Ci napluł w ryj, wyr*chał żonę i skopał psa.

DarthMoon

2016-08-11, 12:32
2:17 - tak jak widzę starsze polskie katoliczki. "ile człowiek w życiu najeździł się za tym chlebem. Jezus!! Ty skur*ysynu jeb*ny!!"

Parzo

2016-08-11, 12:44
3:20. Nie widze nigdzie oznakowania, przejzadu dla rowerzystów. Więc czyja wina sadole :amused: ? Zgodnie z KD kierujący rowerem powinien zsiąść z niego i przeprowadzić przez jezdnie :) czyż nie?

sylwusiex

2016-08-11, 13:01
Czy tylko mi się wydaje, ze co najmniej polowy z tych kolizji można było uniknąć gdyby ludzie:
a) Zachowywali ostrożność i zasadę ograniczonego zaufania
b) Nie reagowali jak upośledzeni

Na pocieszenie pozostaje sytuacja z dostawczakiem przed którym zwalnia mercedes bo sygnalizuje manewr skrętu. Przecież gdyby nie patrzył w lusterko w momencie skręcania to byłby karambol...

sokar

2016-08-11, 13:02
Polska to dziki kraj, ludzie tylko patrzą jak Ci na złość zrobić.. po kilku latach na emigracji coraz bardziej tęknie za ojczyzną a potem włączam sobie filmiki z polskich dróg i mi przechodzi! Polska to piękny kraj... tylko ludzie to k***y

sylwusiex

2016-08-11, 13:05
sokar napisał/a:

Polska to dziki kraj, ludzie tylko patrzą jak Ci na złość zrobić.. po kilku latach na emigracji coraz bardziej tęknie za ojczyzną a potem włączam sobie filmiki z polskich dróg i mi przechodzi! Polska to piękny kraj... tylko ludzie to k***y



Piwo za ten komentarz. ile to razy lądujesz i ogromna radość ze wracasz do kraju potrafi minąć już w drodze z lotniska do domu... :-|

leewang

2016-08-11, 13:15
maciupek123 napisał/a:

Jak widze te k***y jadace w martwym punkcie gdy ci sie pas konczy to mi sie k***a noz w kieszeni otwiera. Jak widze ze gosciu musi zmienic pas to albo przyspiesze i go wyprzedze, a jak nie to zwolnie i go wpuszczam. A gosciu na niego juz zjezdza bo go poprostu nie zauwazyl to janusz nawet nie probuje uniknac kolizji. k***a bo piniondze. A co do ostatniego zdarzenia to az mi ciary przeszły.



Zalogowałem się i miałem napisać, ale widzę że mnie ubiegłeś. Dokładnie, albo przyspieszę, albo zwolnię, niech sobie wjedzie, a nie k***a jadę równolegle 30-40km/h i ch*j wie o co chodzi. Jak to baba z punktu A do B i klapy na oczach. Nic po za jej samochodem nie widzi, już nie mówię o jakimkolwiek ogarnianiu sytuacji na drodze.

WeedLover

2016-08-11, 13:28
Najlepsza seria na jutiub.