18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

zonk

2016-03-29, 19:58
I weź tu kup sobie nowy samochód. Pal licho jak się sam rozpie**olisz gdzieś od niebezpiecznej jazdy, ale inny zjeb może zniszczyć twoją własność.

mrokussw

2016-03-29, 20:02
ja tylko na chwile wyskocze kupie groszek :mrgreen:

Garrison

2016-03-29, 20:02
sylwusiex napisał/a:


1:10 sk***iel złotówa, jeszcze mu nie wjechał w tor jazdy kijanką a ku*asiarz już wybierał telefon do znajomego blacharza. Zrobimy za 600zł, wystawimy fakturkę na 4 klocki. Jeszcze powie że po kolizji głowa go boli, kołnierz na tydzien i dodatkowo 1000zł z OC sprawcy (tak, tak robią nawet przy "stłuczkach 5km/h")



Co Ty pie**olisz za przeproszeniem? Gdzie masz sk***iałe zachowanie taksówkarza? Co on w tej chwili zrobił nie tak? Gdzie masz ten telefon do znajomego blacharza, bo nic nie słyszę?

isin

2016-03-29, 20:07
Ostatni incydent to przerost mocy nad umiejętności, no i tył napęd widać nie dla każdego :D

kapitan1989

2016-03-29, 20:10
dziwna mentalność połowy kierowców, widać typowo że hamują dopiero po uderzeniu, albo hamują delikatnie póki nie uderzą. Większości tych delikatnych zdarzeń nie byłoby gdyby ktoś sobie nie postanowił "spróbować zarobić" na stłuczce. Każdy kto jest kierowcą wie co to zasada ograniczonego zaufania i wystarczy tylko nogę z gazu zdjąć albo profilaktycznie przyhamować delikatnie. A może to tylko moja mentalność że nie chcę mieć samochodu po stłuczce.

mrokussw

2016-03-29, 20:12
kapitan1989 napisał/a:

dziwna mentalność połowy kierowców, widać typowo że hamują dopiero po uderzeniu, albo hamują delikatnie póki nie uderzą. Większości tych delikatnych zdarzeń nie byłoby gdyby ktoś sobie nie postanowił "spróbować zarobić" na stłuczce. Każdy kto jest kierowcą wie co to zasada ograniczonego zaufania i wystarczy tylko nogę z gazu zdjąć albo profilaktycznie przyhamować delikatnie. A może to tylko moja mentalność że nie chcę mieć samochodu po stłuczce.



rzad dyma cie na kazdym kroku wiec kazdy kombinuje jak troche grosza zarobic ... gdybysmy zyli w normalnym kraju takich rzeczy by nie bylo

sylwusiex

2016-03-29, 20:24
Garrison napisał/a:



Co Ty pie**olisz za przeproszeniem? Gdzie masz sk***iałe zachowanie taksówkarza? Co on w tej chwili zrobił nie tak? Gdzie masz ten telefon do znajomego blacharza, bo nic nie słyszę?



Nie słyszysz bo dopiero ku*as wybiera, jeszcze musi pasażerów wysadzić bo szczegółowo będzie przez tel opisywał jakiego to farta ma 3 raz w tym miesiącu i drugą pensje "na stłuczkę i kołnierz".

po...........di

2016-03-29, 21:10
5:24 Film z przyszłości :D

korinogaro

2016-03-29, 21:49
Czy tylko ja nie przelatuję na pełnej prędkości przez skrzyżowanie jak jestem na drodze z pierwszeństwem?

olo1990pl

2016-03-29, 21:51
@asdator - zgodzę się, że to straszne zadupie, moi dziadkowie tam mieszkają i znam to miejsce :D Wioska między Kielcami a Końskimi - Krasna (po staropolsku Piękna) się nazywa.

Wieś się tam bawi i odkąd zrobili nowiutki asfalt i chodniki młodzież w Gulfach III, Passerati B5, A4 B6, A3 I gen, Astrach F, Yamahach z '80 lat (itd., ogólnie wszystko po wieś tuningu) popie**ala tam jak idioci. Na oryginalnym filmiku widać, że zaraz przed tym sklepem jest zakręt 90 stopni - dawniej tak badziewnie wyprofilowany, że trzeba było jechać środkiem jezdni by nie rozwalić sobie zawieszenia o dziury.

Choć dawniej niczym dziwnym były też popie**alające 70/80 km/h ciężarówki załadowane złomem do huty (i z powrotem załadowane "biżuterią rolniczą").

paul000

2016-03-29, 21:57
hehehe ostatni typ najlepszy, k***a mistrz prostej :D

AfroMan25

2016-03-29, 22:29
0:24...siedzi baba w aucie i nawet recznego nie zaciagnie, po ch.. one wogole sa?

Wiochmen

2016-03-29, 23:05
asdator napisał/a:



Już to widzę jak Ty na jakimś zadupiu, gdzie szybko miałbyś wyskoczyć do sklepu, upewniałbyś się 500 razy czy ktos przypadkiem nie ma ochoty wjechać Ci w dupę.




j***ny przychlast zamiast skrecic na parking pod sklep to bedzie stal na drodze jak idiota...ten kto za nim jechal pewnie myslal ze zaraz skreci no ale nie wiedzial ze przed nim jedzie "pan drogi"

sebekzjebek

2016-03-29, 23:50
5:24 nagranie z przyszłości :-D :-D :-D

dziarski

2016-03-29, 23:59
mam nadzieję, że w 4:30 te koguty żeby mu doj***ć mandat za przejazd na czerwonym :D