18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #186

Polskie_Drogi • 2021-02-23, 13:17
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych.


Halman

2021-02-23, 13:19
kilka zimowych kolizji i stłuczek... z kacapowni to można codziennie takie "compilation" klepać..

Juzwa

2021-02-23, 13:50
Polskie_Drogi napisał/a:

To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych.



To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję zobaczyć jakimi bucami są polscy kierowcy.

Halman

2021-02-23, 13:51
Juzwa napisał/a:

To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję zobaczyć jakimi bucami są polscy kierowcy.



Youtube nie masz?

Znawca_Cipek

2021-02-23, 15:43
Marzy mi sie kiedys wyczekac moment, jak te blazny wrzucaja to na YT, wrzucic tu jako pierwszy, a potem jak wrzuca, zglosic, ze bylo :) . Jeszcze lepiej- skopiowac i wrzucic ze swojego kompa, bez linka na YT :D

JebacToGowno

2021-02-23, 15:44
Juzwa napisał/a:

To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję zobaczyć jakimi bucami są polscy kierowcy.



To właśnie dzięki takim nagraniom możemy się cieszyć z nieszczęścia bliźniego.

baronturbina

2021-02-23, 15:44
Przez takie gówno Sadistic schodzi na psy.

kothletino

2021-02-23, 17:40
5:10 Hahahaaa! k***a miód na oczy. :D

stjepano

2021-02-23, 18:57
"wiedziałem, że on się tu przewróci bo wiesz... tu jest lód"

Juzwa

2021-02-23, 19:07
Halman napisał/a:

Youtube nie masz?



Jeszcze nie zainstalowałem. Mam na którejś dyskietce, ale są nieopisane i nie mogę znaleźć.

jan0sik1

2021-02-23, 19:37
kothletino napisał/a:

5:10 Hahahaaa! k***a miód na oczy.



no, tylko wczesniej jak stali na światłach wj***ł sie przed maske tego mietka.

Justynka99

2021-02-23, 20:58
Baranem odcinka zdecydowanie zostaje ostatni kierowca, ale nominacja należy się też temu z 3:00 (widzi, że gościa naprzeciwko obraca, a mimo to podjeżdża bliżej, żeby przypadkiem nie uniknąć kolizji, oraz 4:10 (widzi, że ciężarówka nie mieści się na pasie, to też nie zwolni, tylko pcha się do stłuczki). Najzabawniejsze, że w zasadzie wszędzie, gdzie widać płeć (albo po głosie, albo facet wysiada z samochodu) wypadki powodują mężczyźni :D A potem piszą na forach, że to kobiety nie potrafią prowadzić :D

Kwejdistic

2021-02-23, 22:03
Justynka99 napisał/a:

Baranem odcinka zdecydowanie zostaje ostatni kierowca, ale nominacja należy się też temu z 3:00 (widzi, że gościa naprzeciwko obraca, a mimo to podjeżdża bliżej, żeby przypadkiem nie uniknąć kolizji, oraz 4:10 (widzi, że ciężarówka nie mieści się na pasie, to też nie zwolni, tylko pcha się do stłuczki). Najzabawniejsze, że w zasadzie wszędzie, gdzie widać płeć (albo po głosie, albo facet wysiada z samochodu) wypadki powodują mężczyźni A potem piszą na forach, że to kobiety nie potrafią prowadzić



Być może dlatego, że jeździ ich więcej? Ilu znasz facetów kierowców a ile kobiet? O tirach już nie wspominając.
Ale nie chce ich bronić. Nie jest powiedziane, że p*zda musi być bez ku*asa.

kothletino

2021-02-23, 22:11
jan0sik1 napisał/a:

no, tylko wczesniej jak stali na światłach wj***ł sie przed maske tego mietka.



Nie mówię, że tak nie było - tutaj chodzi o utrzymanie prostego kierunku jazdy przez "wjebywacza" podczas gdy "wyj***ny" chciał się odwj***ć. :D