18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #186

Polskie_Drogi • 2021-02-23, 13:17
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych.


nano50

2021-02-23, 22:21
Justynka99 napisał/a:

Baranem odcinka zdecydowanie zostaje ostatni kierowca, ale nominacja należy się też temu z 3:00 (widzi, że gościa naprzeciwko obraca, a mimo to podjeżdża bliżej, żeby przypadkiem nie uniknąć kolizji, oraz 4:10 (widzi, że ciężarówka nie mieści się na pasie, to też nie zwolni, tylko pcha się do stłuczki). Najzabawniejsze, że w zasadzie wszędzie, gdzie widać płeć (albo po głosie, albo facet wysiada z samochodu) wypadki powodują mężczyźni A potem piszą na forach, że to kobiety nie potrafią prowadzić



A tam, pie**olisz z tym ostatnim kierowcą. Pieszy lezie bez mózgu to nie dziwota, że o wypadek nie trudno. Samochody stały w korku to obowiązku zatrzymywać się nie miał, a jedynie zachować szczególną ostrożność.

Justynka99

2021-02-23, 22:35
Kwejdistic napisał/a:

Być może dlatego, że jeździ ich więcej? Ilu znasz facetów kierowców a ile kobiet? O tirach już nie wspominając.
Ale nie chce ich bronić. Nie jest powiedziane, że p*zda musi być bez ku*asa.



To nie Arabia Saudyjska i nie ten wiek. Praktycznie 100% kobiet z mojego otoczenia ma prawko, podobnie jak mężczyzn. W pokoleniu moich dziadków jeszcze tak było, że kobiety prowadziły rzadko. Współcześnie już dawno takiego podziału nie ma.

RayRobinson

2021-02-23, 23:27
Halman napisał/a:

kilka zimowych kolizji i stłuczek... z kacapowni to można codziennie takie "compilation" klepać..



Haha k***a co za dzban. Nawet tu musisz pie**olić od rzeczy astrobiologu. Pośmiewisko z siebie robisz.

sewciu23

2021-02-23, 23:40
na ostatnim nagraniu to aż podskoczyłem ze strachu, na dziecko każdej innej narodowości miałbym wyrąbane, tak mnie uczył sadol, ale jak naszym źle się dzieje to aż coś ściska

hell.no

2021-02-24, 00:54
Co oni tam odpie**alają na tym rondzie? Kierowca kierowcy kierowcą?

Cisej

2021-02-24, 11:19
5 minuta, najlepsza akcja. Moglbym ciagle zlepek takich cwaniaczkow ogladac

Bladziochreturn

2021-02-24, 11:55
jan0sik1 napisał/a:

no, tylko wczesniej jak stali na światłach wj***ł sie przed maske tego mietka.



Zrob prawo jazdy i potem komentuj.

Juzwa

2021-02-24, 17:38
jan0sik1 napisał/a:

no, tylko wczesniej jak stali na światłach wj***ł sie przed maske tego mietka.



Jeszcze wcześniej ten w Mietku wjechał na rondo pasem do jazdy na wprost. Obejrzyj nagranie od 4:18. Tylko obejrzyj uważnie.

BajecznyKrzysztof

2021-02-24, 20:47
pie**olone warszawiaki "wiedziałem, że się przewróci..." zamiast się zatrzymać i pomóc człowiekowi

PryszczatyJeż

2021-02-25, 16:43
Justynka99 napisał/a:

To nie Arabia Saudyjska i nie ten wiek. Praktycznie 100% kobiet z mojego otoczenia ma prawko, podobnie jak mężczyzn. W pokoleniu moich dziadków jeszcze tak było, że kobiety prowadziły rzadko. Współcześnie już dawno takiego podziału nie ma.



Więcej stłuczek i durnych kolizji powodują baby :P wystarczy popatrzeć. Trochę to równouprawnienie za bardzo weszło :D