18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #182

Polskie_Drogi • 2020-11-30, 16:22
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych.


banerr

2020-11-30, 17:09
Ostatni to chyba do piachu.
Za omijanie i wyprzedzanie na przejściu dożywotni ban na prawko.

Attero132

2020-11-30, 17:21
Mam nadzieję że te nagrania z wyprzedzającymi na pasach są też na policji a nie tylko w internecie dla wyświetleń...

Jackub10000

2020-11-30, 17:51
Niestety ludzi ubrani na czarno są niewidoczni, nie wiem czy to tylko moje odczucie ale w świetle ulicznych LED poprostu znikają. Stare oświetlenie o niebo lepsze. Pozdrawiam

saves

2020-11-30, 18:07
Nareszcie piesi, którzy myślą przechodząc przez jezdnię, a nie p*zdy wpatrzone w srajfony.

SirMajkel

2020-11-30, 18:12
w Polsce mało kto się uczy na błędach.. i właśnie dlatego rządzi ta ekipa co rządzi, lgbt nikt nie traktuje poważnie, feministki gadają od rzeczy a narodowcy dalej mylą faszyzm z patriotyzmem.

Ce...........00

2020-11-30, 18:35
Jackub10000 napisał/a:

Niestety ludzi ubrani na czarno są niewidoczni, nie wiem czy to tylko moje odczucie ale w świetle ulicznych LED poprostu znikają. Stare oświetlenie o niebo lepsze. Pozdrawiam



dlatego zawsze chociaż opaska odblaskowa na ramieniu czy kostce + idę w stronę z której może nadjeżdzać auto - reflektory odbijają się w oczach i kierowca ma dodatkowe szanse aby dostrzec pieszego.

ra0mir

2020-11-30, 18:59
Jezu, Jezu, Jeeeezuuuu...

blacov

2020-11-30, 19:57
banerr napisał/a:

Ostatni to chyba do piachu.
Za omijanie i wyprzedzanie na przejściu dożywotni ban na prawko.



Ostatnio to na 100% do piachu i mam nadzieje, ze bedzie kontynuacja tematu w dziale hard. Bo tylko tam sie nadaje po spotkaniu z ciezarowka przy takiej predkosci.

TRQPL

2020-11-30, 20:14
banerr napisał/a:

Ostatni to chyba do piachu.
Za omijanie i wyprzedzanie na przejściu dożywotni ban na prawko.



Pasażerka i kierowca na miejscu zimne trupy.

ellsworth

2020-11-30, 20:17
Zawsze powtarzam, za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych czy podobne akcje nie powinno być żadnych punktów karnych czy mandatów tylko z miejsca powinno się tracić prawo jazdy i wypie**alaj ch*ju na piechotę jak nie potrafisz się zastosować do tak elementarnych zasad!

Jakim to trzeba być debilem żeby widząc, że ktoś się obok zatrzymał przed pasami, jechać dalej? Co on sobie myśli, że tamten kontempluje równość poprzeczną namalowanych pasów, czy co?? Ile to trzeba , żeby wymyślić tak oczywistą rzecz że jak się ktoś zatrzymał czy zwolnił przed przejsciem to ktoś tam do ch*ja przy tym przejściu jest i wypadałoby zrobić to samo!!

TRQPL

2020-11-30, 20:19
blacov napisał/a:

Ostatnio to na 100% do piachu i mam nadzieje, ze bedzie kontynuacja tematu w dziale hard. Bo tylko tam sie nadaje po spotkaniu z ciezarowka przy takiej predkosci.



Był temat na sadolu wypadek z Łodzi 10-11-2020
Śmierć na miejscu poniósł 25-letni kierowca audi i jego 19-letnia pasażerka.
Łap lepsze wideo.



szpunar85

2020-11-30, 22:13
Nauczyli sie chodzic jak swiete krowy i wlaza pod kola nie patrzac nawet na boki, tu widze wiekszosc filmikow ze szczesliwym zakonczeniem, ale cmentarze sa pelne ludzi ktorzy mieli pierwszenstwo

Voyton

2020-11-30, 22:42
Komus zalezy na ginieciu pieszych skoro daja im pierwszenstwo na pasach. Chore.

Sonal

2020-12-01, 00:33
ellsworth napisał/a:

Zawsze powtarzam, za WYPRZEDZANIE na przejściu dla pieszych czy podobne akcje nie powinno być żadnych punktów karnych czy mandatów tylko z miejsca powinno się tracić prawo jazdy i wypie**alaj ch*ju na piechotę jak nie potrafisz się zastosować do tak elementarnych zasad!
Jakim to trzeba być debilem żeby widząc, że ktoś się obok ZARZYMAŁ przed pasami, jechać dalej? Co on sobie myśli, że tamten kontempluje równość poprzeczną namalowanych pasów, czy co?? Ile to trzeba , żeby wymyślić tak oczywistą rzecz że jak się ktoś zatrzymał czy zwolnił przed przejsciem to ktoś tam do ch*ja przy tym przejściu jest i wypadałoby zrobić to samo!!



To wyprzedzanie czy omijanie? Bo omijanie akurat nie jest zabronione poza jednym wypadkiem określonym w ustawie PoRD.