18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #169

Polskie_Drogi • 2020-02-16, 13:46
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych.


wigan77

2020-02-17, 00:17
jak mozna powiedziec "o kurde", a potem kontynuowac z "ja pie**ole"?

qbsusus

2020-02-17, 07:46
4:59 - poduszki na rezystor?

oleyu

2020-02-17, 10:52
Z tym dzikiem w 2.00 to kara za słuchanie takiej pseudo muzyki.
Nawet dzik wolał popełnić samobójstwo.

St...........on

2020-02-17, 23:51
~Velturek napisał/a:

Na szkoleniach powinny być obowiązkowe nauki praktyczne na matach poślizgowych. Tak samo powinni w praktyce chociaż jedną godzinę mieć poświęconą aquaplaningowi.



Na Islandii mamy :) , co prawda na nowiutkich golfach z SRS i innymi duperelami ,ale są.

Jaki morał z tych filmików (poślizgi)? Nie ma
ch*jowych aut, są ch*jowe opony i brak wyobraźni.

akuel napisał/a:

No nie zgodzę się z Tobą w pełni. Systemy Cię nie wyprowadzą zawsze. Gdyby tak było to nowe auta nie wpadały by w poślizgi i nie rozbijały się po rowach. Do tego trzeba mieć dalej trochę pomyślunku i umiejętności, bo auto nic za nas nie zrobi samo.



Zgadza sie, mnie na Okuskoli 3 (obowiązkowa szkoła bezpiecznej jazdy) na poślizgu w zakręcie (golf przednionapędowy) w ch*ja robił SRS, w momencie kiedy dupa zaczynała uciekać dociskałem pedał gazu, a SRS dohamowwywał jedno z napędowych kół co prowadziło do gwałtownego niekontrolowanego obrotu 360stopni. Poprostu SRS nie rozumiał co zamierzam zrobić i działał przeciwnie. W momenicie, kiedy SRS już był "spalony" -SRS pali się ,że jest nie aktywny (po zatrzymaniu auta trzeba zrestartować system poprzez wyłączenie i włączenie silnika) po kolejnym poślizgu manewr wyprowadzenia już wychodził. Ten system może się sptrawdza w poślizgu na prostej drodze , ale na zakręcie nie polecam.