18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #167

Polskie_Drogi • 2020-01-23, 16:08
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych.


jasypan

2020-01-23, 16:34
Najbardziej cieszy kara dla tego zestawu na przejeździe kolejowym. pie**olony idiota jak większość tych kretynów.

wojtekpwse

2020-01-23, 16:53
Szkoda czasu na oglądanie. Zwykłe codzienne sytuacje.

nwonigers

2020-01-23, 20:07
"ale uratowalem" szkoda ze nie przyj***l, bo zamiast nauczki bedzie mogl sie chwalic jak to wybrnal z trudnej sytuacji i pewnie nawet mu przez mysl nie przejdzie zeby k***a dostosowac predkosc do warunkow i zwyczajnie zwolnic.

P1000

2020-01-23, 20:07
niby tak śmiesznie to wygląda jak śnieg spadnie na zachodzie albo Ameryce atu pacz już w Pl zapominają ludzie co to zima i śnieg

Emilian89

2020-01-23, 20:32
KrUl Lewego pasa i sie nie rozj***l smuteczek

DigiArt

2020-01-23, 21:16
pie**olony p*zdzielec w civicu ktory myslal ze na niewiedzy sobie zarobi. Sploszyl sie jak sarenka... i jak sarenke bym go odstrzelił

radek225

2020-01-23, 21:30
k***a, trochę śniegu spadnie i życie weryfikuje, kto jest dobrym kierowcą, a kto p*zdą za kółkiem. Niestety, w nauce jazdy jedyne, czego uczą, to zdać egzamin. Potem szkolą cię szkoły jazdy, za które trzeba zapłacić, albo życie i doświadczenie.

4:00 - najprawdopodobniej telefon w łapie, bo jak można wytłumaczyć to, że na prostej drodze i przy dobrej widoczności zaczął hamować jakieś 20 metrów przed tą Skodą?

5;00 - Jaka szkoda, że babeczka nie zadzwoniła na policję. Ci by przyjechali i zaraz sprowadziliby rurkowatych, pryszczatych p*zdeuszy z odsłoniętymi kosteczkami prosto na ziemię. Kodeks drogowy nie definiuje, jaką odległość masz zachować do pojazdu naprzeciwko. Możesz jechać centymetr za kimś. Jak on zahamuje, a ty masz takie hamulce i opony, że samochód stanie w ułamek sekundy dęba, nikt złego słowa ci nie powie. Masz zostawić sobie taki odstęp, by w razie nagłego hamowania zahamować bez kolizji. "Moja wina jest"? Jak jego, to sp***olili. Nie zdziwiłbym się, jakby dwóch 16 latków podj***ło komuś samochód, bo każdy kto ma prawko wie, że jak komuś się w dupę wbije, to z automatu jest jego wina.

6:55 - chyba też telefon, bo hamowanie zaczął w ostatniej chwili przed półzaporą. No to zamiast jeździć ciągnikiem, CV może składać do Maca.

7:15 - dlatego wolę jechać samochodem sam, albo z innym facetem. W każdym bądź razie BEZ BABY. Zaraz k***a jajo zniesie. "BOŻE ŚWIĘTY, BOŻE ŚWIĘTY". Stało się, tutaj Bóg nie cofnie czasu. Dostała strzała samochodem na pasach i ch*j. Trzeba wyjść, ocenić sytuację, udzielić pomoc, a nie boga wzywać, którego nie ma.

Tomf napisał/a:

Co to robi na sadisticu ???? Ja pie**ole to przecież na youtubie jest .... żal...



Centurion dogadał się z polskimi drogami jełopie, spójrz na nazwę konta. Kanał zyskuje nowe suby i wyświetlenia w zamian płacąc hajs sadolowi.

DzidaZawodnik

2020-01-23, 22:42
Wózek inwalidzki dla tych co się wpie**alają pod jadące samochody, byłby dobtym motywatorem do rozpoczęcia rozsądnego myślenia.

camelight74

2020-01-23, 23:42
A mnie najbardziej cieszą barany, które widzą pomarańczowe światło. Od lat nastu się to zaczęło i trwa niezmiennie.

eMJay8086

2020-01-24, 10:58
5:20 mam nadzieję że zadzwoniła na policję i dostaną co się należy za ucieczkę z miejsca kolizji.
Jeszcze z pyskiem leci do babki która ładnie i legitnie się zatrzymała żeby nie śmignąć na czerwonym.

Iquito

2020-01-24, 21:22
"Było pomarańczowe?" czyli po czym poznać cwaniaka cebulaka, który minuty poczekać nie może.

KlinikaAborcyjna

2020-01-26, 13:57
Druga akcja, czym większe bmw tym większy debil za kierownicą :kawa: