18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #161

Polskie_Drogi • 2019-11-08, 15:29
Uczmy się na błędach innych i bądźmy mądrzy przed szkodą...
Nagrania z wideorejestratorów coraz częściej są kluczowymi dowodami podczas ustalania sprawcy oraz przebiegu wypadku.


Lizodup

2019-11-08, 15:46
Jakieś syfiate te filmiki :-| :lol: :lol: :-> :-)

~Angel

2019-11-08, 15:51
Lizodup napisał/a:

Jakieś syfiate te filmiki



Chyba na siłę robiony odcinek bo kilka staroci było :-/

crossdressphyxia

2019-11-08, 16:27
6:30 Rolnik postanowił dosłownie wrócić do pracy.

Ke...........nt

2019-11-08, 17:17
3:28 jakiś skręt może? tego automat nie robi? jaka szkoda

~Velture

2019-11-08, 17:53
Angel napisał/a:

Chyba na siłę robiony odcinek bo kilka staroci było



Jak wrzucać kompilacje z innych kanałów to wszystko wpie**alacie do suszarki ale jak nagle polskiedrogi coś wpie**olą to za każdym razem parasol ochronny.

~Angel

2019-11-08, 18:29
:roll:

Dokładnie tak jest a jak masz z tym problem to napisz do Bravo.

Tą wypowiedzią osiągnąłeś szczyt hipokryzji bo pierwszy byłeś do komentowania o ususzeniu np kompilacji "Warszafka po stolicy" .

andrzejrobert75

2019-11-08, 18:51
Chyba ktoś nowym traktorkiem nawet pod chałupę nie dojechał

bakus1233

2019-11-08, 18:54
Lizodup napisał/a:

Jakieś syfiate te filmiki



Nie pie**ol, bo ostatnia akcja z traktorem robi wrażenie :mrgreen:

Trzeba przyznać, źe ciężarówki mają niezły przyk*** 8-)

~Velture

2019-11-08, 19:48
Angel napisał/a:

Dokładnie tak jest a jak masz z tym problem to napisz do Bravo.
Tą wypowiedzią osiągnąłeś szczyt hipokryzji bo pierwszy byłeś do komentowania o ususzeniu np kompilacji "Warszafka po stolicy" .



Jestem pierwszym do komentowania każdej kompilacji ale to nie zmienia faktu, że wypie**alacie KAŻDĄ polską kompilację poza polskiedrogi. Nie potrzeba tutaj geniusza aby zobaczyć o ch*j kaman. Raz specjalnie szukałem wrzucając któregoś stop chama i nie była nic tutaj praktycznie ale poszło do suszarki. Minął dzień i polskiedrogi wrzucił tutaj zasadniczo to samo i nikt nie ruszał.


~Angel

2019-11-08, 20:00
Velturałkę napisał/a:

Jestem pierwszym do komentowania każdej kompilacji ale to nie zmienia faktu, że wypie**alacie KAŻDĄ polską kompilację poza polskiedrogi. Nie potrzeba tutaj geniusza aby zobaczyć o ch*j kaman. Raz specjalnie szukałem wrzucając któregoś stop chama i nie była nic tutaj praktycznie ale poszło do suszarki. Minął dzień i polskiedrogi wrzucił tutaj zasadniczo to samo i nikt nie ruszał.



Przecież potwierdziłem że jedyny kanał którego nie suszymy z polskimi kompilacjami to właśnie Polskie Drogi z prostego powodu iż był to pierwszy kanał na forum , po drugie w krótkim czasie pojawił się wysyp tego typu materiałów z YT w których jedynie kolejność filmików się zmieniała. Po trzecie na wielu kanałach YT wrzucane były co jakiś czas te same filmiki albo specjalnie przeciągane kompilacje (nie ucinane filmiki) aby filmik miał powyżej 10 min - wiadomo w jakim celu. Jak czyjąś kompilacje ususzyć to pierwszy byłeś z komentarzem o suszeniu ale jak twoją ktoś ususzył to już płacz oraz snucie swoich teorii i właśnie to jest hipokryzja w twoim wykonaniu. Jak chorągiewka na wietrze pie**olić byle pod publikę.

~Velture

2019-11-08, 20:18
Angel napisał/a:

Jak czyjąś kompilacje ususzyć to pierwszy byłeś z komentarzem o suszeniu ale jak twoją ktoś ususzył to już płacz oraz snucie swoich teorii i właśnie to jest hipokryzja w twoim wykonaniu. Jak chorągiewka na wietrze pie**olić byle pod publikę.



MOJEJ kompilacji nikt nie ususzył bo nie ma tutaj MOJEJ kompilacji. Twój argument jest inwalidą.

~Angel

2019-11-08, 20:23
:roll:

Twoją kompilację -> twój temat z kompilacją - ciężko tobie ruszyć łbem.
Jak nie masz argumentów to się czepiasz słówek :facepalm:

DoubleBorger

2019-11-08, 21:00
Czerwony traktor rozj***ł system. Jeżeli koleś dostał kiedykolwiek prawo jazdy, to teori nauczył się na pamięć nie rozumiejąc zasad jeszcze starym systemem. Nie wierzę, że można być tak głupim znając zasady ruchu drogowego

kaRasioWieC

2019-11-08, 22:22
tego to sie k***a już oglądać nie chce -_- idioci k***a