18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #161

Polskie_Drogi • 2019-11-08, 15:29
Uczmy się na błędach innych i bądźmy mądrzy przed szkodą...
Nagrania z wideorejestratorów coraz częściej są kluczowymi dowodami podczas ustalania sprawcy oraz przebiegu wypadku.


Belweder

2019-11-08, 23:49
Velturałkę, dziadziejesz już chyba.

Andrzejas

2019-11-09, 03:26
nie jego dzień

~Velture

2019-11-09, 08:50
Angel napisał/a:

Twoją kompilację -> twój temat z kompilacją - ciężko tobie ruszyć łbem.
Jak nie masz argumentów to się czepiasz słówek



Mam argument - bezczelnie promujecie jeden kanał ubijając inne i to jest nieuczciwe. Albo wszystkich traktować równo albo dopie**olcie mu odznakę sponsora i niech płaci jak te polimaty i maturybzdury płaciły.
Identyczna sytuacja jest jak ktokolwiek poza kolorowymi wrzuci jakikolwiek film z psem albo kotem. Filmy z psem lecą do suszarki a filmy z kotem do zbiorczego o kotkach. I nie mów mi, że jest inaczej bo każdy kto ma wadę wzroku na poziomie 20 dioptrii albo mniejszą widzi to jak kolorowi wrzucają co chcą i żaden inny mod nie oceni ch*jowości takiego materiału i lecą k***a śliczne kotki albo urocze pieski na główną bo kolorowy dał temat.

~Angel

2019-11-09, 12:55
Velturałkę napisał/a:

Mam argument - bezczelnie promujecie jeden kanał ubijając inne i to jest nieuczciwe. Albo wszystkich traktować równo albo dopie**olcie mu odznakę sponsora i niech płaci jak te polimaty i maturybzdury płaciły.



Teraz to mnie rozbawiłeś. :rofl:
Nie zabieraj głosu w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia bo tylko się kompromitujesz.

Podałem tobie powody dla którego uznaliśmy aby tylko kompilacje jednego usera były na stronie ale one do ciebie nie docierają. Nikt ie promuje bo w przeciwieństwie do partnerów (którzy na szczęście już nie są tak aktywni) temat ląduje normalnie do poczekalni i to od użytkowników zależy czy wyjdzie z niej.
Podobna sytuacja była z kompilacjami Szczery jerry (czy jakoś tak) - w przeciągu kilku tygodni pojawiło się kilka kanałów które wrzucały tego typu kompilacje a różniły się tylko kolejnością filmików i na tej samej zasadzie zakończyliśmy wyścig szczurów.

To że jest piesek czy kotek bohaterem jakiegoś filmu nie oznacza, ze temat od razu jest do scalenia jak w przypadku bab z ku*asami, cycków itd. Wpisz sobie tag: kot czy pies i zobacz ile filmów jest na głównej użytkowników i skończ wypisywać swoje urojone teorie.

Stewie

2019-11-09, 14:11
@Up ktoś tu powiedział prawde a was zabolało^^

~Angel

2019-11-09, 14:36
Stewie napisał/a:

@Up ktoś tu powiedział prawde a was zabolało^^



Co miało zaboleć? Wszelkie zarzuty i nasze działania wyjaśniłem podając argumenty i powody podjęcia decyzji.
Ktoś zadaje pytania czy coś nam zarzuca to po prostu odpowiadam tym bardziej mając na uwadze komentarze Velture sugerujące nam suszenie kompilacji z jednego kanału.