18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #156

Polskie_Drogi • 2019-08-28, 15:41
Kolejne szablonowe i nieszablonowe sytuacje, z których warto wyciągać wnioski, aby być mądrym przed szkodą.


kane84

2019-08-29, 08:30
ZaSwojePiję napisał/a:

j***lbym takich ludzi maczetami. Nie dosc, ze szczeniaki nienauczone zatrzymywania sie przed przejsciem ulicy, to nawet gowniary nie pouczyli.
j***ne ameby umyslowe.


Oczywiście wina pieszych, jak zawsze, cebulaki to przecież najlepsi kierowcy w Europie i ich zachowanie przy przejściach dla pieszych jest WZOROWE! Co widać na filmie, zdążył zahamować.

bocian87

2019-08-29, 09:50
pawelyoy napisał/a:

Na nagraniu widać że prawym można skręcić w prawo i jechać prosto a lewym jechać prosto i skręcić w lewo. Babka jechała prosto a facet chciał z lewego skręcić w prawo



Weź lepiej obejrzyj to sobie jeszcze raz bo coś Ci się popie**oliło.
Nagrywający nigdzie nie skręca tylko na SKRZYŻOWANIU o ruchu okrężnym z oznakowanymi pasami ruchu jedzie na wprost.
Gość z PRAWEGO pasa SKRĘCA na skrzyżowaniu w LEWO gdzie oznakowanie przed rondem pokazuje, że z jego pasa może jechać tylko na wprost lub skręcić w prawo.


tak wyglądał przejazd


a wg oznakowania można jechać tylko tak


jak trudno to zrozumieć to wyobraź sobie, że jedziesz lewym pasem przez zwykłe skrzyżowanie i nagle na jego środku gość z prawego pasa jadący obok Ciebie postanawia skręcić w lewo przecinając Twój pas przed maską.

nwtinamou

2019-08-29, 09:52
Kosmodysk napisał/a:

1:35, 1:50, - typowe, jestem na swoim i nie odpuszczę. A wystarczy zdjąć nogę z gazu i lekko przyhamować, chyba że przód do roboty i mam frajera.
4:30- tu trzeba bardzo uważać. Zapie**alanie zawsze jest ryzykowne. Zwłaszcza kiedy prawy pas stoi i jedzie się środkowym. Miałem też taki przypadek jak w filmie, lecz hamowałem i po prostu nie uderzyłem go, mimo że wciskał się na mój pas.



Ty tak na poważnie? jestem na rondzie i mam puszczać? dekiel ci się poluzował czy jak?

Szuchov

2019-08-29, 10:11
Hafnarfjodur napisał/a:

j***ny czy zasnął, ?



wypadek z mojej okolicy - chłop sięgnął po fajki

chumak

2019-08-29, 10:38
bocian87 napisał/a:

Weź lepiej obejrzyj to sobie jeszcze raz bo coś Ci się popie**oliło.
Nagrywający nigdzie nie skręca tylko na SKRZYŻOWANIU o ruchu okrężnym z oznakowanymi pasami ruchu jedzie na wprost.
Gość z PRAWEGO pasa SKRĘCA na skrzyżowaniu w LEWO gdzie oznakowanie przed rondem pokazuje, że z jego pasa może jechać tylko na wprost lub skręcić w prawo.
tak wyglądał przejazd
a wg oznakowania można jechać tylko tak
jak trudno to zrozumieć to wyobraź sobie, że jedziesz lewym pasem przez zwykłe skrzyżowanie i nagle na jego środku gość z prawego pasa jadący obok Ciebie postanawia skręcić w lewo przecinając Twój pas przed maską.



Wreszcie ktoś to wyjaśnił normalnie, śledząc poprzednie komentarze łapałem się za głowę.

wormgoro

2019-08-29, 11:08
Ciekawa sytuacja w 5:50 jak na teście na prawko. Ale czarny winien, będzie miał przej***ne chyba że skuterzysta cały.

MS7

2019-08-29, 15:52
Dużo z Łodzi, piwo! :D

DoubleBorger

2019-09-01, 12:53
tadek899 napisał/a:

sarna mnie rozj***ła



Ile wyszły naprawy?