18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #144

Polskie_Drogi • 2019-04-08, 12:23
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych.


gabriel0

2019-04-08, 12:36
Ostatnia akcja po królewsku. Trzy p*zdy i żadna nie spojrzała. Może trzeba wystosować w kuchni przejście dla pieszych i je uczyć.

Wiewór

2019-04-08, 12:43
0:00 typowe bezmózgi. Droga na której wszyscy zapie**alają i trójkąt 10 metrów za autem.
1:22. W takiej sytuacji krzyczysz do pasażerów brejs for impakt. Ręce skrzyżowane na brzuchu i walisz w niego. Bo jak go ominiesz i rozpie**olisz auto to gościu da dyla i będziesz bulił za naprawę.
1:39. Trzeba było mu jeszcze bliżej podjechać bo zostawił miejsca tyle, że jeszcze by żyletka weszła.
3:34. Świadomie spowodowanie kolizji. To już nie jest wypadek i za to powinni odbierać prawko i zamykać w pierdlu ale nie w Polsce. W kraju bezprawia świadomie spowodowanie kolizji to wciąż wypadek...
3:58 i 4:22. Marka to absolutnie czysty zbieg okoliczności.
7:02 kurła jak kręgle xD dziadzia ma przej***ne.

Henboh

2019-04-08, 12:50
Abraxus napisał/a:

3:34. Świadomie spowodowanie kolizji. To już nie jest wypadek i za to powinni odbierać prawko i zamykać w pierdlu ale nie w Polsce. W kraju bezprawia świadomie spowodowanie kolizji to wciąż wypadek...



A co powinni zrobić, tym co zajeżdżają drogę na chama i jeszcze hamują przed nosem? To kierowcy jak ten z punto powinni byc utylizowani.

Wiewór

2019-04-08, 12:52
Henboh napisał/a:

A co powinni zrobić, tym co zajeżdżają drogę na chama i jeszcze hamują przed nosem? To kierowcy jak ten z punto powinni byc utylizowani.



Właśnie pisałem i kierowcy z punto

:-D

bakus1233

2019-04-08, 13:12
Pierwszy film... ładnie by ich zgniotło :D

flaszka

2019-04-08, 15:04
gabriel0 napisał/a:

Trzy p*zdy i żadna nie spojrzała. Może trzeba wys



cztery p*zdy ;)

aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-08, 15:19
Próbowałem zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa...

Ca...........on

2019-04-08, 15:32
Jak mnie śmieszy typowa reakcja kierowcy, który wjedzie komuś w dupę:

"A, se k***a jeszcze wyprzedzę..." :amused:

JBMNT2

2019-04-08, 19:25
gabriel0 napisał/a:

Ostatnia akcja po królewsku. Trzy p*zdy i żadna nie spojrzała. Może trzeba wystosować w kuchni przejście dla pieszych i je uczyć.



Typowo i zamiast pomóc leżącej koleżance to najpierw zbiera telefon bo ważniejszy...

Hrabia Drapula

2019-04-08, 20:05
z tym ostatnim to dziadek coś nawywijał , bo tam jest jeden pas z tego co widać i azyl wymalowany, jeśli przeszły prawie całą pierwszą część to dziadek miał w ch*j czasu na hamowanie bo widział ludzi dużo wcześniej (no chyba że własnie nie widział z racji wieku) chyba że zapierdzielał po azylu
tak czy sak były prawie na połowie jezdni

kmiecioslaw

2019-04-08, 20:07
Oglądałem jak ksiądz sra do ryja zakonnicy, jak pedały wsadzają sobie pękające słoiki w dupę, jak typ napie**ala dwuletnie dziecko ale takich debilnych kierowców jak widzę to nerwowo nie wytrzymuję

Black Snake

2019-04-08, 20:25
Jak k***a widzę trójkąt 10 metrów za autem to mam ochotę wsadzić go właścicielowi w dupę. Po ch*j 10 metrów jak można w dupie go mieć jeszcze bliżej...

bodzio667

2019-04-08, 20:57
Piękne rozbieganie. Chyba...

ellsworth

2019-04-08, 21:06
5:50 Piękny przykład na to "panie tu jest prosta dobra, droga to skąd tu nagle ograniczenie prędkości? Na pewno po to by łupić biednych kierowców" Bo jednemu z drugim bezmózgowi nie przyjdzie do głowy, że poza drogą główną są jeszcze drogi boczne z których ludzie się włączają do ruchu i muszą mieć wystarczajaco dużo czasu aby ten manewer wykonać. Gdy (z różnych przyczyn) zasięg widocznosci jest ograniczony to jedynym sposobem żeby mógł się bezpiecznie włączyć do ruchu jest ograniczenie prędkości potoku pojazdów na drodze z pierwszeństwem, tylko że znajdzie się zawsze taki debil jak nagrywający, którego ograniczenia nie dotyczą, który jeździ 'szybko, ale bezpiecznie'. ch*j mu w dupę! Jest jedynym sprawcą tej sytuacji. Wyjeżdżający z podporządkowanej nie jest jasnowidzem, by wiedzieć, ze jak zacznie manewer to tuż zza pola widoczności wypadnie mu debil prujący tyle ile fabryka dała.