18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #144

Polskie_Drogi • 2019-04-08, 12:23
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych.


MgrMajster

2019-04-08, 22:18
gabriel0 napisał/a:

Trzy p*zdy i żadna nie spojrzała



Nie spojrzała bo masz mordę niewyjściową. Pieszy na oznakowanym przejściu dla pieszych ma pierwszeństwo. Dziadek miał czas na reakcję i hamowanie. Po prostu już lata nie te, nie ten refleks. Zabrać prawko i dać miesięczny na komunikację miejską za free.

Black Snake

2019-04-08, 22:29
ellsworth napisał/a:

5:50 Piękny przykład na to "panie tu jest prosta dobra, droga to skąd tu nagle ograniczenie prędkości? Na pewno po to by łupić biednych kierowców" Bo jednemu z drugim bezmózgowi nie przyjdzie do głowy, że poza drogą główną są jeszcze drogi boczne z których ludzie się włączają do ruchu i muszą mieć wystarczajaco dużo czasu aby ten manewer wykonać. Gdy (z różnych przyczyn) zasięg widocznosci jest ograniczony to jedynym sposobem żeby mógł się bezpiecznie włączyć do ruchu jest ograniczenie prędkości potoku pojazdów na drodze z pierwszeństwem, tylko że znajdzie się zawsze taki debil jak nagrywający, którego ograniczenia nie dotyczą, który jeździ 'szybko, ale bezpiecznie'. ch*j mu w dupę! Jest jedynym sprawcą tej sytuacji. Wyjeżdżający z podporządkowanej nie jest jasnowidzem, by wiedzieć, ze jak zacznie manewer to tuż zza pola widoczności wypadnie mu debil prujący tyle ile fabryka dała.



Raczej bym powiedział, że STOP tam jest po coś, a nie dla ozdoby. Wielu go ignoruje... a po coś stoi.

JackCactus

2019-04-08, 22:47
MgrMajster napisał/a:

Pieszy na oznakowanym przejściu dla pieszych ma pierwszeństwo. .



No masz racje. Cmentarze są pełne tych co mieli pierwszeństwo . Jak umierać to z racją po swojej stronie!

Poecilotheria

2019-04-09, 10:10
gabriel0 napisał/a:

Ostatnia akcja po królewsku. Trzy p*zdy i żadna nie spojrzała. Może trzeba wystosować w kuchni przejście dla pieszych i je uczyć.



Zdecydowanie! Jak one śmiały przechodzić na przejściu dla pieszych! Jakim prawem! Żebys parówo sam kiedyś przechodził i żeby Ci inny Seba kulasy poprzetrącał...

solltys

2019-04-09, 15:59
@Poecilotheria Ja nawet gdy przechodzę na przejściu to się rozglądam jak poj***ny ale widać Ty jesteś roszczeniową p*zdą która ma pierwszeństwo i ch*j, a że ktoś może popełnić błąd i cię zaj***ć to mniejsza o to. Pierwszeństwo nie zwalnia od myślenia ale widać społeczeństwo debili tego nie ogarnia.

MgrMajster

2019-04-09, 16:17
JackCactus napisał/a:

No masz racje



Wiem.


JackCactus napisał/a:

Cmentarze są pełne tych co mieli pierwszeństwo



Podaj dokładne dane.


JackCactus napisał/a:

Jak umierać to z racją po swojej stronie!



I za ojczyznę.

Poza tym, nie mówiłem, że pieszy na przejściu ma zawsze wpieprzać się na pasy, tylko, że pieszy na przejsciu dla pieszych ma pierwszeństwo. I to przede wszystkim kierowcy powinni uważać. Takie jest prawo. Pieszy powinien się jedynie upewnić, że jakiś debil nie zapie**ala wprost na niego i może bezpiecznie przejść. Ale jakbyś dopiero pierwszy raz widział filmiki z jakichkolwiek dróg to Tobie powiem, że najczęściej to kierowcy są winni potrąceń na przejściach. Wtargnięcia na przejście przez pieszego są rzadsze.

mcfang

2019-04-10, 00:30
jako w sumie świeżak na drodze bo prowadzę od niespełna dwóch lat zastanawiam się jak można być tak flejowatym kierowcą? nie żeby coś ale egzamin to chyba niektórzy za przysłowiową świnię zdali.

Voi14

2019-04-10, 00:30
gabriel0 napisał/a:

Trzy p*zdy i żadna nie spojrzała.



Jak Ty to dostrzegłeś mimo rozmazania obrazu to ja nie wiem. Wystarczy lekki ruch głową i się wszystko widzi co jedzie. A to, że nie wiedzą co to ograniczone zaufanie to inna sprawa.