18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MotoPirat

2019-01-21, 20:37
Akcja 1 - czytał Tomasz Knapik.

MgrMajster

2019-01-21, 21:11
BMW z ostatniego filmiku było chyba z 10 różnych aut składane.

djted

2019-01-21, 22:45
4:35 jeszcze szybciej zapie**alaj nagrywający pedale... Ja nie rozumiem takich debili. Śnieg napie**ala, ze drogi nie widać to trzeba jechać baaardzo wolno i trzymać z 20/30 m odstepu. (jak nie wiecej) ch*j czy masz zimówki czy inne gówno w takich warunkach nie wyhamujesz

mateuszsadoltzr

2019-01-22, 00:38
I z czego te j***ne śmiecie w 0:44 sie smieją? Felgi krzywe,opony pochlastane,misa olejowa wyrwana,środowisko zanieczyszczone a wiesniak z BMW bedzie musiał iść po sąsiada żeby go wyciągnał "sześdzieśiuntkom" z rowu.

Alonso

2019-01-22, 11:50
4:00 - przykład typowego chama, który nie ruszy dupy, żeby umożliwić innemu kierowcy opuszczenia miejsca parkingowego.

djted napisał/a:

4:35 jeszcze szybciej zapie**alaj nagrywający pedale... Ja nie rozumiem takich debili. Śnieg napie**ala, ze drogi nie widać to trzeba jechać baaardzo wolno i trzymać z 20/30 m odstepu. (jak nie wiecej) ch*j czy masz zimówki czy inne gówno w takich warunkach nie wyhamujesz



Chyba nie jeździłeś w zimie kolego.
Nagrywający zachowywał bezpieczny odstęp i bez problemu wyhamował przed autem, które wpadło w poślizg. Ten w rowie ewidentnie nie miał zimówek i na prostej drodze robi piruety.

przemo60

2019-01-24, 22:27
mateuszsadoltzr napisał/a:

I z czego te j***ne śmiecie w 0:44 sie smieją? Felgi krzywe,opony pochlastane,misa olejowa wyrwana,środowisko zanieczyszczone a wiesniak z BMW bedzie musiał iść po sąsiada żeby go wyciągnał "sześdzieśiuntkom" z rowu.



zamknij ryj, jezeli masz prawko i nie próbujesz sie poslizgac czasami autem to sam jestes smieciem.