18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #135

Polskie_Drogi • 2019-01-12, 12:55
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych...

mygyry

2019-01-12, 13:05
Wk***iające jest to jak ludzie jeżdżą po rondach z 2 pasami, jedzie prawym pasem ch*j w koło bo się boi wjechać na środkowy i przez to sami powodują sytuacje, że jak ktoś chce jechać swoim zjazdem to on zajeżdża mu drogę, bo jedzie pasem z którego teoretycznie powinien zjechać na pierwszym zjeździe.

A takiego matoła jak w 4:10 to chyba jeszcze żadna kompilacja nie zawierała :facepalm:

~Velture

2019-01-12, 13:45
@up
No i ch*j. Ma prawo. Jak ma ochotę to może w kółko zapie**alać pół dnia.

8765tj

2019-01-12, 14:02
Sądząc po ilości świeżynek, mam wrażenie że zbyt mało ludków cię ogląda... Chyba że robią to w trakcie jazdy :-P

sereja3

2019-01-12, 14:04
Velture napisał/a:

@up
No i ch*j. Ma prawo. Jak ma ochotę to może w kółko zapie**alać pół dnia.



Mam prawo pić alkohol, ale zajarać uspokajacza już nie mam.

Co Tworzy więcej problemów społecznych?

Essent

2019-01-12, 15:38
Rondo to chyba najbardziej tajemna rzecz dla Polskich kierowców.Widzą dwa pasy i już się modlą na który wjechać i którym zjechać :homer:

Ludzie! Jeżeli zjeżdżacie na najbliższym w prawo to ustawiajcie się na prawym pasie.Jeżeli jedziecie prosto to też możecie ustawić się na prawym.Jeżeli chcecie jechać do biedronki lub lidla i trzeba jechać w lewo to zajmijcie ten j***ny,wewnętrzny pas i opuszczając rondo przed skrętem w prawo przepuście wszystkich co widzicie w prawym lusterku. Bardziej łopatologicznie się chyba nie da wytłumaczyć :kawa:

MgrMajster

2019-01-12, 17:01
sereja3 napisał/a:

Co Tworzy więcej problemów społecznych?


Debile sądzący, że trawka mniej im zaszkodzi niż alkohol.

A tytuł tej i innych kompilacji powinny się nazywać "Ślepcy na drogach".

bakus1233

2019-01-12, 18:32
Niektórzy, to sami sobie winni, słabe warunki, ślisko, ale zapie**alają jak głupi i później zdziwienie, że na zakręcie wypada z drogi.

mygyry

2019-01-12, 21:21
Velture napisał/a:

@up
No i ch*j. Ma prawo. Jak ma ochotę to może w kółko zapie**alać pół dnia.


To ma być głos rozsądku? serio?

oroboros

2019-01-13, 01:08
Co do tych rond i dlaczego w przepisach nie ma przymusu jazdy srodkowym (lewym) pasem przy skrecie w lewo. Zczajcie baze, że po drogach nie jeżdżą tylko osobówki i motorki. Zapnij do autka np. taki kemping i masz już zespół pojazdów. Skręć na łuku w lewo i popatrz w prawe lustro. Co widzisz? Własny kemping i praktycznie nic wiecej. Wiec jak zjechać takim sprzetem z lewego pasa w prawo bezpiecznie jak nie widać czy coś tam jedzie czy nie? Nie da sie dlatego lepiej jechać zewnetrznym pasem. No i ogolnie czy to naprawde tak ciężko ogarnąć żeby nie zjeżdzac z ronda na pałe?

PieronJasnySzlag

2019-01-13, 01:15
Cytat:

Debile sądzący, że trawka mniej im zaszkodzi niż alkohol.


To i to szkodzi. Natomiast różnica polega na tym że przy alkoholu jesteś ciężarem i zagrożeniem również dla otoczenia: zasrane spodnie, awantury z rodziną i sąsiadami, darcie mordy, prowadzenie po pijaku...
Po trawce jesteś zagrożeniem jedynie dla lodówki swojej starej.

PanMirek

2019-01-13, 08:47
Jak ogladam te zimowe wypadki to nawet troche nie jest mi ich szkoda. Rowniez zauwazylem tendencje do pasatow co 3 film to kierowcy vw czy to przypadek...

tarcer123

2019-01-13, 08:51
Tylko sieroty ustawiają się na prawym pasie po to żeby na rondzie skręcić w lewo lub zawrócić.

4:05 powinni mu dożywotnio odebrac lejce. To jakiś idiota jest.

dziadek8724

2019-01-13, 11:23
Za rozj***ną złotówę zawsze piwo!

MgrMajster

2019-01-13, 13:35
Spiderowski napisał/a:

Po trawce jesteś zagrożeniem jedynie dla lodówki swojej starej.


Nie powiedziałbym Mieszkam i pracuje w NL już 8 lat. I spotkałem wielu zwolenników ćpania marychy. Oni są zagrożeniem praktycznie wszędzie. Wpuść takiego za kółko. Widziałeś kogoś kto prowadzi auto po trawce? Opóźniona reakcja na bodźce. Wszystko mu zwalnia... W pracy jak taki przyjdzie nie zajarany to nerwus taki, jakby miał ADHD!! A jak zajara to znowu zamulacz i nie potrafi szybko zareagować na sytuację, co jest naprawdę wielkim zagrożeniem.
Zbyt wielu ćpających nad umiar polaczków tu widziałem, żeby cokolwiek i ktokolwiek mnie przekonał, że jaranie zielska jest spoko. Chyba, że robisz to okazjonalnie raz na długi czas. Tak samo alkohol. Raz na jakiś czas nie szkodzi. Ale tu w NL nie spotkałem się, by ktoś sobie palił okazjonalnie, tylko po 5 g dziennie bo inaczej świat kręci mu się za szybko.