18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #115

Polskie_Drogi • 2018-05-10, 11:20
Nieuwaga, brak koncentracji, rutyna, agresja, zbytnia pewność siebie. Co jeszcze przyczynia się do kłopotów na drodze?
Zobaczcie sami...

poligon6

2018-05-10, 11:45
Najbardziej mnie ucieszył wypadek pedalarza, poezja smaku.

latino_lover

2018-05-10, 12:25
2:00 - idą z dzieckiem, oczywiście po ch*j nawet gówniakowi założyć odblask jak się idzie pałętać po jakimś zadupiu. Nie rozglądają się, bo po ch*j. Kierowca nie mógł jechać bardzo szybko, bo spokojnie wyhamował, ale lokalny boss musiał mu jeszcze kopnąć w samochód. Mam nadzieję, że kierowca zadzwonił po policję i pie**olony family guy odpowie za to, że nie potrafi się zachowywać jak biały człowiek.

mrkuchar

2018-05-10, 13:07
Jakby ktoś był leniwą bułą i na YT nie chciał wchodzić :dupsko:
YT napisał/a:

Autor materiału z 1:16 napisał: ​"​Tak się kończy palenie za kierownicą. W momencie wrzucenia kierunku do zjazdu wypadła mi fajka z ręki, a że jechałem w krótkich spodenkach, to przypiekło mi nogę i odruchowo zaparłem się prawą, która była na gazie. Cale szczęście trafiłem na lukę między autami i skończyło się na rozwalonej feldze z oponą i poparzeniu wielkości 5zł na udzie. Wiem jedno, koniec z jaraniem w czasie jazdy​"


Wiewór

2018-05-10, 13:09
poligon6 napisał/a:

Najbardziej mnie ucieszył wypadek pedalarza, poezja smaku.


Poligon my wiemy, że ciebie cieszy cudze nieszczęście. Przecież jesteś "prawdziwym polakiem". Codziennie wieczorem odmawiasz modlitwę Polaka po wiadomościach na tvpis.

Dla mnie hitem odcinka jest Karynka, której gówniak wypadł z wózka. Madka roku.

poligon6

2018-05-10, 13:52
Abraxus napisał/a:

Poligon my wiemy, że ciebie cieszy cudze nieszczęście. Przecież jesteś "prawdziwym polakiem". Codziennie wieczorem odmawiasz modlitwę Polaka po wiadomościach na tvpis.



Zieeeeeeewww......

~Velture

2018-05-10, 13:57
0:40
Oczywiście żadna p*zda w tramwaju nie mogła pomóc babce wnieść wózka... Lhomer:

panar3

2018-05-10, 14:51
Swoją drogą motorniczemu bym zaj***ł, niezależnie od płci... noż co za k***a.

6:40: czy ta durna p*zda wcześniej szczała na poboczu?! Kiedyś miałem podobne zdarzenie i szczała... :-D

El_Macias

2018-05-10, 15:14
Pan kierowca z 1:53 mógł przejechać tego zjebastiana z jego karynką i gówniakami wydętymi... :wyj***ne:

tadek899

2018-05-10, 16:43
gówniak mnie rozj***ł :-D :-D :-D

kokos_123

2018-05-10, 17:13
Velture napisał/a:

0:40
Oczywiście żadna p*zda w tramwaju nie mogła pomóc babce wnieść wózka... Lhomer:

A to k***a matka niewinna ? Czemu się ładuje do 2-giego wagonu jak stała przy pierwszym, co za problem otworzyć drzwi i kogoś poprosić. Czemu sama próbowała wnieść wózek, skoro gówniak nie był dobrze przypięty, k***a kolejny śliski kocyk?

Mors_Nigra

2018-05-10, 17:26
@Velture a to jest moim k***a obowiązkiem rozglądać się po wejściach czy komuś nie trzeba pomóc? Tramwaj wygląda na niemal pusty, a koleś co siedzi z tyłu mógł nie ogarnąć nawet co się dzieje.

Pirat353

2018-05-10, 18:00
Mógłbym jej pomóc wnieść ten wózek, ale niestety nie jeżdżę tramwajami, bo u mnie na wsi nie ma tramwajów.

Mechaniczna Pomarancza

2018-05-10, 18:16
Cytat:

2:00 - idą z dzieckiem, oczywiście po ch*j nawet gówniakowi założyć odblask jak się idzie pałętać po jakimś zadupiu. Nie rozglądają się, bo po ch*j. Kierowca nie mógł jechać bardzo szybko, bo spokojnie wyhamował, ale lokalny boss musiał mu jeszcze kopnąć w samochód. Mam nadzieję, że kierowca zadzwonił po policję i pie**olony family guy odpowie za to, że nie potrafi się zachowywać jak biały człowiek.

Przecież to przejście i teren dookoła są oświetlone więc nie rozumiem po co kamizelka, to TY jako kierowca (też jestem) masz w nocy jeździć uważniej bo widoczność jest mniejsza a kamizelki są do użytku w terenie nieoświetlonym. Sam kiedyś "utknąłem" w połowie przejścia dla pieszych i 4 auto które nie miało zamiaru mnie puścić pożegnało się z lewym lusterkiem (chwała glanom :P ) mimo to nie uważam się lokalnego bossa.

ejaresa

2018-05-10, 20:23
7:36 poszedł się wysrać i od razu wypadek