18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

kokos_123

2018-04-19, 11:58
0:43 - 3 razy musiałem obejrzeć, aby zobaczyć co ten czarny odj***ł...

Jestem ciekawy jak było 5:55 rozstrzygnięte, niby był już na rondzie + zatrzymał się bo zobaczył wariata co nie zwolnił przed wjazdem na nie i jechał prosto na niego. Jeden i drugi może się odwołać do sądu.

RoboCat

2018-04-19, 12:08
5:58 slychac ze to jakis janusz... trzeba byc debilem zeby uderzyc w tego czarnego.

Shotterr

2018-04-19, 15:05
I niestety większość już była, znaczna część w kompilacji którą zapodał Velture, sporo jako luźne filmiki na sadolu.

himen85

2018-04-19, 17:40
kiedy dojdzie do tych co trąbią, do tego pustego łba jednemu i drugiemu żeby skupić się na wyjściu z sytuacji a nie na tym j***nym klaksonie
k***A jakie to jest debile

Shotterr

2018-04-19, 18:43
himen85 napisał/a:

kiedy dojdzie do tych co trąbią, do tego pustego łba jednemu i drugiemu żeby skupić się na wyjściu z sytuacji a nie na tym j***nym klaksonie
k***A jakie to jest debile


Ludzie w momencie gdy ktoś wymusza pierwszeństwo, robi coś dziwnego i niepokojącego itp dają takiemu komuś znać sygnałem dźwiękowym. Gdy ktoś ma taki odruch to w sytuacji gdy ma za mało czasu na reakcję i tak instynktownie będzie napierdzielał w klakson.

Sonal

2018-04-19, 19:28
Ludzie, którzy się dopie**alają do klaksonu - to jeszcze chyba tylko z tatusiem na lody w niedzielą tylko jeżdżą. Ile razy miałem jakąś sytuację - a jeżdżę już dwadzieścia kilka lat - w której musiałem hamować - to hamulec w podłodze, aż ABS się zagrzał i.... instynktownie klakson jako ostrzeżenie drugiego uczestnika. Nawet chyba nie potrafiłbym awaryjnie zahamować bez klakson - to już taki odruch.


sadolja

2018-04-19, 20:05
6:20 coś wspaniałego :D ależ cudownie jest gdy nosacz trafia na przeznaczenie

damien26

2018-04-19, 20:33
Ale w 0:43 to co on tam odj***ł ??
Przecież chyba nic nie jedzie z przeciwka, a gdy wleciał do rowu to przejechał jeszcze jeden samochód, w suie jadący pewnie za nagrywającym.

Mógłby ktoś wyjaśnic ??

mp0011

2018-04-19, 21:28
@up coś zapierdzielało z tyłu (to czarne co widać w ok. 0:50).
Jakby nagrywający nie uciekł, obaj skończyliby na drzewach.

himen85

2018-04-20, 04:15
Sonal napisał/a:

Ludzie, którzy się dopie**alają do klaksonu - to jeszcze chyba tylko z tatusiem na lody w niedzielą tylko jeżdżą. Ile razy miałem jakąś sytuację - a jeżdżę już dwadzieścia kilka lat - w której musiałem hamować - to hamulec w podłodze, aż ABS się zagrzał i.... instynktownie klakson jako ostrzeżenie drugiego uczestnika. Nawet chyba nie potrafiłbym awaryjnie zahamować bez klakson - to już taki odruch.



ostrzeżenie? czy skarcenie

debilny bezmozgi c**owaty gnoju skup się na danej sytuacji żeby z niej wyjść a nie k***o trąbisz jak dałn

ValvePlsFix

2018-04-20, 05:14
@up no to w takim razie w twoim przekonaniu klakson nie ma żadnego zastosowania w samochodach?

Wiewór

2018-04-20, 07:46
Nie potraficie na raz ogarnąć hamowania do deski i trzymania klaksonu??