topic

Polskie Drogi #110

178
piwo
Polskie_Drogi  @ 2018-02-13, 10:45
Na co zwracać uwagę, aby uniknąć kłopotów na drodze?
Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów...

tatko 

38
2018-02-13, 11:10 [link]
Ostatni film: Kierujący powinien sprawdzić, czy pieszemu nic się nie stało. I jeśli nic mu nie jest, dobić sqrwysyna

CbK 

18
2018-02-13, 11:38 [link]
U ruskich jakieś wybuchające opony, przelatujące przed maską czołgi itp - zawsze jakieś zaskoczenie. A u nas ciągle to samo, babskie podejście "mam pierwszeństwo więc jadę i ch*j". W większości przypadków nawet jak ktoś komuś zajechał drogę - czasem przypadkiem (zdarza się, nie każdy jest święty), jest problem taki, że nikt nie chce odpuścić. To nawet nie jest sprawa awaryjnego hamowania - w wielu z tych sytuacji (jak i w poprzednich kompilacjach) wystarczyło lekko zwolnić i każdy wróciłby do domu.
A tutaj mamy pie**olone 1 z 10 - "naciskam guziczek ch*jmnietoobchodzenia bo mam pierwszeństwo".
Samochód to nie tylko blachy! Masz w ręce jakąś tonę rozpędzonego żelastwa, trochę rozsądku!

BigDaddyD 

3
2018-02-13, 11:40 [link]
tatko napisał/a:
Ostatni film: Kierujący powinien sprawdzić, czy pieszemu nic się nie stało. I jeśli nic mu nie jest, dobić sqrwysyna

Polska to nie Chiny :-)
Tak patrzę po niektórych wypadkach i połowy z nich dałoby się spokojnie uniknąć, gdyby poszkodowany wykazał się odrobiną refleksu- a po głosie słychać, że to nie prowadzi babunia 90 letnia, nie wiem, czy to chęć udowodnienia że się "jest na prawie" i późniejszy brak samochodu, czy po prostu myślenie takie "a to Ci przywalę, to się nauczysz jeździć" i też nie będę miał potem samochodu.
Zwykła głupota po obu stronach też wchodzi w te dywagacje...

zairland 

5
2018-02-13, 11:53 [link]
Dobra, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć jedną rzecz- po ch*j oni wjeżdżają na przeciwny pas w chwili kiedy ktoś wj***ł się do rowu? żeby auta z przeciwka nie rozjechały tych piesych co wyskakują lecąc na przełaj nie rozglądając się na boki , czy też jest inne wytłumaczenie bo serio nie wiem?

pazuzu 

2
2018-02-13, 12:11 [link]
Jak Ci ludzie zdali prawo jazdy... chyba w na jakimś zadupiu gdzie przejeżdżają dwa samochody miesięcznie

eclipse2012 

2
2018-02-13, 12:25 [link]
dlaczego wy zj***ne łby najpierw trąbicie następnie hamujecie ?
łosie a nie lepiej ułamek sekundy szybciej wcisnąć hamulec niż k***a najpierw trąbnąć? k***a!!! jedziesz debilu i widzisz że ktoś ci wymusza to k***a hamuj debilu j***ny a nie k***a trąbisz jak ułom

Noniesondze 

2018-02-13, 12:32 [link]
Wypadek, prawie, że z ofiarą, a baba gada o rybie po grecku. No k***a mistrzyni.
Podobało mi się, jak we dwójkę zgasili tego Barana co Ma Wóz.

jacek44 

1
2018-02-13, 12:47 [link]
jeszcze powinni w tych filmach więcej tych ujęć w jednym czasie doj***ć, to prościej byłoby się k***a połapać o co chodzi.

Loaloa 

1
2018-02-13, 13:32 [link]
Kolor skóry, narodowość i wyznanie uczestników tych zdarzeń oczywiście przypadkowe.

babubabu89 

2
2018-02-13, 15:06 [link]
6:21 czemu oni na czerwonym wszyscy ruszyli?? O.o

CbK 

3
2018-02-13, 15:24 [link]
babubabu89 napisał/a:
6:21 czemu oni na czerwonym wszyscy ruszyli?? O.o

Psychologia tłumu. Prawoskręt dostał zielone, ruszyli. Kątem oka dostrzegł to ktoś zamyślony z pasów na wprost i ruszył, za nim następni. W godzinach szczytu często się takie "falstarty" zdarzają, chociaż zwykle jest to ruszenie i gwałtowne zatrzymanie.

kaRasioWieC 

1
2018-02-13, 16:11 [link]
mógłbym to oglądać w nieskończoność :D
   Popularne tagi
bonus bgc
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]