18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2018-01-16, 12:51
ten na motocyklu, pewnie pierwszy raz, to va bank w kaftan narobił :)

Shotterr

2018-01-16, 13:19
2:50 "Jak ślisko stary". Trzeba było jeszcze szybciej pomykać osiedlami.

Wiewór

2018-01-16, 13:32
0:50 "jeżdżę szybko ale bezpiecznie, widzę i czuję więcej niż inni kierowcy, mam większe umiejętności, nienawidzę jechać za p*zdą, która jedzie przepisowo bo można jechać bezpiecznie 160".
1:27 było widać, że pas zanika i facet będzie chciał zjechać. Ja w takiej sytuacji robię miejsce, żeby gościu zjechał na suwak. Pan udawał, że go nie widzi i teraz będzie klepał furę... zabrakło trochę uprzejmości, żeby uniknąć tej kolizji.
2:28 następny miszcz kierownicy jadę szybko ale bezpiecznie :D
4:15 klasyczna sytuacja. Bezsprzeczna wina tego co zaczął wyprzedzać później ale przecież to jest k***a oczywiste i gołym okiem widać, że facet czekał na możliwość wyprzedzenia a ten z tyłu już go ściskało w jajach, żeby przyrumakować i wyprzedzić jako pierwszy... Ja zawsze czekam w takiej sytuacji jak wyprzedzi tez z przodu bo ludzie nigdy nie patrzą przy wyprzedzaniu czy nie są właśnie wyprzedzani.
Polacy nie potrafią myśleć z wyprzedzeniem co inni mogą odj***ć.

nwonigers

2018-01-16, 13:32
baba na koncu i tak wygrala tym piskiem.

Hoofner

2018-01-16, 13:41
HAL9000/2 napisał/a:

ten na motocyklu, pewnie pierwszy raz, to va bank w kaftan narobił :)


Ten na motocyklu powinien się wypie**olić , znalazł sobie tor ciota.
A co do reszty to widać lubimy się wpieprzać przed inne samochody a nie poczekać te 3 sekundy i jechać za nim.

radek225

2018-01-16, 14:13
Ostatni filmik - czy baba zawsze musi drzeć tego pie**olonego ryja? W ŻADNEJ kompilacji wypadków nie słyszałem, by facet krzyczał. Co najwyżej "k***a", albo jęk z bólu. A baba zawsze musi drzeć tego parcha, dekoncentrując kierującego. Szczym ryj głupia p*zdo. Morda kobiety służy do jedzenia, albo opie**alania gały.

banerr

2018-01-16, 14:27
Dobry odcinek - wyjątkowo dużo sk***ysynów.

szybkimaciej

2018-01-16, 14:48
Jak ja k***a nie rozumiem tego klaksonu... Kiedy Ci idioci mają czas naciskać na ten klakson 2 sek. przed kolizją?? Miałem kilka gorących akcji w życiu, gdzie cudem uniknąłem kolizji, ale wtedy ręce, nogi i głowa skupione były na tym, żeby nie przypie**olić.

JohnMadafaka

2018-01-16, 14:52
HAL9000/2 napisał/a:

va bank

To już po polsku, czy jeszcze po francusku? :D

A baby jak zwykle nie myślą. Jeszcze taka nie wie, czy cokolwiek się stało, a już dzwoni po pogotowie. Albo chłopy się może dogadają i oświadczenie spiszą, ale ona już uprzejmie dzwoni na policję...
:idzwch*j:

~Velture

2018-01-16, 14:54
JohnMadafaka napisał/a:

To już po polsku, czy jeszcze po francusku? :D


Fifty na pięćdziesiąt :krejzi:

oleyu

2018-01-16, 16:33
motocyklista pampers do wymiany :P

Noside

2018-01-16, 17:59
Dzwonię na pogo.. na po..licję

Na ch*j się wpie**ala? Mężczyźni będą rozmawiać :roll:

Tarab85

2018-01-16, 18:56
szybkimaciej napisał/a:

Jak ja k***a nie rozumiem tego klaksonu... Kiedy Ci idioci mają czas naciskać na ten klakson 2 sek. przed kolizją?? Miałem kilka gorących akcji w życiu, gdzie cudem uniknąłem kolizji, ale wtedy ręce, nogi i głowa skupione były na tym, żeby nie przypie**olić.


Bo przecież jakby nacisnął hamulec, zamiast klaksonu, to pozwoliłby komuś, kto popełnił błąd wjechać przez niego, co jest oczywistym dyshonorem. Ważniejszy honor, niż maska!

Aleo

2018-01-16, 19:36
pie**olone pedały mają tyle czasu napie**alać klaksonem a hamulca znaleźć nie mogą. Co to k***a jest, jakieś myślenie że klakson ma siłę odpychającą czy co no k***a jego mać