18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski wkład w II WŚ - Polskie Podziemie

Pater patriae • 2012-12-08, 13:52
Cześć i chwała bohaterom!


Pater patriae

2012-12-09, 22:43
Tf4rdy napisał/a:

k***a, dlaczego to jest po angielsku a nie po polsku?!



Bo był robiony dla cudzoziemców, żeby poznali trochę ofiarności Polski w czasie II WŚ i jak nam pięknie za to odpłacili, a wstawiam go tu, ponieważ czytając niektóre kretyńskie posty typu "Hitler wróć", doszedłem do wniosku, że moich rodaków, też by się to przydało doinformować, gdyż ich poziom wiedzy o tym jest żałosny...

piers

2012-12-09, 23:34
Piwo dla Ciebie i w szczególności dla Nich.

0pan0wany

2012-12-09, 23:36
I za to nie powinno być piwa tylko Flaszeczka !

Tf4rdy

2012-12-10, 01:25
Pater patriae napisał/a:


Bo był robiony dla cudzoziemców, żeby poznali trochę ofiarności Polski w czasie II WŚ i jak nam pięknie za to odpłacili, a wstawiam go tu, ponieważ czytając niektóre kretyńskie posty typu "Hitler wróć", doszedłem do wniosku, że moich rodaków, też by się to przydało doinformować, gdyż ich poziom wiedzy o tym jest żałosny...



Właśnie o to mi chodziło - powinno być po polsku z angielskimi napisami.

bovski

2012-12-10, 01:40
@CBŚ nie śmiej się z własnej niewiedzy, niedouczona k***o

CBŚ

2012-12-10, 08:16
bovski napisał/a:

@CBŚ nie śmiej się z własnej niewiedzy, niedouczona k***o


Hoho, dzielni Polacy całe 3 dni ginęli, ponosząc skutki swojej:
a) debilnej polityki rówowagi
b) debilnej doktryny
c) debilnej taktyki i ataku odwodami
Potem, kolejne 2 miesiące starali się bezsensownie 'odbić' Warszawę, jak wiadomo, bezskutecznie - abstrakcyjność ich planów można porównać do niemieckiej ofensywy w Ardenach.
Ale nie - Polacy są najdzielniejsi, Amerykanie są głupi i to jest niesprawiedliwe, że tyle filmów o nich robią (nie ważne, że wygrywali) a o Nas tylko 2 piosenki zrobili :(

omgwtflol

2012-12-27, 22:12
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

Nie masz pojęcia co to jest pensja minimalna i do czego służy ten mechanizm.

Skąd wiesz co on wie? Jeśli myślisz, że jesteś najmądrzejszy, to mam złe wieści.
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

Ogólnie czytając twój post stwierdzam, że szkoda mi czasu na tłumaczenie ci elementarnych spraw

No chyba jednak nie xD
piers napisał/a:

Piwo dla Ciebie i w szczególności dla Nich.

nich* Taki z Ciebie "patriota" a elementarnej wiedzy na temat języka polskiego Ci brakuje.