18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski kościół

biceps • 2012-06-28, 13:18
Śmieszna kara i śmieszny wymiar sprawiedliwości .



Ciekawostka*

Art. 62. 1.

Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

pkh

2012-06-28, 13:21
-Czym się różni ksiądz od złodzieja?
-Złodziej nie r*cha dzieci.

Kurdę, jak zwykle jedyne co go spotka to przeniesienie do innej parafii, albo nawet nie.

biceps

2012-06-28, 13:23
Przypomniał mi się suchar


- Co grozi w Polsce za pedofilię?
- Zmiana parafii.

BongMan

2012-06-28, 13:26
pie**olona czarna mafia może wszystko. Pewien polski raper został skazany na rok odsiadki za posiadanie 0,44g zioła. Dzieciojeb natomiast dostał 2 lata zawiasów. Czyżby to była wiadomość od sądów: "Możecie posuwać dzieci, ale nie palcie trawy"?

Gebofon

2012-06-28, 13:29
Taki cwe*uch dostanie zawias,a w tym samym mieście Kosteckiego nie chcą puścić z aresztu żeby reprezentował kraj. Takie rzeczy tylko u nas,w dupę zaj***na bladź

pakicito

2012-06-28, 13:32
temu podziwiam ludzi, którzy zlinczowali jakiegoś tam recydywe, jeśli prawo nie pomaga;
a w tym przypadku upie**olić ręce i jaja albo upie**olić łeb - jednego ścierwa mniej;

Kamm

2012-06-28, 13:37
-Za co trzyma ksiądz podczas stosunku?
-Za tornister.

Powinni go powiesić za jajca.

_R...........s_

2012-06-28, 13:49
Ja się pytam, gdzie jest k***a bóg w takich chwilach. Gdy jakiś transwestyta (przecież kapłani chodzą w sukienkach) posuwa małe dziecko, a potem nie ponosi za to prawie w ogóle kary.

McMenel

2012-06-28, 14:58
Rada prosta albo księżą będą mogli posiadać żony i dzieci albo przy święceniach kastrować delikwentów. Bo długotrwały celibat prowadzi do zaburzeń.

immortaldog

2012-06-28, 15:26
Nie dosyć że Polskę okradli z ziemi to jeszcze przyszłe pokolenie będzie spedalone przez nich.

kudlaty1125 napisał/a:

Ja się pytam, gdzie jest k***a bóg w takich chwilach. Gdy jakiś transwestyta (przecież kapłani chodzą w sukienkach) posuwa małe dziecko, a potem nie ponosi za to prawie w ogóle kary.



Bóg to wymówka dla słabych psychicznie ludzi którzy chcą unikać kary poprzez spowiedź.

Za swoje błędy trzeba płacić własną skórą a nie zmyśloną zwaną jezus/allah/inna-k***a.

Polska to kraj korupcji więc nie dziwie się że padł taki wyrok.

macleod

2012-06-28, 16:30
bóg tak chciał... :ukrzyzowany:

ffuunnkkyy

2012-06-28, 19:00
Ludzie...bo mnie cholera weźmie...

Kare to ja bym najpierw dal ojcom tych dzieci ze zgadzają się na taki wyrok

co to za ojciec co nic nie robi jak dziecko mu powie ze taki pie**olony darmozjad, mosciwielebny, niedoj***ny księżulo mu dziecko macał?

zmiejsca bym na ta parafie pojechal i goscia nie ma

100%

Joseph_Fritzl

2012-06-28, 19:42
Wchodzi do baru pedofil, złodziej i ksiądz...

Zamówił piwo...

Suka_Blyat

2012-06-28, 19:44
Ja nie rozumiem, czemu ksiądz nie może mieć jakiejś dupy? Mówię o pełnoletniej babce, która chce takiego, przecież do, zdaje się, XIV (dla niedojebów - czternastego) wieku księża mieli normalnie baby, z którymi żyli i było wszystko ok, dopiero potem się coś ludziom popie**oliło, że dziedziczenie przez ich dzieciaki i takie tam...
Jakby ktoś pytał o źródło tej informacji to zasłyszałem to od Jędrka z zamku Chojnik, z jednego z jego filmików na jutubie