18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska zaatakowana w DE

InnyName • 2019-01-13, 11:43
BREAJKING NEWS

Cytat:

25-letnia ciężarna Polka została zaatakowana przez nożownika w szpitalu w Bad Kreuznach w Niemczech – donosi Der Spiegel. Kobieta była tam pacjentką. Została poważnie ranna. Jej nienarodzone dziecko nie przeżyło ataku.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem, ale o sprawie służby poinformowały w sobotę. Jak donosi Der Spiegel, sprawcą ataku był - także 25-letni - Afgańczyk, który w Niemczech ubiegał się o azyl. Według policji, kobieta i napastnik pokłócili się. Mężczyzna wyciągnął nóż i zadał jej kilka ciosów.

Polka została ciężko ranna. Natychmiast przewieziono ją na salę operacyjną. Przeszła poważny zabieg, ale jej dziecka nie udało się uratować. W tej chwili stan kobiety jest stabilny.

Mężczyzna trafił już do aresztu. Teraz odpowie za usiłowanie zabójstwa.





Źródło:
https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Niemcy-ciezarna-Polka-zaatakowana-przez-nozownika-w-szpitalu.-Dziecko-nie-przezylo?fbclid=IwAR29iwDd9bHVcYoBcOh4nPH3mnEp96iRlLKmOz8E_xtqelgpPlJCQE2HqUw



I ten dylemat bo nie wiesz czy zabicie nienarodzonego dziecka to nie zabójstwo, czy zabicie czarnego nienarodzonego dziecka to nie zabójstwo :shock:

mygyry

2019-01-13, 11:46
Rany boskie mało co a by urodziła afgańskiego bękarta

dlwar

2019-01-13, 12:10
Bardzo dobrze mam nadzieje że w końcu Niemcy zaczną pozbywać się polackiego elementu ze wszystkich landów.

GloriousTapeworm

2019-01-13, 12:25
Cytat:

Bardzo dobrze mam nadzieje że w końcu Niemcy zaczną pozbywać się polackiego elementu ze wszystkich landów.



Do pewnego czasu broniłem "rodaków za granicą", ale w końcu przejrzałem na oczy. Samo bydło, najgorszy sort tylko tam k***a w tych Niemczech i Anglii.

Rozjebie

2019-01-13, 12:34
@dlwar - Przeczytałem parę twoich komentarzy. Poza tym, ze kopiujesz Testovirona jak lamus, to on przynajmniej zarabiał serio duze pieniądze w biurze projektowym, a ty jesteś jakimś chłopem pańszczyźnianym na zachodzie, dla którego 1800 EUR pensji miesięcznie to bogactwo. I termin "polactwo" wziął się własnie od takich kmiotków jak ty

~Velture

2019-01-13, 12:58
No co za szok...

dennissliwa

2019-01-13, 13:01
Polska zaatakowana w DE. hahahhahaha

PieronJasnySzlag

2019-01-13, 14:21

Pamiętajcie. Locha ma w brzuchu małe dziki. Polka ma płód.

Ja tylko czekam i zastanawiam się jak zareaguje gazeta wyborcza kiedy jakaś kobieta powie że usunęła dziecko bo miało urodzić się czarne albo homoseksualne. Wtedy będzie mind fuck.

Loaloa

2019-01-13, 14:40
Widać, że ten uchodźca nie wiedział o wyłączeniu z odstrzału ciężarnych loch.

andrzejrobert75

2019-01-13, 15:49
biały -płód,ciemny- dziecko w łonie świętej niewiasty.

St...........on

2019-01-13, 16:36
k***a, niech ktoś wrzuci jakieś info ,że afgańczyk był ojcem bo k***a nie wierzę.

szaman1991

2019-01-13, 17:30
Przecież tu nawet nie jest napisane czy się znali.

gabriel0

2019-01-13, 23:51
Wystarszy spojrzeć na to z innej strony. Powinna mu dziękować że skutecznie zabił jej wydatki. Taki gówniarz to przecież sporo kasy potem kosztuje. Pieluchy, ubrania, ksiażki, żarcie...

Ho...........er

2019-01-14, 03:56
I pokazała jaka to postępowa kobieta która nadziewa się na pierwszego czarnego bolca

buszujacy

2019-01-14, 13:52
lewacki mindfuck : zabił człowieka i pójdzie siedzieć, czy usunął zlepek komórek i dostanie mieszkanie?