Polska zaatakowana w DE

InnyName • 2019-01-13, 11:43
BREAJKING NEWS

Cytat:

25-letnia ciężarna Polka została zaatakowana przez nożownika w szpitalu w Bad Kreuznach w Niemczech – donosi Der Spiegel. Kobieta była tam pacjentką. Została poważnie ranna. Jej nienarodzone dziecko nie przeżyło ataku.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem, ale o sprawie służby poinformowały w sobotę. Jak donosi Der Spiegel, sprawcą ataku był - także 25-letni - Afgańczyk, który w Niemczech ubiegał się o azyl. Według policji, kobieta i napastnik pokłócili się. Mężczyzna wyciągnął nóż i zadał jej kilka ciosów.

Polka została ciężko ranna. Natychmiast przewieziono ją na salę operacyjną. Przeszła poważny zabieg, ale jej dziecka nie udało się uratować. W tej chwili stan kobiety jest stabilny.

Mężczyzna trafił już do aresztu. Teraz odpowie za usiłowanie zabójstwa.

Źródło:
https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Niemcy-ciezarna-Polka-zaatakowana-przez-nozownika-w-szpitalu.-Dziecko-nie-przezylo?fbclid=IwAR29iwDd9bHVcYoBcOh4nPH3mnEp96iRlLKmOz8E_xtqelgpPlJCQE2HqUwI ten dylemat bo nie wiesz czy zabicie nienarodzonego dziecka to nie zabójstwo, czy zabicie czarnego nienarodzonego dziecka to nie zabójstwo :shock:

PanAndrzej666

2019-01-14, 15:04
Ciapaty please don't break my heart ! !!

Al...........is

2019-01-14, 19:24
Polka sk***iła się z czarnym osobnikiem rasy orangutan i ch*j jej za to w oko. Dobrze też, że straciła ten j***ny czarny płód, bo by się męczył i na pewno zostałby złodziejem :)