18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska

RobDeMay • 2022-10-30, 12:19
Bądźmy dumni z bycia Polakami


~DMT

2022-10-30, 12:35
"Ojczyzna jest jak młodsza siostra. Ciągle się z niej naśmiewasz, ale kochasz ją i nie pozwolisz nikomu skrzywdzić."

Pozdro... ;)

zlaskipanskiejbozydarr

2022-10-30, 12:37
Bycie dumnym tylko dlatego że urodziłem się w podobnej szerokości i długości geograficznej co jakiś koleś 300 lat temu. To najbardziej zj***ny powód do bycia dumnym z samego siebie. Dużo debili którzy nie mają żadnych indywidualnych sukcesów muszą mieć jakiś sens do zadowolenia z zycia. Rzyyyg.

badrass

2022-10-30, 12:48
A po polsku nie można? Nie wszyscy muszą znać angielski

RobDeMay

2022-10-30, 12:52
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Bycie dumnym tylko dlatego że urodziłem się w podobnej szerokości i długości geograficznej co jakiś koleś 300 lat temu. To najbardziej zj***ny powód do bycia dumnym z samego siebie. Dużo debili którzy nie mają żadnych indywidualnych sukcesów muszą mieć jakiś sens do zadowolenia z zycia. Rzyyyg.



Analizuje twoje wypowiedzi pod różnymi tematami i nasuwa mi się jeden wniosek. Jesteś zgorzkniałym człowiekiem, któremu w życiu nie wyszło i pluje jadem gdzie tylko może. Bardzo mi przykro, że tak jest. Jak sądzę nie mam wpływu na Twoje życie, ale będę trzymał kciuki. Pozdro! :)

badrass napisał/a:

A po polsku nie można? Nie wszyscy muszą znać angielski



No nie pomyślałem o tym w sumie. Masz racje, ale z drugiej strony masz teraz motywację żeby zacząć się uczyć ;)

SirMajkel

2022-10-30, 13:31
niestety większość takich ludzi w PL wybili komuniści a teraz jak widać.. banda idiotów dająca się dymać za jakieś śmieszne datki od komuchów pie**olących coś o kościele i walce z komunizmem.

vengo

2022-10-30, 13:54
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Bycie dumnym tylko dlatego że urodziłem się w podobnej szerokości i długości geograficznej co jakiś koleś 300 lat temu. To najbardziej zj***ny powód do bycia dumnym z samego siebie. Dużo debili którzy nie mają żadnych indywidualnych sukcesów muszą mieć jakiś sens do zadowolenia z zycia. Rzyyyg.



Mało mnie interesują twoje rzygi . Idź stąd i pruj się gdzie indziej.

unpleasant

2022-10-30, 14:05
Napoleon wysłał Polaków na Haiti bo pewnie Francuzi nie chcieli jechać. Wiadomo, kto jest od czarnej roboty ... do dziś. Nie zapominajmy, że geopolityka nie ma nic wspólnego z moralnością. Polski duch to ściema, biznes się liczy.

A dlaczego Afrykańscy niewolnicy się zbuntowali? Bo mieli za dobrze ?

"That is the Polish spirit. Spirit of love for freedom, of hatred of oppresion and of always fighting for the underdog on the side of freedom, independence and sovereignty." - tłumaczenie: To jest Polski duch. Duch miłości do wolności, nienawiści do ucisku i nieustannej walki o słabszych po stronie wolności, niezależności i suwerenności.

Moim zdaniem Polski duch ma wiele wspólnego z afrykańskim duchem. Polacy murzynami Europy. Jak nie Niemcy, to Rosjanie chcą nas wydymać.

xxmercy

2022-10-30, 14:12
jezu, jak ja nie cierpie tego gościa. pseudointelektualista i pseudopatriota

zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Bycie dumnym tylko dlatego że urodziłem się w podobnej szerokości i długości geograficznej co jakiś koleś 300 lat temu. To najbardziej zj***ny powód do bycia dumnym z samego siebie. Dużo debili którzy nie mają żadnych indywidualnych sukcesów muszą mieć jakiś sens do zadowolenia z zycia. Rzyyyg.



wielkie piwko za te słowa, dla przegrywów bez żadnych sukcesów bycie urodzonym w danym miejscu to jedyny powód do bycia dumnym

Heliar

2022-10-30, 14:18
unpleasant napisał/a:

Napoleon wysłał Polaków na Haiti bo pewnie Francuzi nie chcieli jechać. Wiadomo, kto jest od czarnej roboty ... do dziś. Nie zapominajmy, że geopolityka nie ma nic wspólnego z moralnością. Polski duch to ściema, biznes się liczy.
A dlaczego Afrykańscy niewolnicy się zbuntowali? Bo mieli za dobrze ?
"That is the Polish spirit. Spirit of love for freedom, of hatred of oppresion and of always fighting for the underdog on the side of freedom, independence and sovereignty." - tłumaczenie: To jest Polski duch. Duch miłości do wolności, nienawiści do ucisku i nieustannej walki o słabszych po stronie wolności, niezależności i suwerenności.
Moim zdaniem Polski duch ma wiele wspólnego z afrykańskim duchem. Polacy murzynami Europy. Jak nie Niemcy, to Rosjanie chcą nas wydymać.



Dla sprzedajnych kurew liczy się tylko biznes, tylko sprzedajna k***a, albo złamany do cna człowiek może mówić, że polski duch to ściema i godzi się na bycie murzynem. To, że ciągle i ciągle żądzą nami sprzedajne k***y nie znaczy, że jak przyjdzie co do czego i oni wszyscy zaczną sp***alać jak szczury, to właśnie patrioci stawiają nasz kraj na nogi. Szkoda tylko, że to się szybko kończy i znów wracają, albo pojawiają się nowe sprzedajne k***y.

hardowski

2022-10-30, 14:53
Do tych malkontentów, co pie**olą o dumie z powodu urodzenia się w pewnym miejscu. Właśnie przez takich jak wy, ten kraj wygląda jak wygląda, zaślepieni, jak ciemna masa... Ty chodzi o osiągnięcia, tamci ludzie potrafili walczyć o swoje, w coś wierzyli, potrafili oddać za to swoje życie... A wy tylko potraficie smęcić, pewnie dla was największym osiągnieciem życiowym było kupienie 6-packa Harnasia na promocji w Lidlu... Jeśli wam się bycie Polakiem nie podoba, to nie ma problemu... Oddajcie swoje paszporty i wypie**alajcie z tego kraju w radosnych podskokach... Nam tu takich nie potrzeba 8-)
Tylko, że gdziekolwiek nie wyemigrujecie, będziecie dla tubylców tylko marnymi, smęcącymi polaczkami, nieudacznikami życiowymi, co potrafią tylko srać we własne gniazdo... I to właśnie m.in. przez takich jak wy tak nas postrzegają za granicą...

Maniecky

2022-10-30, 14:54
No, Haiti w rekach czarnych prosperuje super....jedno z najbiedniejeszych i najniebezpieczniejszch krajow na swiecie....w p*zde z tym pie**oleniem....lepiej by mieli gdyby Francuzi mysleli za nich

jjzz26

2022-10-30, 15:08
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Bycie dumnym tylko dlatego że urodziłem się w podobnej szerokości i długości geograficznej co jakiś koleś 300 lat temu. To najbardziej zj***ny powód do bycia dumnym z samego siebie. Dużo debili którzy nie mają żadnych indywidualnych sukcesów muszą mieć jakiś sens do zadowolenia z zycia. Rzyyyg.



Rzyg na takich co myślą że to tylko zasługa szerokości geograficznej a nie przodków którzy pracowali na konkretne osiągnięcia i wizerunek na świecie.

Nufrevi

2022-10-30, 15:31
Mialem nadzieje, ze w tym filmiku przedstawione zostanie ze to Polacy wymyslili niewolnictwo... zawiodlem sie :/