18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

HiroTailo

2016-01-31, 14:33
Zatańczę jak michnik zdechnie i wrzucę na sadola.

toto92

2016-01-31, 14:46
ja pie**ole jaki montaż i jakie napięcie

mygyry

2016-01-31, 15:28
Pytać francuzów, którzy nie ogarniają co się dzieją w ich własnych k***idółku to skrajny idiotyzm, ba równie dobrze te drugie pytania z filmu mógł skierować również do francuzów założę się, że nie ogarniają skali problemu we własnym kraju, tylko dorzucił bym pytania o gwałty, stanie ponad prawem, i terror z Calais, to by stwierdzili, że to widocznie jakiś najbardziej zacofany kraj na ziemi

Rasael

2016-01-31, 15:30
Interpretacje tego "materiału" można podzielić na dwie, diametralnie różne kategorie:
1. PISiory są na dokładnie tym samym poziomie co muzułmańscy ekstremiści.
2. We Francji nie jest różowo. To może tylko oznaczać że Polska musi koniecznie być krainą mlekiem i miodem płynącą (mimo rzeko gówna wylewającej się całymi dniami i nocami wprost z bram Sejmu).

Osobiście uważam że, jak zwykle, prawda leży gdzieś po środku. ;)

Biały_Orzech

2016-01-31, 15:44
ja jebe ta muzyka i te przejścia, nie wiem co za pokrzywiony koleś to robił, zwykłe gówno pytania a jak preparacje do armageddonu jakiegoś.

hellbwoi

2016-01-31, 15:47
Muzyka zaj***na z Wieśka 3go, ale k***a tak krótkiej kwestii mógł się nauczyć na pamięć a nie z telefonu duka, reporter, k***a jego mać.

streetfighter23

2016-01-31, 15:48
bezszczelne k***y tak zerznac muzyke z Wiedzmina 3

Lololoney

2016-01-31, 15:52
k***a! Temat durny, filmik (i ten do którego się odnosi) durny i komentujący przeżywający jak żydzi okupację, też durni... Dlaczego?
Bo k***a jakiś szmatławiec, zrobił to co robi od zawsze - wypuścił medialną kakę... Zjeby czytające szmatławca, jak zwykle to łyknęły, a że kaka się rozlała po internetach, to trafiła też do tych co nie czytają i się zrobiła gównoburza i ogólne oburzenie...
Ale kto na tym wygrał? Szmatławiec, bo teraz patrzą i się z was śmieją.
Szmatławiec upada, więc robi co może, żeby zrobić wokół siebie szum, bo z tego hajsy som... Dotarło? Więc im bardziej będziecie przeżywać, tym szmatławiec się dłużej na rynku utrzyma.

spinaczel

2016-01-31, 15:52
akurat odpowiedzi na to co się dzieje w Polsce trafe. Odpowiadali tak, bo po prostu takie są standardy wymienionych przez nich krajów :) No i teraz jeszcze naszego :/

Jeadong

2016-01-31, 15:53
To jest właśnie myślenie j***nych lewaków. Nie lubię ludzie segregować w ten sposób ale osoba, z która mieszkam sama się tak nazywa. Głoszą swoje niedorzeczne tezy nie poparte żadnymi logicznymi argumentami, ich światopogląd ogranicza się do promienia 20 km od miejsca, w którym się znajdują. Na moją radę o zdobyciu trochę informacji o świecie, zapoznaniu się z różnymi źródłami i samodzielnym wyciągnięciu wniosków odpowiedź była krótka - media kłamią. k***a amerykę odkryła j***na idiotka. Lepiej siedzieć w swoim k***idołku póki dają jedzenie do mordy. Najgorsze, że taki półgłówek ma wpływ na to, że zaraz będziemy tu mieli drugi majdan bo wątpię, że po takich incydentach jak we Francji czy w Niemczech będziemy tacy pobłażliwi dla zwierząt, które tu przyjadą.

thewhitestar

2016-01-31, 15:56
To jakiś zwiastun nowego Wiedźmina? Hmm.. dziwnie się zapowiada...