18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska policja obiera dobry kierunek

Cheeki • 2020-12-29, 20:01
"Wjechał w tłum protestujących kobiet w Warszawie. Jednej z nich przejechał po nodze, druga po potrąceniu upadła na ziemię. Kobieta doznała urazu ręki i potłuczeń. Okazuje się jednak, że sprawa prawdopodobnie zostanie umorzona. - Nie stwierdzono, żeby mężczyzna naruszył czyjeś prawa i popełnił przestępstwo - tłumaczy policja. - Jestem zszokowana tą decyzją - komentuje poszkodowana."



"Z zeznań mężczyzny wynika, że nie chciał nikomu zrobić krzywdy, a przebijał się autem przez tłum protestujących, bo spieszył się, by odebrać dzieci z przedszkola." :lol:

Zachciało się blokować samochody własnym ciałem, a później "olaboga, ała, ratunku, policja, bandyta! Do więzienia z nim! Tak nie może być. Przecież rodzice wpajali mi przez 20 lat, że nie ponoszę żadnych konsekwencji za swoje czyny, a oni są nieomylni!"

"Co ciekawe, nie jest wykluczone, że do dalszej odpowiedzialności może zostać pociągnięta... poszkodowana kobieta. Może odpowiedzieć np. za udział w nielegalnym zgromadzeniu czy bezprawnym blokowaniu drogi. To jednak prokurator zdecyduje, czy w tej sprawie zostanie wszczęte jakiekolwiek postępowanie." :mrgreen:

Żródło

ququa

2020-12-29, 20:04
krata piwa jesli materiał własny

ziomandrzej

2020-12-29, 20:10
Słychać napie**alanie po karoserii. Ktoś otwiera drzwi do NIESWOJEGO auta... Jak dla mnie to facet powinien przejechać ze 4 osoby i tłumaczyć, że został napadnięty przez grupę ludzi, a na nagraniu widać jak RATOWAŁ życie własne.

pro_avenger

2020-12-29, 20:16
h*jowe nagranie, powinien wrócić i poprawić kilka razy. Jak przezyje to zmądrzeje a jak nie to nie ma tego złego...

wertuqq

2020-12-29, 20:21
Brawo.
Każdy sposób na tępienie lewactwa dobry.

WhiteForce

2020-12-29, 20:23
Najsensowniej było by te ameby rozjechać, pierwsze co przychodzi do głowy. Z drugiej strony na skrzyżowaniach pare lat temu były znaki ktore ostrzegały przed kradzieżą, a tu szon ewidentnie łapie za klamke i otwiera drzwi, na siedzeniu mogł leżeć portfel. Cyk i mamy paragraf dla julki

Wadolek

2020-12-29, 21:49
Klamke, drzwi, zawiasy powinna odkupić. Bladź

ti...........ax

2020-12-29, 21:53
k***a bicie po aucie, próba wtargnięcia ale k***a szmata będzie skarżyć bo ktoś ją potrącił. Suke powinien jeszcze powłóczyć po drodze z 10 metrów tak dla przykładu i naszej roadości

redgull

2020-12-29, 21:54
Ten k***i syn powinien wisieć za to wraz z całą zgraja tego prawicowego gówna

KaprysLosu

2020-12-29, 21:56
redgull napisał/a:

Ten k***i syn powinien wisieć za to wraz z całą zgraja tego prawicowego gówna



a to nie wiedziałem, że lewaki też z k***ami walczą....

HejterSadola

2020-12-29, 22:10
KaprysLosu napisał/a:

a to nie wiedziałem, że lewaki też z k***ami walczą....



oni walczą nawet ze sobą...

dancio1978

2020-12-29, 22:19
ciekawe czy byłby taki kozak w stosunku do górników blokujących drogę. a ten szarmancki miły pan zatrudniony jest bodaj w abw. gwarantuję wam że każdy z nas za coś takiego by poszedł w pasiaki

GrubyTheGamez

2020-12-29, 22:24
Szkoda że kierowca nie był z Caracas to fajny materiał na harda by wleciał :)