18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

POLSKA: Obrona konieczna vs rzeczywistość

Poloo • 2019-09-17, 00:02
Ja to tutaj tak zostawie, jako przestrogę.



Źródło

Miles87

2019-09-17, 00:15
pisiorskie sądy słyną z bronienia prawicowych półgłówków. Warto się zainteresować kim był atakujący bo to właśnie ciekawa skrajnie prawicowa istota.

loda_szmato

2019-09-17, 00:15
Aż się nóż w kieszeni otwiera...

Ale z drugiej strony, nie oceniajmy pochopnie. Z materiału znamy relację tylko jednej strony.

~Velture

2019-09-17, 00:21
Miles87 napisał/a:

pisiorskie sądy słyną z bronienia prawicowych półgłówków. Warto się zainteresować kim był atakujący bo to właśnie ciekawa skrajnie prawicowa istota.



Faktycznie, k***a. Bo za PO/PSL było inaczej i za każdym wcześniejszym rządem też...


Nasze sądy jakie są każdy widzi i już szkoda strzępić jęzor.

Loaloa

2019-09-17, 00:29
Fajnie macie w tym waszym k***idołku. Koleś idzie do "restauracji" z giwerą, a nakoksowany "ochroniarz" go atakuje nożem. Uff, jak dobrze, że w państwie z dykty i gówna nadal stabilnie.

Poloo

2019-09-17, 00:35
@Loaloa klasycznie


loda_szmato

2019-09-17, 00:40
Laololalala z początku żal mi Cię było, że ludzie z Ciebie tak szydzą, ale ty faktycznie mocno niedoj***ny jesteś...

"Polaczku".

Miles87

2019-09-17, 00:49
no ja sie laolali nie dziwię ostatnio mieliśmy przykład cwaniaczka husarza który dumnie z biało-czerwoną szlachetną odwagą wycigną broń w obecności naszych zachodnich policyjnych przyjaciół. Dostał order kaczyńskiego tylko tego na L

~Velture

2019-09-17, 01:17
Poloo napisał/a:

@Loaloa klasycznie



Jak klasycznie, to klasycznie:








atomboy

2019-09-17, 01:43
a ostatnio było o kolesiu co czarnoprochowce miał przy sobie na jakieś zawody jechał i go typek chciał skroić. Dziabnął go kosą w rękę a ten jakoś zdołał wystrzelić mu w okolice biodra i o to się rozchodziło właśnie. Że mu miednice strzaskał i chodzić nigdy nie będzie na wstępie dostał sanki. No to jak to z tym jest? bronił się miał broń użył zgodnie z prawem i siedział 3 miesiące zanim go papuga wybroniła? co to za herezje....

Poloo

2019-09-17, 01:51
Velture napisał/a:

Jak klasycznie, to klasycznie:



Zacny zbiór, ciekawe który z tych obrazków Loaloa lubi najbardziej? :amused:

Matix1982

2019-09-17, 03:01
Miles87 napisał/a:

pisiorskie sądy słyną z bronienia prawicowych półgłówków. Warto się zainteresować kim był atakujący bo to właśnie ciekawa skrajnie prawicowa istota.



Jeśli ktoś uważa że PiS to prawica, a ludzie o prawicowych poglądach to półgówki to naprawdę rozmowa z tym kimś nie ma sensu.
A burak co naćpany i naj***ny hasa z nożem po ulicy to żaden wyznacznik ludzi o prawicowych poglądach.

No-idea

2019-09-17, 06:46
Ten prokurator już na pierwszy rzut oka wygląda na prostego cioła który po trupach doszedł do stanowiska i wewnątrz jest małym sk***ysynkiem który od dawna marzył tylko o tym żeby udupiać ludzi.

Imperator_Jan

2019-09-17, 07:08
@up
Nic dodać nic ująć. Przy tak mocnym dowodzie brnąć dalej w te swoje pie**olenie. To jest niepojęte.

edmund

2019-09-17, 07:10
już czekam na gównoburzę trolli i najeżdzanie na PIS,
a gościa mam nadzieję uniewinnią, choć sprawa w takich okolicznościach musi się odbyć