topic

POLSKA: Obrona konieczna vs rzeczywistość

Poloo • 2019-09-17, 00:02
Ja to tutaj tak zostawie, jako przestrogę.Źródło

Bantol

2019-09-17, 07:51
Najsztub jest za PO a sądy są za Najsztubem to starużka za szybko weszła za szybko na pasy KONSTYTUCJA KONSTYTUCJA !!!!!!!!!

Rejti

2019-09-17, 08:02
Temat złoto, ale dzięki sekcji komentarzy :kawa:

Bantol

2019-09-17, 08:15
Jak będzie wojna to nas kibole obronią !!!!

nectovelius

2019-09-17, 08:35
atomboy napisał/a:

a ostatnio było o kolesiu co czarnoprochowce miał przy sobie na jakieś zawody jechał i go typek chciał skroić. Dziabnął go kosą w rękę a ten jakoś zdołał wystrzelić mu w okolice biodra i o to się rozchodziło właśnie. Że mu miednice strzaskał i chodzić nigdy nie będzie na wstępie dostał sanki. No to jak to z tym jest? bronił się miał broń użył zgodnie z prawem i siedział 3 miesiące zanim go papuga wybroniła? co to za herezje....Broń czarnoprochową możesz przewozić, ale nie naładowaną... może za to go udupili, bo wątpię, żeby zdołał szybko na miejscu naładować jak tym z nożem skakał.

woytasw

2019-09-17, 08:43
O jakiej broni czarnoprochowej mówisz ekspercie?
Broń czarnoprochowa rozdzielnego ładowania, będąca repliką modeli wytworzonych przed 1885 rokiem , to broń bez zezwolenia - czyli wg ustawy o broni i amunicji nie jest bronią. Możesz sobie ją nosić jak chcesz, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Możesz z niej strzelać po za strzelnicami (to debilizm ale tak jest).

impressa88

2019-09-17, 08:48
Pamiętacie tą obławę na 26latka co strzelił kobiecie prosto w łeb z lubelskiego? Został zastrzelony podczas ucieczki w Berlinie. Tam się policja nie pie**oli w tańcu. Mnie do kontroli zatrzymali to jeden sprawdzał dokumenty a drugi miał położoną rękę na kaburze dając mi do zrozumienia żebym nawet nie próbował nic robić. A w Polsce wojsko ani policja nie może użyć broni bo zaraz staje się przestępstwem

Rejti

2019-09-17, 10:30
impressa88 napisał/a:

Pamiętacie tą obławę na 26latka co strzelił kobiecie prosto w łeb z lubelskiego? Został zastrzelony podczas ucieczki w Berlinie. Tam się policja nie pie**oli w tańcu. Mnie do kontroli zatrzymali to jeden sprawdzał dokumenty a drugi miał położoną rękę na kaburze dając mi do zrozumienia żebym nawet nie próbował nic robić. A w Polsce wojsko ani policja nie może użyć broni bo zaraz staje się przestępstwemNie pie**olą się, bo nie mają wyboru. Gdyby u nas co czwarty byłby muzułmaninem, sytuacja wyglądałaby identycznie. Dobrze jest żyć w tym polskim "k***idołku" gdzie 95% populacji ma identyczną narodowość, korzenie etniczne i wyznanie. To wyklucza z miejsca większość konfliktów. Musisz się bardzo prosić alb mieć wielkiego pecha żeby coś ci się przydarzyło. Nie da się uniknąć tego typu sytuacji bo w każdym społeczeństwie są śmiecie. U nas zdarza się to kilka razy do roku, a w Niemczech lub Szwecji władze cenzurują media, aby ukryć przed społeczeństwem faktyczny stan rzeczy. :kawa:

Smoku

2019-09-17, 15:42
woytasw napisał/a:

O jakiej broni czarnoprochowej mówisz ekspercie?
Broń czarnoprochowa rozdzielnego ładowania, będąca repliką modeli wytworzonych przed 1885 rokiem , to broń bez zezwolenia - czyli wg ustawy o broni i amunicji nie jest bronią. Możesz sobie ją nosić jak chcesz, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Możesz z niej strzelać po za strzelnicami (to debilizm ale tak jest).Ale głupoty pieprzysz. Brak wymaganego pozwolenia nie znaczy że to nie jest broń. Czarnoprochowiec to broń palna, więc wciąż mają do niej zastosowanie przepisy dotyczące również broni na pozwolenie, w tym te odnośnie przechowywania i przenoszenia. Czarnoprochowca można zgodnie z prawem przenosić w kaburze NAŁADOWANEGO, bo nigdzie nie jest to zakazane.

Tekos

2019-09-17, 15:46
Laoli by się przydały jakieś ferie jesienne (czyt. Ban) na komentowanie

hardowski

2019-09-17, 15:49
Tego pana z końcówki powinno się przyk***ić do krzyża, jako mENczennika wolnych sONdów! :kawa:

PieronJasnySzlag

2019-09-17, 17:39
Miles87 napisał/a:

pisiorskie sądy słyną z bronienia prawicowych półgłówków. Warto się zainteresować kim był atakujący bo to właśnie ciekawa skrajnie prawicowa istota.


Jak pisiory chciały przejąć sądy to PO i komuchy ze świeczkami pod sejmem stali z okrzykami "wolne sądy" a borys budka k***a krutka do Brukseli pisma pisał. Także kolego, NIE pie**ol.

JedkerTC

2019-09-17, 17:58
Orzecznictwo sądowe, k***a co to są za niedojeby. Prokurator jakby nie chciał widzieć tego co na nagraniu z monitoringu. Gdyby nie oderwani od rzeczywistości prokuratorzy, to takich kuriozalnych sytuacji by nie było.

TranzystorWyklęty

2019-09-17, 19:44
Miles87 napisał/a:

pisiorskie sądy słyną z bronienia prawicowych półgłówków. Warto się zainteresować kim był atakujący bo to właśnie ciekawa skrajnie prawicowa istota.Prokurator kwalifikuje czyn i sporządza wniosek o ukaranie do sądu. Tutaj to prokurator zakwalifikował widocznego na nagraniu z CCTV naćpanego debila z nożem jako poszkodowanego. Jakby się ktoś nie zorientował, to nagranie jest realizowane w prokuraturze i wywiad na końcu jest przeprowadzony z prokuratorem. Kto kieruje (dosłownie) prokuraturą, to chyba wiadomo.

ellsworth

2019-09-17, 20:20
Jakiś tym podchodzi w restaruracji do randomowego gościa , wyciąga nóż i każe mu wypie**alać. Aha. Na pewno. Jest w tej bajce smok? Ciekawe, że jego wersji nie znamy, w przecieiwństwie do prokuratora, który zna wersje obu stron.