18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska jest piękna!

Konrad26b • 2014-09-22, 22:21
Świetne wideo miłe dla oka ;)
Kocham ten kraj i mam nadzieje, że nie będę musiał się z niego kiedykolwiek wyprowadzić.

kwasix

2014-09-22, 22:59
To jest k***a Polska mój kraj taki piękny..Tylko ludzie k***y..

Salamanca

2014-09-22, 23:28
blokern i kwasix ale jesteście fajni.

Piwko dla osoby, która skręciła ten filmik.

Miszka94

2014-09-23, 00:42
Za filmik o Polsce zawsze browarek ;-) ale jak dla mnie średnio z podkładem, osobiście bym użył tego
Ale to już mój gust muzyczny :-P

JohnSmith

2014-09-23, 07:45
@up
Miszka, świetny podkład, można z rana pozytywnie się naładować.

Symbian

2014-09-23, 08:06
Ja tam będe sp***alał za niedługo . Pozdrawiam , będziecie mogli powiedzieć swoim dziecią że dziś nie ma nic na obiad ale za to Polska - piękny kraj i jesteście z niej dumni .

kustoszpan

2014-09-23, 08:20
Symbian napisał/a:

Ja tam będe sp***alał za niedługo . Pozdrawiam , będziecie mogli powiedzieć swoim dziecią że dziś nie ma nic na obiad ale za to Polska - piękny kraj i jesteście z niej dumni .


Nie zapomnij spakować ze sobą słownika PWN.

Wendigo

2014-09-23, 08:22
@Symbian

Do widzenia. Nie chcę być czarnowidzem ale mieszkałem parę lat w Londynie. Także powodzenia z użeraniem się z wszelkimi imigrantami na cudownym zachodzie. A za tych parę lat jak już nie będziesz miał siły zapie**alać fizycznie albo zrozumiesz, że mimo łatwiejszego życia czujesz się tam jak obcy i jesteś traktowany przez wszystkich jak obcy, masz mniej praw niż emigranci z islamskich krajów to być może zrozumiesz że hajs to nie wszystko. Tutaj też da się żyć na poziomie. Ja nie żałuje swojego powrotu chociaż na początku było zajebiście słabo.


twisternh

2014-09-23, 08:25
a miasta maczet Krakowa to już jako atrakcji nie dali :amused:

xts

2014-09-23, 08:41
polska jest piękna, nabiedniejsi niemcy na emeryturach tutaj przyjeźdzają bo tanio jak barszcz, ci lepsi na fuertę.

nickname010

2014-09-23, 09:09
A najlepszy premier europy wydaje przeszło 7 mln zł na film promocyjny i nie pokazał połowy tego co ten klip...

danka121

2014-09-23, 09:19
Wendigo napisał/a:

@Symbian

Do widzenia. Nie chcę być czarnowidzem ale mieszkałem parę lat w Londynie. Także powodzenia z użeraniem się z wszelkimi imigrantami na cudownym zachodzie. A za tych parę lat jak już nie będziesz miał siły zapie**alać fizycznie albo zrozumiesz, że mimo łatwiejszego życia czujesz się tam jak obcy i jesteś traktowany przez wszystkich jak obcy, masz mniej praw niż emigranci z islamskich krajów to być może zrozumiesz że hajs to nie wszystko. Tutaj też da się żyć na poziomie. Ja nie żałuje swojego powrotu chociaż na początku było zajebiście słabo.



Na Londynie świat się nie kończy. Fakt jest, że te miasto potrafi zmęczyć i zgnębić. Drugim faktem jest, że wcale nie trzeba latami zapierdzielać fizycznie, ale zauważyłem, że to takie myślenie emigrantów (w tym też i moje było) - Trzeba łapać sie za najcięższą robote. Może na początku gdy nie zna sie dobrze języka, łapie sie cokolwiek, ale szybko można z tego też wyskoczyć. Kolega Symbian wyjeżdża chyba mocno wk***iony na Polskę, co raczej dobrze mu nie zrobi bo jedyne o czym będzie gadać z kolegami w magazynie będzie jak to jest ch*jowo w PL. Trzeba sie pogodzić z faktem wyjazdu i z tym, że inni zostają i robić swoje.
pozdrawiam

zapal

2014-09-23, 10:40
Kraj jest piękny, to ludzie są ch*jowi…

mare30ks

2014-09-23, 10:45
Polska jest piekna, jak sie ma bogatych starych :D