18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Polscy Strażacy w Akcji. JRG Świętochłowice

lolflexberylex • 2016-05-21, 19:09
Polscy Strażacy w Akcji, szacunek.


Stewie

2016-05-21, 19:23
Zimne piwko dla panów po akcji :)

saikomiki

2016-05-21, 20:03
Cieszę się, że do tej służby mundurowej panuje powszechny szacunek i sympatia.
Tak się składa, że mam w rodzinie dwóch strażaków zawodowych. Mimo, że 95% czasu pracy nic poważnego się nie dzieje, chłopaki ćwiczą, dbają o kondychę, dbają o sprzęt (wozy strażackie odpalane i sprawdzane są codziennie, tak, by nie było opcji, że pewnego dnia w potrzebie odmówią posłuszeństwa).

Ludzie czują, że na straż można liczyć, że zawsze pomogą. Oby zawsze tak było.

Piwko panowie!

~sensualna

2016-05-21, 20:58
panuje sympatia bo mandatów nie dają... ehh każdy zawód jest pożyteczny

cholonek

2016-05-21, 21:40
sensualna napisał/a:

panuje sympatia bo mandatów nie dają... ehh każdy zawód jest pożyteczny



Nie każdy. Przynajmniej 90% urzędników to pasożyty, które pierdzą w stołki, przekładają papiery z lewej na prawą i z powrotem i wymyślają bzdetne regulacje, których jedynym celem jest uzasadnienie ich jestestwa.

Dreamer

2016-05-21, 23:53
Masz 20 piwo i na główną bo za strażaków się należy.

Wykalaczek

2016-05-22, 00:34
Szacunek? Za co? To robota jak kazda inna za ktora otrzymuja kasiorę.
Gównoburza START!

Black Snake

2016-05-22, 01:22
Tego się nie spodziewałem O.o że moja wieś kiedyś na sadolu będzie :D

vojtasopole

2016-05-22, 01:48
Strażacy cieszą się dużym zaufaniem publicznym nie na darmo. To zawód, który wymaga dużego poświęcenia w każdym przypadku. Sam darze ich bardo wielkim respektem i zaufaniem... Jako ratownik drogowy na autostradzie A4 w rejonie opolskim mogę powiedzieć śmiało. To ludzie z jajami! Chciałbym być w ich szeregach i być tacy jak oni!

Chwała bohaterom ze Straży Pożarnej!

wesder

2016-05-22, 06:59
Strazak człowiek od wszystkiego...Szacunek, a nie jak te geje ze Strazy Miejskiej popie**olki jakies

RadzioC

2016-05-22, 07:33
Co to za balaczek?

Kislowy_wampir

2016-05-22, 08:12
Jest prosta zasada widzisz straż lub pogotowie ustąp, może uratuje to komuś życie. Widzisz policje nie śpiesz się daj komuś czas ;P może kiedyś sam go będziesz potrzebował :) A tak na poważnie ludzie szanują strażaków za ich poświęcenie w niesieniu pomocy, strażak Cię nie ocenia czy wypadek był z Twojej winy czy nie, on chce tylko Cię uratować :)

Ktoś z was napisał, że praca jak każda inna, bo i tak dostają kasę za nią. To chyba normalne że jak się pracuje to się zarabia :) Po za tym kiedy Ty spędzasz święta z rodziną, balujesz w sylwestra z znajmymi, to są ludzie którzy pracują :)

Nie wiem czy ktoś z was kiedyś był w straży ochotniczej, wiem wiem pewnie wielu z was powie że się nic tam nie dzieje tylko wóda płynie litrami :) Ździwilibyście sie, oczywiście starzy strażacy którzy już na akcje nie jeżdzą to i piją, ale jest naprawdę sporo młodych którzy biorą czynny udział w OSP nikt im za to nie płaci, robią to bo chcą. Sprzęt nie odstaje niczym od państwowego. Jeśli ktoś z was jest przeciwko OSP to niech porozmawia z kimś z PSP wtedy zrozumiecie jak ważne są takiej wiejskie straże :)

zonk

2016-05-22, 09:17
@Up, jakie poświecenie do ch*ja ? Poszedł do roboty jak każdy inny zjadacz chleba. To samo można powiedzieć o facecie ze śmieciarki że poświęca się aby miasto było czyste.

A wiejskie straże są ch*ja warte. Wiem bo nawet nie potrafili pomóc gdy powódź zalewała domy w 97.

Thunbi

2016-05-22, 09:27
@Kislowy_wampir
Chłopie, u większości normalnych osób przegrałeś początkiem swojego wpisu?
"widzisz policje nie spiesz się daj komuś czas" chyba tylko złodziej mógł wpaść na coś takie.
Liczę, że ktoś da kiedyś czas k***om, które będą ci opie**alać mieszkanie albo samochód.