18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy piloci wciąż w światowej czołówce

vonreinert • 2015-07-30, 17:02


Okazuje się, że lotnicze tradycje przekazywane są w polskich rodzinach z ojca na syna, a wraz z nimi prawdziwa pasja i serce do latania. Dzięki nim nasi piloci są w stanie, jak niegdyś szydził były już prezydent Komorowski, wznieść się nawet na drzwiach od stodoły.

KillerLaugh

2015-07-30, 17:17
komorowski piszemy z małej, tak na przyszłość.

zgonex

2015-07-30, 17:24
nie oglądam tego gówna, bo nie chcę się wk***iać. "tradycja przekazywana z ojca na syna" - wieszałbym takich k***a tradycjonistów. ten cały j***ny kraj opiera się na tradycji rodzinnej. od urzędów gminnych przez wojewódzkie, od policji po abw przez tvp i aż do sejmu - wszystko jedna wielka j***na tradycja rodzinna. mój znajomy swego czasu zdawał do wyższej szkoły pożarnictwa, 5 razy. dostał się dopiero jak przegięli, wpadło tam CBA i zamknęło kilku wieśniaków i musieli uczciwie rozliczyć testy i wyniki sportowe.
a co do pilotów, to jest k***a skandal, żeby w polsce była jedna szkoła orląt, która rocznie przyjmuje 40 osób, z czego większość to pociotki pilotów.

vonreinert

2015-07-30, 17:33
A wszystko po to, by ludzie tak prymitywni i wulgarni jak ty nie zaszli za daleko.

Miviel

2015-07-30, 17:47
Na mundury zawsze jestem na TAK, byle nie policyjne :D
Generalnie nie rozumiem, dlaczego przed wojną noszenie mundury było dystynkcją, powodem do dumy itp., a dziś gówniażeria śmieje się z wiarusa, który pokaże się gdzieś w mundurze z młodzieńczych lat.

freaky

2015-07-30, 18:06
up, z tego samego powodu, jak to miało miejsce z takimi wartościami jak wiara, patriotyzm, polskość. To, że Polacy coraz częściej wstydzą się swego pochodzenia jest celowym działaniem systemu, który po 89 roku odbył tylko drobny lifting i ma się całkiem dobrze w nowej rzeczywistości. vonreinert zamieścił wiele wartościowego materiału w swoim profilu, posłuchaj Sumlińskiego, Michalkiewicza o tym jak obce służby, mafie i loże dewastują/eksploatują nasz kraj i zrozumiesz, dlaczego wolne media (np. Trwam, radio Maryja) są dla młodzieży synonimem obciachu i ciemnoty, dofinansowanie żydowskiej i antypolskiej gazety wyborczej jest 100 razy wyższe od Gazety Polskiej, dlaczego wszystko co katolickie i ściśle skorelowane z tradycją polską jest wyszydzane, czemu afera goni aferę, a jej autorzy zamiast do więzień są rozsadzani na innych stanowiskach (roszady), prawdziwi patrioci i bohaterowie są zapominani, a promowane rzekome legendy (mity) jak Wałęsa, Bartoszewski etc.

siwybis

2015-07-30, 18:09
Akurat tutaj stwierdzenie że "polecą nawet na drzwiach od stodoły" to w świecie lotniczym jest wyrazem najwyższego uznania dla wybitnych umiejętności pilotażu. Komorowski wyjątkowo powiedział coś mądrego:)

zgonex

2015-07-30, 18:41
jestes debilem vonreinert, przez coś takiego nikt nie zajdzie za wysoko, nawet taki "geniusz" jak ty. chociaż... w zasadzie ci się nie dziwię, dla takiego wieśniaka jak ty, bez krzty ambicji, to i tak bez znaczenia

vonreinert

2015-07-30, 20:59
Generalnie już nie musisz się lepiej przedstawiać. Mam w głębokiej pogardzie ludzi, którzy nie potrafią zabrać głosu bez puszczenia w eter wiązki inwektyw. Jeśli w ten sposób rozmawiasz z kolegami z pracy lub własnym szefem, to nie dziwię się, że tak cię boli, iż inni robią kariery, a ty? No właśnie...

Samo stwierdzenie "nie oglądam tego gówna", bo nie spodobało ci się jakieś słowo z opisu świadczy o twej ignorancji i prymitywizmie. Urąga godności ludzi, w których obronie rzekomo się wypowiadasz. Obraża twórców i bohaterów tego materiału. Jeśli zatem mamy w Polsce do czynienia z patologią, to przede wszystkim zjawisko to dotyczy ludzi podobnych do Ciebie!

Nutzz

2015-07-30, 21:12
Radio Maryja i Trwam wolnymi mediami. O losie, bo zejdę.
Dwie nafaszerowane nienawiścią i ciemnotą stacje.

zgonex

2015-07-30, 21:43
vonreinert

uwaga panowie, jest wśród nas wybitny erudyta XXI wieku, obdarzony nieprzeciętnym ajkiu, posiadający niespotykany dar analizy i elokwencji, robiący zawrotną karierę w międzynarodowym przemyśle awiacyjnym :amused: w ch*ju mam twój stosunek do inwektyw. fakt, filmik jest ciekawy, myślałem, że to kolejny program, gdzie wypytują pilotów jak im się podoba i jak zaczynali karierę a oni zaczynają od "no mój ojciec był pilotem, mój dziadek był pilotem, itd." a tu zonk, miłe zaskoczenie, co nie zmienia faktu, że awiacja w polsce leży i kwiczy a wg tego ćwoka w sweterku przeżywa złoty okres. wiem, bo siedzi w tym trochę mojej rodziny i znajomych. jeśli nie jesteś nawet nie dobry, ale zajebisty, masz idealne zdrowie i sukcesy sportowe, ale żadnych znajomości, masz bardzo niewielkie szanse, że się dostaniesz.

crow1985

2015-07-30, 22:06
@zgonex zamknij dupe.Jak badań nie przejdziesz to pilotem nie zostaniesz (chyba, że szybowce itp.) Przede wszystkim zdrowie!! tradycje rodzinne .... bo jak ojciec zajebiście lata to syn w genach to przejmie !! i to jest piękne ! a Ty się żalisz bo co ? egzaminów z wf nie zdałeś na szeregowego? Dla pilotów zawsze szacun !!!

zgonex

2015-07-30, 23:01
^
matko, co za debil. owszem, musisz mieć zajebiste zdrowie żeby zostać pilotem myśliwca, ale nie k***a żeby pilotować śmigłowiec czy boinga. poza tym pilot to zwykła małpa, której kładzie się do łba procedury i ma ich przestrzegać. prawdziwi twardziele to ci, którzy siedzą w Boingu albo Airbusie i projektują samoloty. Mają do dyspozycji Catię za milion dolarów i łby jak sam sk***ysyn. A najbardziej wk***ia mnie to, że w Polsce większość intratnych zawodów jest dziedziczonych. System szkolnictwa ssie jak tania k***a, więc jeśli nie masz w domu kogoś, kto cię ciśnie przez 6 lat gimnazjum i liceum w konkretnym kierunku, nie masz szans zostać lekarzem, prawnikiem, pilotem, itd. zaraz ktoś się odezwie, że "przeciez jak chcesz możesz się sam uczyć" - jasne k***a, powiedz przeciętnemu 14-latkowi, że jeśli zamiast grać w piłkę z kolegami będzie wkuwał, to za 15 lat zostanie lekarzem, to cie wyśmieje.

KaruzeLek

2015-07-31, 08:35
Zasadniczo jak wszędzie w Polsce dzieci idą w ślady rodziców np lekarze, prawnicy, urzędnicy, politycy, dziennikarze jak widać także piloci :) A wszystko ze starej dobrej nepotycznej szkoły Polskiej :) Gdzie rodzinę się przepchnie przez szkoły, aplikacje itp itd :)

Broń Boże nie piszę że to źle, bo pomoc rodzica dziecku jest całkiem naturalna i normalna.