18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Polscy Partyzanci czekają na egzekucję podczas II WŚ

Ha...........44 • 2012-12-26, 16:00
Zdjęcie spokojnie powinno zostać wrzucone na ogólny, ale myślę, że bardziej zainteresuje osoby przeglądające harda. To co mnie urzekło w tym zdjęciu to skrajne zachowanie ludzi którzy wiedzą, że za chwilę znikną z tego świata. Jeden płacze, drugi dumnie stoi z podniesioną głową trzeci się śmieje itd..

Na zdjęciu widzimy Stary Rynek w Bydgoszczy podczas ''Krwawej Niedzieli'' w 1939 roku.
Zdjęcie pochodzi z książki ''Prawda Krwawej Niedzieli'' w opracowaniu Józefa Koładziejczyka

firer

2013-01-02, 21:39
Ciekawe czemu nie sp***alali?

vredes

2013-01-02, 21:42
niech im ziemia lekką będzie....j***ni niemieccy okupanci, teraz śmią pouczać inne narody o humanitaryźmie a sami sprzed ponad 60 lat wyprawiali barbarzyńskie mordy na kobietach i dzieciach między innymi

pi...........ta

2013-01-18, 21:02
I tacy mężowie stanu walczyli o taką Polskę jaka jest teraz... Żal dupę ściska że ich bohaterska śmierć, poświęcenie i miłość do ojczyzny poszły na marne. Aż mnie k***ica bierze na myśl, kiedy pomyślę że te pie**olone niemcy żyją w najlepsze jako najbogatszy kraj w Europie, niemieckie staruchy jeżdżą brykami za 600 tysięcy zł i stać ich na wymianę takiego samochodu po roku czy dwóch latach żeby kupić nowy, a tutaj Polak, który w czasie wojen oddał tak wiele, jest rąbany w dupsko przez takiego sk***iela, kłamcę i złodzieja jak tusk... A ch*j tam! Tusk to pikuś, jeszcze bardziej boli to, że pieprzona anglia i żabojady odwrócili się na pięcie pokazując tłuściutki zad Polakom, a my użeralismy się z czerwonym gównem przez 40 lat po wojnie. Gdyby nie Polska, prawdopodobnie w 1920-25 roku cała Europa była by jedną wielką zbieraniną czerwonych, a teraz żaden ch*j tego nie widzi. I już w ogóle k***ica mnie bierze kiedy sobie pomyślę jaki jestem bezradny wobec tego wszystkiego co się dzieje w tym kraju... Głęboki oddech i wracam do biednego życia...

Gu...........99

2013-01-22, 23:37
Dobrze prawisz kolego....