topic

Polscy Kierowcy - nadesłane przez Was #4

70
piwo
PolaMaslowska  @ 2017-02-15, 12:25
Kolejna dawka waszych nagrań

SamcroS 

3
2017-02-15, 13:00 [link]
1 gościu rozj***ł... konfitura

omgłomatkobosko 

8
2017-02-15, 13:14 [link]
Nędza. Jadę po Dolnym Śląsku się przejechać i zobaczyć lepsze rzeczy na żywo.

Dżizas_kurde 

2
2017-02-15, 19:42 [link]
1 gościu prze ch*j .... p*zda w głosie taka że "łojezusie" .....
Dostałby w papę....

LoperPL 

5
2017-02-16, 11:02 [link]
Ktoś mi powie co daje to mryganie długimi po jakimś niebezpiecznym manewrze?

saves 

3
2017-02-16, 17:19 [link]
Wczoraj miałem akcję z 0:43. Dodatkowym efektem specjalnym było hamowanie bez przyczyny. Gdy zrównałem się z PANIĄ!!! na światłach, to bidulka nie wiedziała o co chodzi.
PS. Zmieniła pas z pustego lewego, na środkowy, który był lekko zajęty. W sumie zupełnie nie wiem po co, gdyż cały czas jechała prosto.

up
"mrUganie", a nie "mrYganie":.

kalijanek 

1
2017-02-16, 20:50 [link]
up@ może dlatego, że lewy pas jest tylko do wyprzedzania

bloodwar 

2017-02-17, 09:59 [link]
Akcja z 0:43 to niemal jak klasyczne wyłudzenie w jakim mój znajomy miał (nieprzyjemność) brać udzial - pierwszy koleś staje na poczatku pasa do zjazdu w prawo i wrzuca awaryjne, drugi jedzie dość szybko przed kolesiem który skręca w prawo (jak ten niebieski Peugeot), wrzuca kierunek i od razu po minięciu "awaryjniaka" gwałtownie hamuje, 90% kierowców skupia wtedy swoją uwagę na "awaryjnym" samochodzie żeby o niego nie zahaczyć przy skręcaniu a pojazd z przodu z kierunkiem i światłami hamowania ignoruje bo każdy przy skrecaniu ma kierunek i światła hamowania włączone i hamuje z tych 100-90 dość powoli bo na końcu zjazdu jest przeważnie lekki łuk i ograniczenie do 60, nikt nie hamuje "do zera" na samym początku pasa do skrętu w prawo!

Wersja awaryjniaka "miałem błąd komputera i tu mi się zatrzymał - co, miałem na środku autostrady stanąć? Zjechałem na bok żeby ruchu nie tamować"

Wersja hamowniczego - "jechałem koledze pomóc bo mu błąd komputera wyskoczył, kierunek, hamulec i staje a ten mi się wbił w tył, nawet nie wiedziałem co się stało"

Co ma powiedzieć jadący w środku tak jak ten niebieski Peugeot? Nic, jechał za szybko, nie zachował ostrożności, zagapił się i może jedynie z płaczem pokwitować pokrycie szkody u hamującego...

WizarD90 

2017-02-17, 12:48 [link]
LoperPL napisał/a:
Ktoś mi powie co daje to mryganie długimi po jakimś niebezpiecznym manewrze?
to analogicznie jak kozaczenie w internecie. Gość 100 km przed nim to jeszcze mu pomruga i powyzywa.

onelifetolive 

2017-02-17, 17:20 [link]
Jezdzisz z kamerka?
Jestes spoleczniakiem i faja miekka :idzwch*j:

Powinny zakazac w Polsce tego gowna, nie sadze zeby to komus mialo pomoc chyba ze nie ma AC :mrgreen:

Sonal 

2017-02-17, 17:58 [link]
A to te materiały szkoleniowe kierowców BOR, które wyciekły?

olik110 

1
2017-02-17, 19:17 [link]
Połowa filmików jest nagrywana przez UŁOMÓW którzy nie potrafią jeździć. Jedzie taki, widzi samochód z kierunkiem to jeszcze dodaje gazu żeby zmniejszyć miejsce a później trąbi jak down. STAREJ TRĄB JAK ŚPI GEJU ! A najbardziej wk***ia taki co nie potrafi jeździć "na zamek".

primasc 

5
2017-02-17, 19:54 [link]
@onelifetolive
Jesteś tępy jak ch*j

Peres1324 

2
2017-02-17, 20:05 [link]
w sumie nic nowego, połowa filmu to to wyprzedzanie debila który spowalnia cały ruch a druga połowa to polskie cebulactwo.... o widze że masz ochote wjechać :) niestety masz lepszy samochód od mojej nubiry to ni ch*ja wale w dupsko
   Popularne tagi
latarnia  myszka  stunt  zart  brzuszek  cristiano ronaldo  szybko  niemiecki  związki  rozkład  pojazdy  naboje  wiewiór  kanibalizm  łyżwy  buziak  baner  gowno  wie  opętanie  haczyk  nagrody  poland  japan  spawanie  enduro  smart  anorektyczka  comedy  donald tusk  wyciąg  horrory  assassins creed
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]