topic

radek225

2017-03-26, 08:57
1:18 - każdy twierdzi, ze disco polo to tylko na weselu, albo dwa kawalki na imprezie, a po cichaczu slucha tego każdy prócz mnie ;) . Jednak 90% ludzi to biedota i tępota umysłowa idąca na skróty. Chodzenie na skróty objawia sie m.in słuchaniem tandetnego gówna o banalnych słowach, bo porząnie wykonana muzyka przerasta możliwości intelektualne takiego Mirka wracającego do domu po 10h stania na ochronie.

Bananek

2017-03-26, 10:27
@up, już wolę disco polo niż piosenki z rmf czy zet, ktore slyszę codziennie od dziesięciu lat. Plus farne i bednarki co lecą co godzinę. A nu jeho.

radek225

2017-03-26, 13:06
Bananek napisał/a:

@up, już wolę disco polo niż piosenki z rmf czy zet, ktore slyszę codziennie od dziesięciu lat. Plus farne i bednarki co lecą co godzinę. A nu jeho.

Nie napisałem tu nic o radiu. Ja jak jadę gdzieś dalej w trasę, to dopóki mi łapie, to słucham Antyradia albo Eski rock, a tam gdzie radio nie łapie, zgrywam sobie na pendrive ulubione kawałki. I nie ograniczam się tylko do rocka i metalu. Tak więc Twój argument jest inwalidą ;) .

SirMajkel

2017-03-26, 13:12
pewnie po tym jak koleś rozwalił multiple cała jego rodzina odetchnęła z ulgą.

igorektgk

2017-03-26, 14:19
Co za ch*j z kamerką w 1:25. O jeździe na suwak raczej u siebie na wsi nigdy nie słyszał.Z drugiej strony focus mógł to zrobić bardziej dynamicznie tak na marginesie.

SirMajkel napisał/a:

pewnie po tym jak koleś rozwalił multiple cała jego rodzina odetchnęła z ulgą.

Multipla jest zajebista.Na 100% za pare lat będzie tzw.youngtimerem.Jest tak brzydka że aż piękna poza tym bardzo praktyczna :)

radek225

2017-03-26, 14:59
igorektgk napisał/a:

Multipla jest zajebista.Na 100% za pare lat będzie tzw.youngtimerem.Jest tak brzydka że aż piękna poza tym bardzo praktyczna :)

Może i praktyczna, tania i funkcjonalna, ale dosłownie śmiać mi si≤ę chce, jak słyszę od posiadacza tego badziewia "samochód jest super, jak nim jadę to go od środka nie widzę i wisi mi jego wygląd zewnętrzny". Tak? To czemu chciałbyś mieć piękną kobietę, co? Każdy facet chciałby się prowadzać z modelką, albo aktorką. Ale menelica, albo takie 2/10 ma cycki tak samo, jak piękna, r*cha się tak samo, gotuje obiadki tak samo, a i sama c**a z zewnątrz, czy środku jest taka sama jak u modelki. Przecież jak zamkniesz oczy i wsadzisz ch*ja w c*pkę modelki, a potem wyjmiesz go i wsadzisz w wątpliwej urody pannę, to dopóki nie otworzysz oczu, odczucia są DOKŁADNIE takie same. Skoro posiadoaczowi multipli nie zależy na wyglądzie samochodu, czemu więc sam chce taki typ dobrze wyglądać i chce mieć co najmniej ładną kobietę?

igorektgk

2017-03-26, 19:13
@Up Naucz się czytać kolego ze zrozumieniem ok? Multipla posiada praktycznie wszystkie cechy aby stać się samochodem kolekcjonerskim.W tym momencie jest już na swój sposób kultowa.To jeden z najpaskudniejszych samochodów jaki kiedykolwiek powstał co czyni go paradoksalnie pięknym w oczach kolekcjonerów którzy szukają czegoś wyjątkowego.Gwarantuje Ci że za 10 lat multipla w idealnym stanie będzie warta majątek.

alexandrus

2017-03-26, 21:22
Piwo w ciemno, za rozpie**oloną multiple.

radek225 napisał/a:

1:18 - każdy twierdzi, ze disco polo to tylko na weselu, albo dwa kawalki na imprezie, a po cichaczu slucha tego każdy prócz mnie ;) . Jednak 90% ludzi to biedota i tępota umysłowa idąca na skróty. Chodzenie na skróty objawia sie m.in słuchaniem tandetnego gówna o banalnych słowach, bo porząnie wykonana muzyka przerasta możliwości intelektualne takiego Mirka wracającego do domu po 10h stania na ochronie.

Wiesz? jest takie powiedzenie: "uderz w stół a nożyce się odezwą" :amused: wpadłeś diskopolaku :amused:

haremario

2017-03-26, 21:25
wlasciciel multipli nie mogł jej znieść i zrobił to celowo

headshot666

2017-03-26, 22:32
2:30 ważne że po pasach :)

zairland

2017-03-26, 23:26
radek225 napisał/a:

Może i praktyczna, tania i funkcjonalna, ale dosłownie śmiać mi się chce, jak słyszę od posiadacza tego badziewia "samochód jest super, jak nim jadę to go od środka nie widzę i wisi mi jego wygląd zewnętrzny". Tak? To czemu chciałbyś mieć piękną kobietę, co? Każdy facet chciałby się prowadzać z modelką, albo aktorką. Ale menelica, albo takie 2/10 ma cycki tak samo, jak piękna, r*cha się tak samo, gotuje obiadki tak samo, a i sama c**a z zewnątrz, czy środku jest taka sama jak u modelki. Przecież jak zamkniesz oczy i wsadzisz ch*ja w c*pkę modelki, a potem wyjmiesz go i wsadzisz w wątpliwej urody pannę, to dopóki nie otworzysz oczu, odczucia są DOKŁADNIE takie same. Skoro posiadoaczowi multipli nie zależy na wyglądzie samochodu, czemu więc sam chce taki typ dobrze wyglądać i chce mieć co najmniej ładną kobietę?

ale to tylko głupie nadwozie? ale nie zainpirowałeś mnie do uwolnienia mojego potencjału nienawići:

Może i praktyczny, tani i funkcjonalny, ale dosłownie śmiać mi si≤ę chce, jak słyszę od posiadacza tego badziewia "dom jest super, jak w nim mieszkam nie widzę kolumienek, beżowo- pomarańczowego wykończenia ściany i wisi mi jego wygląd zewnętrzny, tylko tujki w ogródku ładnie przycięte tak jak sąsiad". Tak? To czemu chciałbyś mieć piękną kobietę, co? Każdy facet chciałby się prowadzać z modelką, albo aktorką. Ale menelica, albo takie 2/10 ma cycki tak samo, jak piękna, r*cha się tak samo, gotuje obiadki tak samo, a i sama c**a z zewnątrz, czy środku jest taka sama jak u modelki. Przecież jak zamkniesz oczy i wsadzisz ch*ja w c*pkę modelki, a potem wyjmiesz go i wsadzisz w wątpliwej urody pannę, to dopóki nie otworzysz oczu, odczucia są DOKŁADNIE takie same. Skoro posiadoaczowi typowego nowego domku ala dworek w kolorze różu albo kremowego mandarynka nie zależy na wyglądzie przestrzeni publicznej bo jemu się taki dom podoba, czemu więc sam chce taki typ dobrze wyglądać i chce mieć co najmniej ładną kobietę?

igorektgk

2017-03-26, 23:59
@Up.Wydaje mi się że masz spory problem z wysławianiem się.

Przemovsky

2017-03-27, 00:32
Multipla popełniła samobójstwo :v

MaczoJuh

2017-03-27, 01:28
@radek225
Ale o co ci chodzi? sluchasz metalu ? Zgadlem? Nie rozumiem, nikt nie wyjechal z zadnym z gatunkow a ty sie dopie**alasz do 'disco polo' - ulzylo ci, ze to napisales? :) Nigdy nie slyszalem , zeby 'fan' disco polo jezdzil po innych 'tak o' .

Uprzedzajac pytania slucham disco..... trapu... punkrocka, hard metalu.