18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy "kibice" piłki nożnej

Centurion • 2010-01-30, 20:27
Ustawki, walki na stadionach między kibolami, walki z policją, a na szarym końcu dopiero sport i rywalizacja.


forsa91

2010-01-31, 20:22

tyle w tym temacie ;P

Zdunkov

2010-02-01, 00:48
Wydaje mi się, że człowiek w szaliku i naszywkami jakiejś drużyny jest jej kibicem i raczej takie ogólne pojęcie panuje, i szczerze gówno mnie obchodzą jakieś wewnętrzne nazewnictwa - w 70% przypadków kiedy ja albo znajomi również w dł. włosach (a nawet znajome w dreadach) byliśmy atakowani gdziekolwiek w Polsce, atakowali nas ludzie w szalikach jakiejśtam drużyny. Wewnątrz może i są jakieś podziały, ale wątpię, żeby ktokolwiek niezwiązany z tą 'kulturą' się w nich orientował, a tym bardziej żeby go w ogóle obchodziły, dlatego wrzucał do jednego wora tak czy inaczej będę. To nie Europa Zach., gdzie na mecze chodzą rodziny z dziećmi.
Też słyszałem już bajeczki, że większość kibiców to poważni ludzie, właściciele firm.. Taaa ;]

DanZiu

2010-02-01, 18:52
Gazem musztardowym w twarz i po sprawie ;)

~Tołdi

2010-02-01, 19:03
Zdunkov napisał/a:

właściciele firm..



W dupie byłeś, gówno widziałeś. Właściciel firmy w której pracuję chodzi na mecze regularnie :!:


Dziękuje, dobranoc.

Centurion

2010-02-01, 19:12
Tołdi napisał/a:

W dupie byłeś, gówno widziałeś. Właściciel firmy w której pracuję chodzi na mecze regularnie



No k***a nie dziwne skoro na stadionie robisz ;)





MSPANC ;)

Neonmks

2010-02-02, 01:10
Dla mnie żałosne jest to ze osoby nie mające jakiego kolwiek pojęcia na temat kibicowania sie tutaj wypowiadają.
Ktoś tam wyżej pokzał filmik z banda 4 debili i co z tego? wg. nich chcesz klasyfikowac kibicow? rownie dobrze ja moge wyjsc na ulice znalezc po 4 idiotow z kazdej subkultury i wg. tego ich klasyfikowac i co z tego? jezeli na ich miejsce znajdzie sie 4 zajebistych kolesi z takiej samej sub-kultury.

Myslicie ze przysłowiowi Chuligani to same bezmózgie debile? jesteście w bledzie nawet nie wiecie ilu takich ludzi sie obraca w waszym otoczeniu pracy/dzielnicy whatev.
Prawdziwy Chuligan nie bedzie sie z tym obnosil ze "on sie bije i wogole to wypie**alaj bo ci wyjebie bo ja jestem koxem"
Sa ta zazwyczaj(nie zawszE) ale wiekszosci przypadkow ludzie ktorzy sie w ten sposob wyżywaja tj. nie bija sie na stadionach tylko na ustawkach w umowionych miejscach, zazwyczaj trenuja sporty walki dbaja o cialo nie pija i w ten sposob rozladowuja agresje zeby nie atakowac przypadkowych ludzi na ulicach to tak jak z wami sadystami niektorych z was jara jak ktos odcina glowe kotowi i jest fajnie zajebiscie i wogole, na ulicy byli byscie uwazani za normalnych ludzi jezeli byscie sie tym chwalili na lewo i prawo? nie sądze.
Oczywiscie zdarzaja sie przypadki bezmozgich debili ktorzy ida na mecz wychleja pol litra lapia kij i zaczyna sie kto to on nie jest i ze zaraz kazdemu morde rozwali ale to sie zdarza wszedzie w spoleczenstwie ,gdzie nie pojdziesz zawsze sie znajdzie jakis debil.
Na stadionach nie ma tez klasyfikacji na lepszych gorszych łysoli czy długowłosych liczy sie oddanie i milosc dla klubu i nikt ci nie karze sie za niego napierdzielac wystarczy ze poprostu okazujesz to ze klub sie dla ciebie liczy a nie idziesz powpie**alac slonecznik i pogadac z kolegami,odrazu kazdy bedzie inaczej patrzyl i szanowal.
Napisalem troche bez ladu i skladu ale jest 1 w nocy a ja spałem tylko 4 godziny, pozdrawiam wszystkich

Scarlet

2010-02-02, 02:11
Neonmks napisał/a:

odcina glowe kotowi



rzadko się już przyczepiam o błędy, ale to już jest extreme. LOL

Neonmks

2010-02-02, 14:02
No najlepiej robić offtopa z głupot zamiast dyskutować na temat ; )

Scarlet

2010-02-02, 14:11
Neonmks napisał/a:

No najlepiej robić offtopa z głupot zamiast dyskutować na temat ; )



mnie osobiście nie interesuje banda facetów uganiających się przez 90 minut za piłką, a tym bardziej utożsamianie się z jakąś drużyną na tyle, by w jej imię siać nienawiść :-P . kibicowanie, zdrowa rywalizacja, wszystko fajnie, co kto lubi, ale jak ktoś nazywa jakąś drużynę swoją religią to to już jest paranoja. ale oczywiście wolę, żeby napie**alali się na ustawkach i sami eliminowali niż linczowali innych. generalnie bardziej mnie ta wzajemna fanatyczna nienawiść kiboli bawi niż przeraża, bo na szczęście nie muszę mieć z tym do czynienia. tyle w temacie, więcej się nie wypowiadam, bo nie moja to działka ;)

a błąd wytknęłam, bo tym razem nie mogłam zmilczeć ;p

marian1

2010-03-08, 15:33
Budujmy Kraj,Polske Nasza,gdzie rodak rodaka za smiecia nosi,gdzie ziomek ziomkowi kose sprzedaje,a brat brata za pieniadz nedzny w studni sasiada, utopic obmysla sprytny plan! :cry:

Oczyszczacz

2010-03-08, 17:26
Filmik słałby. Wyjęte z kontekstu zadymy. I mieszanie ULTRAS z Chuliganstwem to mylenie tematu.

Ultras - Ci wszyscy dzięki którym mecze polskiej ligi nie są szare i pozbawione koloru. Przygotowanie opraw, tworzenie choreografii na meczach, racowiska. To są ultrasi, i nie mają nic wspólnego z hools. Nie uczestniczą w zadymach. A autor tego filmiku widać ma wszystko w dupie i miesza wszystkich z błotem.

I musze przyznac ze nawet na tym filmiku występuje. Przy okazji wyjazdu Ruchu na mecz do Lubina 2:36 - 2:41 . I niewiem co ma to wspólnego z ustawkami czy napie**alankami na stadionie. Ujecie było kręcone na potrzeby tworzonego właśnie filmu fabularnego "Niebieskie Chachary". Wiem wiem, wygląda jakby się jakaś ekipa szykowała do bitki. Ale to jedynie świadczy o autorze który nie zna tematu a udaje eksperta tworząc takie filmy jak ten a przynajmniej opisuje zawarte w nim tresci w sposob krzywdzący dla wielu grup ruchu kibicowskiego.

KoTu

2010-04-23, 14:13
Co byście powiedzieli na to, ażeby zamiast stadionów postawić kolosea/areny walk :D
Moglibyśmy być pionierami w europie w nowym sporcie gdzie bandy kiboli miałby swoje starcia. Można by ustalić ligę, także różne kategorie walk np z bronią białą ostrą, obuchami itp. Taki sport chętnie bym oglądał :D

Poważniej mówiąc, to nie ma nic przeciw ustawkom kiboli i temu, że się napie**alają, jedyne co mi przeszkadza to fakt, że czepiają się ludzi postronnych, którzy mają to gdzieś i się nie interesują, tak samo demolowanie wszystkiego na drodze jest kretynizmem.

Do filmiku bardziej pasowałby kawałek pantery np "fuckin hostile"

Gienek2

2010-08-26, 14:05
ciekawe czy ten koles spadl z tranzita bo tam widac bylo znak u gory :D

DamoOo

2010-09-25, 13:25
0:50 - "Potrafię kibicować" :mrgreen: :mrgreen:

NiggaFromNR

2010-10-22, 11:47
@Judo a co do obrazka...

a ze interesuje nas napie**alanie sie to zostalismy debilami