18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie

TT4 • 2016-10-05, 14:53
Psy vs królik.


garota

2016-10-05, 14:57
Dlaczego królik sp***ala szybciej niż pies. Ponieważ pies goni obiad, a królik ratuje swoje pie**olone życie.

mygyry

2016-10-05, 15:05
Jak ich wych*jał w 1:00 to zacząłem mu kibicować żeby sp***olił, zasłużył

krzyks

2016-10-05, 15:07
To chyba raczej zając jest :roll:

janlew

2016-10-05, 15:23
I dla tego właśnie Kubica się rozpie**ala co drugi rajd. Bo nie jest ważne zapie**alanie na pałę, ale to jak szybko i skutecznie łykasz zakręty na każdej nawierzchni. Na leśnym OESie harty mimo iż szybsze, to już w ogóle by nie ogarnęły.

pazuzu

2016-10-05, 15:24
naprawdę ktoś dla rozrywki lubi takie znęcanie się nad zającem ? Właściciela tych psów bym wypuścił na wybieg gepardów i chętnie zobaczył jak sp***ala

nowynick

2016-10-05, 15:29
Przy lotnisku na Okęciu z tysiąc razy widziałem taką pogoń (tak @krzyks za zającem nie królikiem ;) ). Żaden pies nie dał rady złapać. O ile biegają równie szybko (jak nie szybciej) tak zające potrafią niemal w miejscu skręcić. Poza tym psy nie polują na obiad, zdrowo odżywione, zadbane i tak dostaną michę w domu.

Zające najczęściej dają się gonić żeby odciągnąć węszącego psa od nory z młodymi (celowo wybiegają przed niego i dłuuuga), a pies porzuca łatwą zdobycz podążając za tą szybko spieprzająca ;)

Sinan

2016-10-05, 15:31
@pazuzu Co Ty pie**olisz chłopie, myślisz że taki zając to co? jak spotka wilka to przybije mu piątkę i pie**olną partyjkę w szachy? On jest od tego by wdupcać trawę i sp***alać przed zagrożeniem od czasu do czasu, a te dwa psiury to tylko trenowały go przed prawdziwą walką o życie.

janlew

2016-10-05, 15:45
pazuzu napisał/a:

naprawdę ktoś dla rozrywki lubi takie znęcanie się nad zającem ? Właściciela tych psów bym wypuścił na wybieg gepardów i chętnie zobaczył jak sp***ala


Sugerujesz by potraktować człowieka jak zwierzę i praktycznie skazać go na kare śmierci, ...bo potraktował zwierze ...jak zwierze?
Człowieka należy potraktować jak zwierze, tylko wtedy gdy człowiek ten potraktował innego człowieka jak zwierze. Hmmm wychodzi na to że ty masz zadatki na wypuszczenie na wybieg gepardów.

Pogrzeb w swej genaologi, bo zazwyczaj wartości kształtują się tak:
Polacy, Katolicy: człowiek > zwierze > dobra materialne
Żydzi, żydokomuniści: dobra materialne > zwierze > człowiek

yurii23

2016-10-05, 15:45
k***a myślałem że go złapią w końcu

mygyry

2016-10-05, 15:48
@pazuzu Jesteś pierwszym obrońcą zwierząt, który by kazał trzymać psy na łańcuchu coby szaraka nie goniły :krejzi:

pazuzu

2016-10-05, 15:53
mygyry napisał/a:

@pazuzu Jesteś pierwszym obrońcą zwierząt, który by kazał trzymać psy na łańcuchu coby szaraka nie goniły :krejzi:



he he :)
nie w tym rzecz, te psy na filmiku to pewnie jakieś charty i nie znalazły się przypadkiem na tym polu.

Lubie króliki i ch*j :-P