18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na PEDOFILA

dofilmowy • 2017-03-04, 22:50
Kulisy akcji polowania na pedofilów, przeprowadzonych przez agentów z Poznania.

nano50

2017-03-07, 22:50
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@nano50

Może wyglądać jak modelka z okładek pudelka co nie zmienia faktu, że jest to dziecko nie w pełni rozwinięte biologiczne a co dopiero psychicznie.
Ja rozumiem, że mamy społeczną patologię i przyzwolenie gdzie 14 latki zamiast się uczyć, rozwijać już szukają bolcowania, ale nie przemawia do mnie argument, że "one też są winne bo wyzywająco wyglądają albo się ubierają" (no k***a takie "argumenty" to padają w świecie islamskich pod-zwierząt w przypadku procesu o gwałt...) - one ch*ja jeszcze o świecie wiedzą i to jest właśnie wykorzystywane przez pod-zwierzęta, zwyrodnialców kwalifikujących się do spalenia żywcem, którzy dla zaspokojenia swoich zwierzęcych instynktów są w stanie zniszczyć życie 14 letniemu DZIECKU (bo to jest dziecko póki nie rozwinie się emocjonalnie, czasem nawet są osoby, które mają 18 lat a nadal są mentalnymi dziećmi) "bo im się chcę" - gówno mnie to interesuje czy im się chce, albo są ludźmi którzy potrafią kontrolować swoje zwierzęce instynkty albo są pod-zwierzętami, którzy nie kontrolują tego co robią (pod-zwierzętami żeby nie obrazić zwierząt).




Niech Ci będzie. Tylko zauważ, że nigdzie nie mówiłem, że też są winne, bo się ubierają, malują tylko że opie**alają kolegom na lewo i prawo lody, a jak napisze do niej ktoś starszy to 18+ to pedofilia mocno i niszczenie dziecku życia.

Prawda jest taka, że żadna dziewczyna czy 12 czy 14 lat nie pisze ze starymi dziadami, a tym bardziej nie o seksie. Jeżeli pisze to wierz mi, że taka 14. latka ma już za sobą z 5 ku*asów.

sezamkowyRozpierdol

2017-03-08, 21:58
@nano50

Patologiczne rodzinki z Warszawek, Katowic czy ch*j wie skąd jeszcze, problem wychowania.
Zdemoralizowana 14latka jest wykorzystywana przez 18-20 letnich sebów do bolcowania bo chcą sobie dać upust swoim zwierzęcym instynktom - podzwierzęta to podzwierzęta i na ch*j drążyć temat :lol:
Zawsze w takiej sytuacji są winni wszyscy ci dorośli co wybolcowali tą 14latkę, bo to oni k***a są przynajmniej teoretycznie pełni świadom tego co odpie**alają, a nie taka zdemoralizowana 14latka z patologicznej rodziny, która jeszcze ch*ja wie o życiu i świecie.
To jest prawie jak wykorzystywanie naiwnych ameb umysłowych by wpłacali pieniądze na szopki typu np. KOD, z tą różnicą, że ci co wpłacają na tego typu szopy pieniądze są dorosłymi ludźmi i wpłacają swoje pieniądze.

nano50

2017-03-09, 08:56
Ale żeby zamykać za bolcownie takiej pustej p*zdy? :-/



I podkreślam jeszcze raz, że nie dotknę takiej glupiej p*zdy i nawet nie ze względu na wiek. Nie dotykam głupich p*zd każdego wieku. :-P

sezamkowyRozpierdol

2017-03-09, 17:21
@nano50

14 latki są jeszcze puste, bo za krótko żyją by mieć jakieś pojęcie o życiu do tego dochodzi kwestia wychowania lub jego braku, pełnoprawnymi pustymi p*zdami lub pustymi ch*jami (płeć męska nie jest wyjątkiem) można nazwać pełnoletnie kobiety, które skaczą z bolca na bolec lub seby, które bolcują co popadnie nieodpowiedzialnie płodząc pińcetplusy ;-)
Czy powinno się zamykać za bolcowanie takiej 14 latki? No jasne że tak bo jest to najzwyklejsze w świecie wykorzystywanie seksualne słabszej, nierozwiniętej, nieświadomej, naiwnej jednostki, która nie osiągnęła jeszcze do końca pełnego rozwoju biologicznego ani tym bardziej psychicznego i intelektualnego przez jednostkę w pełni dojrzałą BYĆ MOŻE zdającej sobie sprawę z tego co odpie**ala ;-)

nano50

2017-03-09, 21:10
Nie chcę tu pisać, że jestem jakiś wyjątkowy, ale może zapomniał wół jak cielęciem był? ;-)

Mam bratanka 11 lat i gość jest naprawdę ogarnięty, rozumie wiele rzeczy i można z nim ciekawie porozmawiać.
Pamiętam jak sam w wieku 12 lat siedziałem na różnych forach i pisałem porady dla jakichś głupich nastolatek co się cieły czy z domu uciekały. Pisałem prawie że długie na kilkadziesiąt linijek porady co powinny robić, bo czułem misję. Rzecz jasna z tego wyrosłem. :-P

Tak samo mając 14 lat miałem bliską koleżankę 11 letnią, która mówiła mi, że zrobi mi loda za 200 zł. ...
A swoją drogą jak miałem 16 lat miałem pierwszą poważną dziewczynę, która miała jeszcze 14 na samym początku, a nie chciała go wyciągać z buzi.

Dlatego właśnie uważam, że 14. latka to dziewczyna 2 lata starsza niż ja wtedy i jeżeli sama tego chce to nikt nie powinien iść za to siedzieć. Może grzywna, kara paru tysięcy, ale na pewno nie więzienie i nazywanie człowieka pedofilem..


A tak na marginesie to nic więcej z tą młodą dziewczyną nie robiłem, generalnie przed zdaniem szkoły nie robiłem nic ryzykownego. Lepiej dmuchać na zimne :lol: