18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Polowanie na PEDOFILA

dofilmowy • 2017-03-04, 22:50
Kulisy akcji polowania na pedofilów, przeprowadzonych przez agentów z Poznania.

zonk

2017-03-05, 18:04
Coś tu jest nie tak. Policja prowokować nie może, prywatna osoba prowokuje podszywając się pod 14-stkę, a potem policja może go łapać za nie swoją prowokację. Polskie prawo jest sp***olone.

nano50

2017-03-05, 18:14
SQT napisał/a:

Coś tu jest nie tak. Policja prowokować nie może, prywatna osoba prowokuje podszywając się pod 14-stkę, a potem policja może go łapać za nie swoją prowokację. Polskie prawo jest sp***olone.



Coś w tym jest.

zonk

2017-03-05, 18:21
Co więcej jakby znalazł się jakiś bardziej "ambitny" zboczek, to jeszcze pozwałby tą całą pseudo agencję detektywistyczną wraz z policją i jeszcze by dostał ładne odszkodowanie.

ellsworth

2017-03-05, 18:53
14 latka i pedofilia? Serio?? Przecież on mógłby jej dziecko zrobić w tym wieku. Ktoś tu chyba nie ma nawet bladego pojęcia czym jest pedofilia i nie potrafi rozróżnić wieku przyzwolenia seksualnego (16+) od pedofil (około 11-)

PanAndrzej666

2017-03-05, 19:10
nic tylko ich linczować publicznie

Pieszczoch25

2017-03-05, 21:37
k***a czuje się obserwowany

sezamkowyRozpierdol

2017-03-05, 22:01
@ellsworth

Ktoś tu nie ma chyba pojęcia czym jest psychiczna dojrzałość bo jest zwykłym zwierzęciem patrzącym na kwestie biologiczne, jeżeli trollujesz to ok, ale jeżeli ty tak na serio to zabij się k***iu j***ny :amused:

waloos

2017-03-06, 01:51
Nie, nie kręcą mnie młode laski, ale jestem niemal pewny, że bez problemu znalazłbym taką 14 latkę której dalibyście 18.

Mnie sie o to rozchodzi, że gość który spuszcza się na kilku letnie dzieci dostanie taki sam wyrok jak ten który przeleci taką dobrze rozwiniętą 14.

Taki typowy pedofil nie czuje podniecenia kiedy dziewczyna wygląda jak kobieta. Ich kręcą typowe dzieci, dlatego dla nich jest bez różnicy czy to jest dziewczynka czy chłopczyk. Gość który chce zaliczyć dojrzałą 14 latkę to inna para kaloszy. On zwyczajnie liczy na łatwy seks, a nie zaspokojenie pedofilskich potrzeb.

Niech zrobią prowokację z 10 latką. Przypuszczam, że ch*ja by wtedy złapali.

I nie, nie popieram pedofilów, bo to ścierwo powinno być pochowane pod więzieniami, tylko nie wrzucajmy do jednego worka napalonego chłopaka który liczy na loda od chętnej 14 i gościa który podnieca się kiedy dziewczynka nie ma cycków!

vihura

2017-03-06, 12:32
Velture napisał/a:

@up
16+ możesz.



jak juz to 15+
art 200 kk

~Velture

2017-03-06, 15:35
vihura napisał/a:



jak juz to 15+
art 200 kk


Uffff! To spokojnie mogę się przesiąść z licealistek na gimnazjalistki! :roll:

yhm

2017-03-06, 17:34
Co za debil, wystarczy ze by polowal na kogos tylko rok starszego i juz by wszystko bylo legalne.

sezamkowyRozpierdol

2017-03-06, 17:58
waloos napisał/a:

tylko nie wrzucajmy do jednego worka napalonego chłopaka który liczy na loda od chętnej 14 i gościa który podnieca się kiedy dziewczynka nie ma cycków!



Ja jestem zwolennikiem palenia takich pod-zwierząt w piecu, bez względu na to, czy robi krzywdę typowemu dziecku czy 14 latce "dobrze rozwiniętej" - swoją droga wy jesteście chyba popie**oleni jacyś albo trollujecie skoro uważacie 14 latkę za "dobrze rozwiniętą".
Podczłowiek to podczłowiek i na ch*j drążyć temat :lol:
Jak sam przyznałeś ten "napalony chłopak liczy na łatwy seks i loda" czyli jest pie**olonym pod-zwierzęciem, który dla zaspokojenia swoich zwierzęcych instynktów jest skłonny zniszczyć życie 14 letniemu naiwnemu dziecku, które nawet biologicznie całkowicie nie dojrzało a psychicznie to już k***a w ogóle.

nano50

2017-03-06, 18:40
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:



Ja jestem zwolennikiem palenia takich pod-zwierząt w piecu, bez względu na to, czy robi krzywdę typowemu dziecku czy 14 latce "dobrze rozwiniętej" - swoją droga wy jesteście chyba popie**oleni jacyś albo trollujecie skoro uważacie 14 latkę za "dobrze rozwiniętą".
Podczłowiek to podczłowiek i na ch*j drążyć temat :lol:
Jak sam przyznałeś ten "napalony chłopak liczy na łatwy seks i loda" czyli jest pie**olonym pod-zwierzęciem, który dla zaspokojenia swoich zwierzęcych instynktów jest skłonny zniszczyć życie 14 letniemu naiwnemu dziecku, które nawet biologicznie całkowicie nie dojrzało a psychicznie to już k***a w ogóle.



Ktoś tu nie ma pojęcia jak wygląda 14'latka. To nie 11 letnie dziecko.

sezamkowyRozpierdol

2017-03-06, 19:01
@nano50

Może wyglądać jak modelka z okładek pudelka co nie zmienia faktu, że jest to dziecko nie w pełni rozwinięte biologiczne a co dopiero psychicznie.
Ja rozumiem, że mamy społeczną patologię i przyzwolenie gdzie 14 latki zamiast się uczyć, rozwijać już szukają bolcowania, ale nie przemawia do mnie argument, że "one też są winne bo wyzywająco wyglądają albo się ubierają" (no k***a takie "argumenty" to padają w świecie islamskich pod-zwierząt w przypadku procesu o gwałt...) - one ch*ja jeszcze o świecie wiedzą i to jest właśnie wykorzystywane przez pod-zwierzęta, zwyrodnialców kwalifikujących się do spalenia żywcem, którzy dla zaspokojenia swoich zwierzęcych instynktów są w stanie zniszczyć życie 14 letniemu DZIECKU (bo to jest dziecko póki nie rozwinie się emocjonalnie, czasem nawet są osoby, które mają 18 lat a nadal są mentalnymi dziećmi) "bo im się chcę" - gówno mnie to interesuje czy im się chce, albo są ludźmi którzy potrafią kontrolować swoje zwierzęce instynkty albo są pod-zwierzętami, którzy nie kontrolują tego co robią (pod-zwierzętami żeby nie obrazić zwierząt).

i-i

2017-03-06, 23:01
GT19 napisał/a:

Pedofil powinien przechodzić kastrację albo masowy wpie**ol od ludzi :D Nikt k***a nie ma prawa skrzywdzić dziecka i już koniec kropka .


no chyba, że matka.