18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na PEDOFILA

dofilmowy • 2017-03-04, 22:50
Kulisy akcji polowania na pedofilów, przeprowadzonych przez agentów z Poznania.

W............R.

2017-03-05, 13:25
@waloos Od tego jesteśmy myślącymi istotami, a nie bezrozumnymi zwierzętami, żeby brać pod uwagę nie tylko czynniki fizyczne, ale i psychiczne. I nie powołuj się na granice wiekowe sprzed lat, bo to tak, jakbyś mówił, że trzeba uznać Ziemię za płaską, bo kiedyś tak sądzono. Tymczasem obecnie, na podstawie wniosków wypracowanych przez tysiące lat, uznaje się za granice dojrzałości wiek od 18 do 21 lat. Zauważ, że pierwsza z nich jest granicą DOLNĄ.

Przepisy prawa są zaś tak łagodne, żeby nie czynić szkody w tych SKRAJNYCH przypadkach, kiedy naprawdę zastosowanie twardej granicy 18 lat byłoby wysoce szkodliwe dla w pełni dojrzałej 14-latki (chodziłem z taką do podstawówki i wyglądała na 20 lat - rzecz jasna w moich czasach żadna nie nosiła makijażu).

Ma...........ke

2017-03-05, 13:29
@KJP678
@Insaner
Napisałem że nie bronię bo nie bronię. Ale patrzenie na świat jak na coś czarno-białego jest praktyką podobną do wierzenie bezsprzecznie w Koran i i Imamów.
Wyżej kolega @Kominek1993 Opisał ci przykłady tego jak to może wyglądać zainicjowane przez stronę "poszkodowaną".
Dwa 15 latki można już brać legalnie.
Trzy nie popieram żadnych dysfunkcji seksualnych i fetyszów więc także nie popieram pedofilii.
Cztery osobiście nie r*chałem nigdy kobiety poniżej 20 roku życia i nie zamierzam preferuję rówieśniczki lub odrobinę starsze.
Pięć to że facet spotka się z taką kobietą nie oznacza jeszcze absolutnie żadnego dokonanego faktu co najwyżej jest to nakłanianie.
Sześć kobieta jeżeli to nie gwałt musi się na to sama zgodzić nawet jeśli to jest jeszcze dziewczynka czyli te 14-15lat a to że się godzi jest wynikiem złego wychowania ze strony rodziców jak i złego przykładu ze środowiska również ze szkoły.
Siedem jak uważasz kazirodztwo za coś poprawnego a pedofilii nie to zastanów się k***a nad sensem swojego istnienia.
Najlepiej weź sznurek znajdź sobie dogodne drzewo i Zabij się!

Ar...........an

2017-03-05, 13:31
Pyta o cycki, kobiece kształty czy puszczę Kampinowską między nogami? To chyba nawet nie pedofil tylko zwykła pierdoła którą olewają rówieśniczki a nawet te kilka lat młodsze. Gimnazjalistce zaimponuje nawet kupnem flaszki za pieniądze od matki która go utrzymuje. :D

niemamskarpet.

2017-03-05, 13:34
moim zdaniem trzeba wprowadzić nowe prawo a mianowicie dać możliwość policjantowi odj***nia na miejscu takiego osobnika oto moja przykładowa procedura w przypadku złapania na gorącym:

1.Przekazanie informacji
" Zotałeś oskarżony o pedofilstwo, dowody 100% kara śmierć - termin egzekucji - teraz"
2. Odj***nie
3. Obciążenie kosztami postępowania i posprzątania truchła najbliższą rodzine.
Pozdrawiam

M4rcin24

2017-03-05, 13:44
kiedyś z 14-latkami budowało się międzynarodowe sojusze, a dzisiaj to pedofilia :(

Hvsarz

2017-03-05, 13:44
To nie powinno mieć miejsca - takie prowokacje. Jeśli ktoś podając się za jakąś nastkę, pisze takie rzeczy, to ów koleś, którego chcą nagrać, ma jak najbardziej podstawy do tego, że ma do czynienia z nastoletnią prostytutką. A tworzenie sztucznej bariery wiekowej powoduje jedynie to, że jak ostatnio jakiegoś 16 latka chcą za pedofilie sądzić, bo miał dziewczynę 3 lata młodszą i co zawsze było standardem i dziś jak taka małolata ma 14 lat i 364 to nie może jej tknąć, a następnego dnia, to stado murzynów ją może wyłomotać. Czy przez ten 1 dzień staje się bardziej dojrzała?
Zwłaszcza, że tu ewidentnie to "ona" go namawia.
Typowe populistyczne działania dla plebsu, a które k***ią logikę całkowicie. Co np taki niemamskarpet. obrazuje świetnie.

Powoli dochodzi do tego, że jak ktoś się umówi z 20-25 latką, to pierwsze co będzie musiał robić.. to prosić o dowód dla pewności.

natking

2017-03-05, 14:20
Ależ mnie to zagrzało jak słuchałem. Łby tym k***om bym pourywał za same teksty do dzieci.

W ogóle to nie wiem, czy publikowanie tego, to dobry pomysł. W taki sposób przecież pedofile będą wiedzieli, jak unikać tego typu akcji, prędzej czy później się wycwanią.

@Maupajoke, policja nie ma prawa prowokować, takie jest prawo. Później w sądzie za takie coś można dostać uniewinnienie, a kolejny raz złapać na gorącym uczynku będzie dużo trudniej.

Nuncjusz

2017-03-05, 14:26
Jak takie akcje mnie wk***iają!

Jest ku temu kilka powodów.

1. Jak myślicie dlaczego to zawsze są 14 latki? Ta bariera jest sztucznie ustawiana przez prawo. U nas jest 15 lat, w innych krajach Europy jest to nawet 17.... ale i chyba gdzieś granica ustawiona jest na 12. Te 14 lat to wybór nieprzypadkowy. Dziewczyny w tym wieku mogą już wyglądać dojrzale, ale są nadal nielegalne. Ktoś wcześniej napisał, że jesteśmy ludźmi a nie zwierzętami i powinniśmy brać pod uwagę pozostałe aspekty, poza fizycznymi.... To prawda, ale znajdą się tacy idioci, mniej inteligentne jednostki, często też wyposzczone, które posłużą do promocji innych. I tutaj przechodzimy do punktu 2.

2. Te wszystkie akcje są organizowane, żeby się wypromować. Zobaczcie na altruistów, którzy to robią: Rutkowski, Stonoga, tutaj mamy jakieś inne biuro detektywistyczne. W wielu przypadkach są to też ludzie, którzy wrzucają materiały z polowania na yt... a potem mówią, że to bezinteresowne działania, z potrzeby serca. Gówno prawda. Wszystko jest tak organizowane, żeby balansować na granicy prawa. Nie ma nastolatki, do niczego nie doszło.... ba, nawet ciężko jest znaleźć transkrypcje z takich rozmów. Bo nie daj borze wyszło by, co to biuro wypisuje.

3. Konsekwencje. I tutaj dochodzę do sedna. W angielskim jest takie określenie "Cry wolf" oznacza mniej więcej podnoszenie fałszywego alarmu. Pochodzi z bajki o chłopcu, który wielokrotnie alarmował swoje miasteczko o wilku, którego nie było... a kiedy wilk przyszedł naprawdę, nikt mu nie wierzył. Organizowanie akcji na siłę i łapanie pedofilów z przypadku jest takim oswajaniem nas z tym zjawiskiem. Zwykły kowalski po obejrzeniu kilku takich "Bohaterów" żyje sobie spokojnie z wiedzą, że ktoś tępi tych zboczeńców. Dla mnie pedofilem, prawdziwym potworem nie jest gość, który chciał przelecieć 14, ale taki, który wykorzystuje 7, 9 albo 10 latki. To jest prawdziwie niebezpieczny pedofil.... ale co ja się czepiam. Statystyki policji pokazują ile to biura i prywatni łowcy łapią tych pedofili. Przecież jest ich coraz mniej!

I na koniec pytanie. Jeżeli nie było dziewczynki a do żadnego czynu nie doszło. Czy takiego gościa mogą za coś skazać w ogóle?

sezamkowyRozpierdol

2017-03-05, 14:27
Jak czytam niektórych debili, którzy próbują usprawiedliwiać rypanie 14 czy 15 latki (a bo ma dupę i cycki jak studentka) to mam ochotę was wyłapać i spalić żywcem w piecu pie**olone zwierzęta bez mózgu ;-)
W ogóle tak na marginesie uważam, że legalne dupczenie się powinno być dopiero od 20 lat - niech bydło najpierw dojrzeje zanim zacznie masowo płodzić patologię i niszczyć sobie życie.
Macie k***a mózgi w tych rozczochranych kopułach - używajcie ich, bo od zwierząt różnimy się tym, że mamy inteligencje, potrafimy powstrzymywać swoje zwierzęce instynkty silną wolą, a jak nie to znaczy że jesteście zwierzętami a nie ludźmi i od islamskich lub brazylijskich zwierząt różnicie się tylko tym, że nie napie**alacie pustym łbem o podłogę ;-)

natking

2017-03-05, 14:36
Nuncjusz napisał/a:

I na koniec pytanie. Jeżeli nie było dziewczynki a do żadnego czynu nie doszło. Czy takiego gościa mogą za coś skazać w ogóle?


Dlatego mu prześwietlają komputer, żeby sprawdzić, czy nie odwalił już czegoś podobnego. Poza tym mogą go posadzić za usiłowanie popełnienia przestępstwa, ale za to już dużo mniejszy wyrok jest.

OxY

2017-03-05, 14:55


Taki stary śmieć powinien hamować swoje popędy i szukać rówieśniczek do spółkowania. Grzebanie w 14 latkach zostawmy 14 latkom.

korinogaro

2017-03-05, 16:07
Nawet jak by mnie dzieci kręciły to bym tego nigdy nie zrealizował. Już sam ton i to wzdychanie tej kobiety udającej dziewczynkę (z resztą bardzo dobrze oddawała manierę dziewczynek/nastolatek) mnie wk***ia na tyle że bym nie chciał się do takiej zbliżyć.

PS. Jak po Amerykańsku, iPhone, iMac.

qwerq221

2017-03-05, 16:13
Ahahahha k***a ile usprawiedliwień pok***ów pedofilskich :D Jak by nie było dla mnie 14 lat to w ch*j za mało nawet gdyby wyglądała na 18 k***a nawet 15 lat choć niby legalne to przecież k***a to i tak dzieciak. Może wyglądać na więcej niż ma w rzeczywistości, ale do ch*ja pana nie chodzi tylko o biologiczną gotowość to seksu, ale także o psychikę. Co z tego, że taka 15 latka może się palić do skakania ci na bacie, ale co potem? Jak tylko wyr*chasz takiego dzieciaka 15 letniego i zostawisz to jak to wpłynie na jego psychikę? No pewnie się załamie, bo nie wyobrażam sobie innego scenariusza gdzie gość 20 paro letni czy nawet 30 paro letni spotykałby się z 15 latkom i co o czym by miał z nią rozmawiać? Możliwe, że są na świece wyjątki gdzie 15 latka może być bardzo dojrzała nawet emocjonalnie jak na swój wiek i może dorównywać nie jednemu 25 latkowi, ale to k***a są wyjątki. Zazwyczaj taki gnój ma we łbie tylko snapczata, tak samo głupich rówieśników z klasy i to jak wszystko jest śmieszne a życie to sielanka gdzie największym problemem w ich życiu jest jak wyciągnąć więcej kasy od rodziców.

AN...........or

2017-03-05, 16:41
GT19 napisał/a:

Nikt k***a nie ma prawa skrzywdzić dziecka i już koniec kropka .



A inne dziecko ? Czy ono wtedy też jest pedofilem ?

nano50

2017-03-05, 17:22
Bronią Ci co są poniżej 25. roku życia. Jeżeli ktoś dojrzewał w dobie gimnazjum i pamięta jak to wyglądało wie, że pedofilią jest wykorzystywanie dziecka, a 14-15 lat to większość stanowią głupie k***y, a nie dzieci. Tak się czasy zmieniły. 14 to 2,3. klasa gimnazjum. Jakby ktoś nie wiedział to niech zerknie. Piwo za piwem, makijaż i lodziki.

Żadna normalna dziewczyna nie wdaje się w takie rozmowy i już. Czy ma 12 czy 18. Taka czternastka, która sobie pisze ze starymi gościami o seksie często ma za sobą paru chłopaków od seksu, lody opie**ala na lewo i prawo, a jak ktoś ma ponad 18 to "OLABOGA, Dziecko wykorzystuje, dożywocie mu!"

Nie mówię. Takie jest prawo i go nie złamię. Ale 14 lat to już nie jest dziecko, które ktoś "wykorzystuje". Jak chce drąga, a gość jest wyposzczony to nic takiego.

I żeby było jasne. Mówię tu o 14-15 lat.