18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na dzika

phrontch • 2020-06-09, 19:11
Będzie pyszna dziczyzna




Halman

2020-06-09, 19:15
Przyznaję ze pierwszy raz widzę czym jest szarża dzika.. taki j***ny mały czołg... nie ma to tamto...

za...........zh

2020-06-09, 19:31
Gościu z gładką lufą to niezły pojeb, prawie tego 2 zaj***ł. Ale dzik to dzik i ch*j, że ma 2 nogi i karabin w rękach :D

Essent

2020-06-09, 19:38
Myśliwi k***a, jeden drugiego by zastrzelił :homer:

nwonigers

2020-06-09, 20:04
to nie moga byc mysliwi. to pewnie jakies janusze.

~Bambi~

2020-06-09, 20:43
Myśliwi to lamusy i banda niedowartościowanych patałachów. Swoje frustracje wyładowują zabijając w nierównej walce bezbronne zwierze. Banda frajerów.

Wiem co mówię, jeden z takich ćwoków odj***ł mi mamusię :hitler: :emo:

paero123

2020-06-09, 20:59
Stanisław Tarkowski po obejrzeniu tego powiedział, żeby odwieźć go do Afryki, bo woli dożyć swych dni w wiosce Kalego niż patrzeć na tych białych patałachów

daniel1040

2020-06-09, 21:00
z psami polują tylko cioty - 0 szans dla zwierzyny, odstrzał byle jakiego zwierzęcia i zero potrzebnych umiejetności - zabawa dla zakompleksionych facetów
rzeź a nie polowanie
tfu

Magik2501

2020-06-09, 21:05
~Bambi~ napisał/a:

Myśliwi to lamusy i banda niedowartościowanych patałachów. Swoje frustracje wyładowują zabijając w nierównej walce bezbronne zwierze. Banda frajerów.

Wiem co mówię, jeden z takich ćwoków odj***ł mi mamusię :hitler:



"W NIERÓWNEJ WALCE" :D
-co, k***a, ze strzelbą, na szable i kły stań do walki, pedale!!

Po to matka natura nas obdarzyła intelektem, żeby nie szarpać się z pożywieniem. To tak jakbyś kazał lwom na antylopy polować bez pazurów i kłów. Albo zabronił wilkom łączyć się w watahy.

Człowiek nie musi używać szponów, których nie ma, bo potrafi wprawić kilkadziesiąt gram ołowiu w prędkość naddźwiękową i to w dodatku w pożądanym przez niego kierunku.

tomus79

2020-06-09, 21:09
~Bambi~ napisał/a:

Myśliwi to lamusy i banda niedowartościowanych patałachów. Swoje frustracje wyładowują zabijając w nierównej walce bezbronne zwierze. Banda frajerów.
Wiem co mówię, jeden z takich ćwoków odj***ł mi mamusię



Sam jestes niedowartosciowanym frajerem :D
Nie wiem co Ci w zyciu nie pyklo ze takie glupoty wypisujesz...
ale gwarantuje Ci ze 99% zaawansowanych mysliwych poluje dla pysznego mieska ktorego w zadnym sklepie nie kupisz!
Wiem bo sam poluje, a to miesopodobne scierwo z supermarketu to nadaje sie co najwyzej na pasze dla kotow albo dla takich patalachow jak Ty ;)
Pozdrawiam

JeffreyDahmer

2020-06-09, 21:13
Magik2501 napisał/a:

"W NIERÓWNEJ WALCE"
-co, k***a, ze strzelbą, na szable i kły stań do walki, pedale!!
Po to matka natura nas obdarzyła intelektem, żeby nie szarpać się z pożywieniem. To tak jakbyś kazał lwom na antylopy polować bez pazurów i kłów. Albo zabronił wilkom łączyć się w watahy.
Człowiek nie musi używać szponów, których nie ma, bo potrafi wprawić kilkadziesiąt gram ołowiu w prędkość naddźwiękową i to w dodatku w pożądanym przez niego kierunku.



Wracaj na ambonę obserwować i wyłącz telefon bo dziki płoszysz.

FloriXx_00

2020-06-09, 21:14
Do tego drugiego chłopa żeby go zastrzelił to miał z 3 metry.

Budrys2000

2020-06-09, 21:19
Mam znajomego, myśliwego, ktory przyznaje, że zaczął polować, bo dziecka nie mogl babie splodzic przez pietnascie lat. Kopnelo go w dupe a on zaczął napie**alac do dzików.

pannacotta

2020-06-09, 21:24
Te k***y dziki wyrżnął bym w ch*j. Nienawidzę sk***ysynów.

orpradek

2020-06-09, 21:35
to nie myśliwi tylko Mordercy !!!