18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Polowanie na dzika

phrontch • 2020-06-09, 19:11
Będzie pyszna dziczyzna




Darkwaterfall

2020-06-09, 21:45
Magik2501 napisał/a:

"W NIERÓWNEJ WALCE"
-co, k***a, ze strzelbą, na szable i kły stań do walki, pedale!!
Po to matka natura nas obdarzyła intelektem, żeby nie szarpać się z pożywieniem. To tak jakbyś kazał lwom na antylopy polować bez pazurów i kłów. Albo zabronił wilkom łączyć się w watahy.
Człowiek nie musi używać szponów, których nie ma, bo potrafi wprawić kilkadziesiąt gram ołowiu w prędkość naddźwiękową i to w dodatku w pożądanym przez niego kierunku.



Nie zrozumiałeś przekazu idioto.

Pralpunkt

2020-06-09, 21:48
Debil, kolegę i psy by odwalił

daniel1040

2020-06-09, 22:21
pannacotta napisał/a:

Te k***y dziki wyrżnął bym w ch*j. Nienawidzę sk***ysynów.



że taki jak ty ma prawo głosu...
Już takich wielu było co im zwierzęta przeszkadzały a potem głodem przymierali gdy naturalny porządek zniszczyli

Cryo

2020-06-10, 06:32
tomus79 napisał/a:

Sam jestes niedowartosciowanym frajerem
Nie wiem co Ci w zyciu nie pyklo ze takie glupoty wypisujesz...
ale gwarantuje Ci ze 99% zaawansowanych mysliwych poluje dla pysznego mieska ktorego w zadnym sklepie nie kupisz!
Wiem bo sam poluje, a to miesopodobne scierwo z supermarketu to nadaje sie co najwyzej na pasze dla kotow albo dla takich patalachow jak Ty
Pozdrawiam



Myśliwi to frajerzy. Jesteście ch*ja warci. Pogódź się z tym :)

Erich_Priebe

2020-06-10, 10:22
Na ch*j tam te kundle j***ne, przecież te gówna bezmózgie tylko przeszkadzają

Sulimczyk

2020-06-10, 11:01
Ktos wie czy z Dorotą wszystko ok?

DzidaZawodnik

2020-06-10, 14:20
Essent napisał/a:

Myśliwi k***a, jeden drugiego by zastrzelił



No właśnie strzelił tak, ze uratował drugiego. A to że ty byś nie trafił to tylko świadczy o tym, ze ty jesteś złym myśliwym ni eon.

polakwrocek

2020-06-10, 16:09
Wild Boar uses Tackle
It's very effective.

Tr...........ty

2020-06-10, 22:28
Essent napisał/a:

Myśliwi k***a, jeden drugiego by zastrzelił



Żeby zabić zwierzynę są w stanie poświęcić jednego ze swoich. Pewnie martwego kolegę też by oj***li w skupie dziczyzny.

rafal.szejny

2020-06-12, 00:49
Essent napisał/a:

Myśliwi k***a, jeden drugiego by zastrzelił



I dobrze. ch*j im w dupy

kokz666

2020-06-12, 15:05
ale wy k***a ułomni jesteście, zaden z was juz nie pomysli ze to kurestwo niszczy uprawy z których wpie**alacie az sie uszy trzesa? ze rozmnaza sie to jak larwy na padlinie i jedyny sposób to odj***nie jakiejs tam grupki/stadka tego szitu? pełno tego jak dzikich psów... a zagrożenie 2x większe to pchlarzy. Może wycinka lasu też Wam gula na szyji przyprawia? Bo j***ne dzbany nie rozumiecie tego że stare drzewa wytwarzaja znacznie mniej telnu od tych który wyrosną na ich miejscu? Pomijam oczywiscie niekontrolowane wycinki z powodu kaprysu jakiegos polityka czy inengo śmiecia co w dupie wszystko ma, pomijam również kondonów co napie**alają do zwierząt zagrożonych bądź dla "trofeów" czy też "amuletach" jak to się odpie**ala w Afryce.
Co do myśliwego, podjął słuszną decyzję. Uratował kolegę, dobry strzelec trafia w dziesiątkę która jest 190172391237x mniejsza od k***a dzika 300kg.
Już się zesrałem pod siebie. Dziekuję

kulawiec

2020-06-13, 04:10
Ja tam bym zaj***ł i te dziki, i psy i myśliwych. I w sumie tych przeciwników polowania też.

misiopysio123

2020-06-14, 03:07
Niczego innego bym się nie spodziewał bo bandzie alkoholików i narkomanów.
Kradną drzewo i zwierzynę z lasu , margines zafajdany.