topic

polonizacja Hiszpanów

7
piwo
nowynick  @ 2018-05-18, 11:04
W Polsce truskawki dojrzewają w czerwcu, ale na wielu bazarach już można kupić dorodną "polską". A skąd się biorą? Ano stąd:

zacytuję Kolegę z JOE:
"Właśnie dlatego z pewną nieufnością podchodzę do (słusznej skądinąd) koncepcji "patriotyzmu konsumenckiego". Tu Janusz tylko przepakowywuje, ale jestem przekonany, że zdecydowana większość włąścicieli "Januszexów" gdyby mogła opchnęłaby rodakom rzadkie gówno przewiązane biało-czerwoną wstążką (po paskarskiej cenie ofc.) "

shokobons 

2018-05-18, 11:12 [link]
koszmar narodowców , a gdyby tak to były ciapate albo żydowksie truskawki !

mateusos 

2018-05-18, 11:27 [link]
Jechac do Hiszpani na zbiory truskawek zarobic, kupic zebrane truskawki za zarobiona kase sprowadzic do Polski i sprzedac z zyskiem. Ja pie**ole

nowynick 

2018-05-18, 11:33 [link]
shokobons napisał/a:
koszmar narodowców , a gdyby tak to były ciapate albo żydowksie truskawki !

hehe niewykluczone, bo ponoć w Hiszpanii naturalizują z kolei w podobny sposób truskawki z Maroka :D

~Velture 

2018-05-18, 12:37 [link]
Jeśli ktoś jest tak głupi, że nie rozpozna hiszpańskiej truskawki od polskiej to nawet mi go nie jest żal.
Praktyka znana od wieeeeeeeeelu lat.
No ale ludzie są debilami i wolą kupić truskawki które wyglądają jak plastikowa dekoracja bo są ładniejsze niż nasze polskie i mają totalnie w dupie, że są twarde, bez smaku ani nie są słodkie... no bo ładniej wyglądają przecież.

Taki zabieg dla mnie nie różni się niczym niż sprzedawanie jakiegoś passeratti czy innego gólfa 20 letniego z 'oryginalnym przebiegiem' 90k km od Niemca co jeździł tylko do kościoła i płakał jak sprzedawał a potem gonił do granicy bo się rozmyślił.

longlong7 

2018-05-18, 12:47 [link]
o jeju jeju tak się dzieje w całej polszy i nie tylko z truskawkami
   Popularne tagi
oglądanie  dupcie  daniel  zapomniane
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]