18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polna dróżka

Flodzia • 2021-07-31, 11:58
i mały zator :lol:


Halman

2021-07-31, 12:04
nikomu nie wadząca parka poszukała sobie jakiegoś odludzia żeby się miło pobawić ale nie robić publicznego zgorszenia to oczywiście jakiś śmierdzący fiut z swoją ciężarówką musiał się tam znaleźć i nagrać tych "zboczeńców"...

SlimShady

2021-07-31, 12:13
Halman napisał/a:

nikomu nie wadząca parka poszukała sobie jakiegoś odludzia żeby się miło pobawić ale nie robić publicznego zgorszenia to oczywiście jakiś śmierdzący fiut z swoją ciężarówką musiał się tam znaleźć i nagrać tych "zboczeńców"...



Odludzie odludziem, ale droga ma to do siebie, że każdy ma prawo przejeżdżać, mogli się bawić wszędzie, ale nie na środku drogi

:lol:

saves

2021-07-31, 12:54
Halman napisał/a:

nikomu nie wadząca parka poszukała sobie jakiegoś odludzia żeby się miło pobawić ale nie robić publicznego zgorszenia to oczywiście jakiś śmierdzący fiut z swoją ciężarówką musiał się tam znaleźć i nagrać tych "zboczeńców"...



Widocznie nie takie odludzie, jak myślisz. Ta parka z plaży może też zaczęła w czasie gdy nikogo na niej nie było?


marcino_zly

2021-07-31, 12:57
Halman napisał/a:

nikomu nie wadząca parka poszukała sobie jakiegoś odludzia żeby się miło pobawić ale nie robić publicznego zgorszenia to oczywiście jakiś śmierdzący fiut z swoją ciężarówką musiał się tam znaleźć i nagrać tych "zboczeńców"...



Jaka parka???
To Flodzia pewno ze swym lubym!

crossdressphyxia

2021-07-31, 13:35
Halman napisał/a:

nikomu nie wadząca parka poszukała sobie jakiegoś odludzia żeby się miło pobawić ale nie robić publicznego zgorszenia to oczywiście jakiś śmierdzący fiut z swoją ciężarówką musiał się tam znaleźć i nagrać tych "zboczeńców"...



Szczerze mówiąc ch*j mnie obchodzi ich r*chanie, mogli zjechać z drogi dosłownie trzy metry dalej i pozostawić ją przejezdną. Jak ktoś jest na tyle głupi i tak go drze ch*jem, że nie pomyśli o tym wcześniej, że może przeszkadzać innym i musi już tu i teraz koniecznie się spuścić, to to jest j***ne zwierzę, a nie człowiek, bo pierwotny instynkt zagłusza mu logiczne rozumowanie i takich powinno się upubliczniać jako przestrogę. Nawet żul na ostrym kacu kupuje wino i chleje je za sklepem gdzieś, gdzie go nie widać, a nie rozpie**ala się na środku chodnika i konsumuje trunek. Dosłownie trzy metry w lewo lub w prawo i nie ma problemu, ale to już dla mózgu zalanego spermą było za wiele.

Żeby nie było, sam bywałem w takich sytuacjach i rozumiem tą presję, ale zawsze kitrało się auto gdzieś w lesie, gdzie jest minimalna możliwość spotkania kogokolwiek i to był priorytet, najpierw obowiązki, potem przyjemności.

Guwnojat

2021-07-31, 14:59
@up: po prostu zazdrościsz

Zbysław

2021-07-31, 15:36
Oni się dupią, ja cie kręcę

OpenStreetMaps

2021-07-31, 16:24
A ja mam tak zawsze do biurwy nędzy gdy tylko postawię auto byle gdzie na momencik choćby po to by trasę wklepać w GPS zastawiając jakiś wyjazd lub przejazd to zawsze pojawi się Jakaś menda co trąbić zaczyna i to na takim odludziu że i cały dzień nic tamtędy nie przejeżdża.
Gdyby od razu zaparkował na poboczu to ch*j mógłby dalej pracować w kroczu.

Tryper

2021-07-31, 17:44
OpenStreetMaps napisał/a:

A ja mam tak zawsze do biurwy nędzy gdy tylko postawię auto byle gdzie na momencik choćby po to by trasę wklepać w GPS zastawiając jakiś wyjazd lub przejazd to zawsze pojawi się Jakaś menda co trąbić zaczyna i to na takim odludziu że i cały dzień nic tamtędy nie przejeżdża.
Gdyby od razu zaparkował na poboczu to ch*j mógłby dalej pracować w kroczu.



No i ch*j.

BrainOsw

2021-07-31, 19:18
j***ne zwierzęta, za przyłapaniem na takim rypaniu powinni wsadzać w dyby z gołymi dupskami na środku rynku. Może wtedy patola się nauczy.

Guwnojat

2021-07-31, 21:42
@up: kolejny co nie r*cha i zazdrości :mrgreen:

Folur

2021-08-01, 08:22
Ja pie**olę jaka patola, tak się obnosić na środku drogi ze swymi zboczeniami! Sami się o to prosili kacapy.

ZgRyZ

2021-08-02, 05:55
sam nie zamoczył i drugiemu nie da.