18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kriski

2022-11-23, 00:07
Odpowiedzi są dwie:
Po pierwsze, żeby Twoja dziewczyna mogła czasem brudasa posmakować a Ty mieć szansę wychować bękarta. Osobiście to myślę że wstawiasz takie kocopoły że Ci to raczej nie grozi.
Po drugie:

BO_PIS_DAJE...

2022-11-23, 00:09
Pewnie mu murzyn babę wypukał a azjata poprawił :lol:

Kriski

2022-11-23, 00:12
BO_PIS_DAJE... napisał/a:

Pewnie mu murzyn babę wypukał a azjata poprawiłRobić mu się nie chciało i go zastąpili imigrantem, szuka winy wszędzie nie u siebie?

Igorek95

2022-11-23, 00:38
Bez kitu trzeba być nieudacznikiem żeby w ogóle wejść w taki tok myślenia :D

Arashi91

2022-11-23, 01:03
Autor tego posta nie rozumie istoty problemu. To nie spisek chciwych "kapitalistów" sprawił, że jest jak jest. Polska cierpi na to samo na co cierpi praktycznie cała Europa. Choroba rozpoczęła się w czasie rewolucji francuskiej. Potem mieliśmy szereg wojen, rewolucji, wreszcie masowe zniszczenia I i II wojny światowej. Te wszystkie turbulencje XIX i XX wieku wyniszczyły niemal doszczętnie elity europejskie. Ktoś powie "no ale to było dawno, przecież dawno je odbudowano, mamy elity finansowe i masę wykształconych ludzi". No właśnie rzecz w tym, że niczego nie odbudowano. Elity to nie kwestia wykształcenia, statusu majątkowego czy "układów" z podobnym sobie plebsem wyniesionym na salony. Elity europejskie kształtowały się przez tysiąclecia. Ten typowy przedstawiciel załóżmy na potrzeby wątku francuskiej elity lat XX to był koleś wywodzący się z rodziny z udokumentowanymi tradycjami sięgającymi setek lat wstecz. Jego sposób myślenia, wychowanie, mentalność były efektem tych setek lat przekazywanych sobie wartości. Taki koleś praktycznie w genach miał zapisane pewne predyspozycje (nie tylko traumę się dziedziczy, pozytywne rzeczy również). Elity to było nic innego jak efekt ewolucji z arystokracji. Ta wyszła ze szlachty, która z kolei wyszła z rycerstwa. Rycerstwo wyszło z dawnych przywódców wspólnot plemiennych itd. Zatem moment, w którym temu oficerowi odcięto głowę w XX wieku i 99% takich jak on sprawił, że nagle straciliśmy wszystko co było w Europie najlepsze. Zobaczcie jak Ci ludzie się ubierali, jak się wypowiadali, co czytali, jak spędzali czas. My w XX wieku jesteśmy przy nich j***nymi troglodytami. Tych elit nie odbudujemy ani jutro, ani za 100 lat, ani za 1000 lat. Zamiast tego powszechnie panuje mentalność chłopska - niewolnicza. Każdy martwi się tylko o siebie, ludzie wręcz prześcigują się w deklaracjach jak to mają wyj***ne na swoje kraje, historię, kulturę czy tradycje. Nasi "artyści" śpiewają jak Afroamerykanie, obwieszeni łańcuchami z gównolitu, z gaciami na wierzchu bełkocząc coś w 5 językach na raz, ale w każdym źle, bo w realu żadnego nie znają. Każdy myśli tylko o swojej zagrodzie, a sąsiad to wróg do odj***nia. Polak dzisiaj prędzej Pakistańczyka ściągnie na wieś do pracy na gospodarce niż zatrudni sąsiada "bo jeszcze coś wyniesie jak my to robimy, albo ukradnie, a w ogóle to j***ć go". Tak jest wszędzie. Chłopskie kompleksy też robią swoje, takim Ukraińcem czy Pakusem "Pan na włościach" łatwo może pomiatać i podbudowywać swoje ego, więc woli go od stawiającego się podobnego sobie chama Polaka. Niestety jest jak jest, za te wojny będziemy jeszcze cierpieć przez wiele pokoleń. My po prostu mamy zbiorowo wyj***ne i "jakoś to będzie". Oczywiście to jebnie, ale tu znowu wchodzi chłopskie podejście "po mnie choćby potop" więc ch*j tam.

Dracula

2022-11-23, 04:53
Autentyczne tytuły wiadomości w TVPiS:

Pół żartem, pół serio:


Dywanir

2022-11-23, 16:18
Już wiem skąd te koty wszędzie gdzie nie pojade :mrgreen: :mrgreen: