18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Politycy SLD i PiS oddają hołd Sowietom

Dupa_Zza_Krzaka • 2013-08-16, 20:08
Ramie w ramie z czerwonymi.
Zastanówcie się przed wyborami :)



tds1974

2013-08-16, 20:11
Ja zagłosuję na SLD (głosować i tak będę według zasady, że kto nie głosował, nie ma prawa mordy drzeć), ale patrząc na SLD jakoś mniej rzygam niż patrząc na PO czy PiS. A innych kandydatów z progiem procentowym nie widzę (bo i PSL oscyluje w okolicach 4%). Poza tym 20 lat kradzieży, pieniactwa, bylejactwa oraz lizania dupy KK przez ludzi z PO i PiS z lekka mnie wk***iło. Więc wybór mam prosty.

psiwytrysk

2013-08-16, 20:14
Ja bym głosował na Brevika, ale on nie startuje :( .

bloodwar

2013-08-16, 20:22
@tds1974 - nie zapominaj za rządów której partii KK dostał największe "zwroty" majątków i który prezydent najwięcej jeździł na Częstochowę i całował się z biskupami :-) Hipokryzja w polityce to największe sk***ysyństwo, a nie ma chyba nic gorszego niż taki Miller dochodzący do władzy pod sztandarem "oddzielimy państwo od kościoła" a potem, mając pełnie władzy, nie tylko nie robi NIC żeby to oddzielenie choćby zacząć ale na dodatek liże biskupom dupę i nadaje im kolejne przywileje.

CrazyChocolate

2013-08-16, 20:23
Ja tam pie**olę tą cała politykę :) rozj***ć rząd w p*zdu!

kroplowa

2013-08-16, 20:37
@tds1974, ta Twoja zasada jest strasznie lipna. Popatrz. Nie znam się na rządach SLD, ale powiem na przykładzie PO. Załóżmy, że głosujesz na PO, ja nie głosuję wcale. PO wygrywa, dzieje się jak teraz i kto ma większą możność wypowiadania się? Ty który wybrałeś zdrajców, złodziei, socjalistów itp. itp., czy ja który nie wyrządził żadnej krzywdy nie głosując?

"Lepiej zamknąć mordę jak się nie zna, niż pie**olić głupoty i jeszcze zaszkodzić" tak mnie uczono, a nie że to jest mój obywatelski obowiązek pff.. Inną sprawą jest, że każdy obywatel powinien się interesować polityką skoro jest demokracja, ale to wiadomo..

tds1974

2013-08-16, 20:41
bloodwar napisał/a:

@tds1974 - nie zapominaj za rządów której partii KK dostał największe "zwroty" majątków.



Eeee, pamiętam. Stary jestem. Pamiętam miotłę, jak czyściła stanowiska. Ale naprawdę już jestem zmęczony PiS i PO, jak patrzę na Kaczkę czy Tuska to rzygać mi się chce. Poza tym - raz ci, raz tamci. Myślę też, że wówczas Miller trochę nie mógł inaczej. Teraz inny wiatr wieje i można już czarnej mafii trochę dowalić. A ja jestem za.

KebabRemover

2013-08-16, 20:43
Ja jeszcze nie głosowałem, choć raz miałem okazję, zagłosuję dopiero jak Ruch Narodowy stanie się partią, na nic innego.

Dupa_Zza_Krzaka

2013-08-16, 21:05
Ja mam nadzieję, że RN wystartuje. Jakaś to alternatywa.

Crem0wy

2013-08-16, 21:30
tds1974, zdajesz sobie sprawę że to ludzie od SLD są odpowiedzialni za "" 20 lat kradzieży, pieniactwa, bylejactwa"? To jeszcze komuniści zarządzili sprzedaż majątku w taki a nie inny sposób. A SLD to właśnie komuniści.

bloodwar, chcesz mi powiedzieć że aktualna sytuacja w tym kraju to wina KK? Nie sądzisz że gdyby oni mieli taką moc polityczną to dawno tacy jak ty, anty-klerykaliści, albo ja, zwykli ateiści, dawno byśmy wisieli na drzewach całej Polski?

tds1974

2013-08-18, 09:43
Crem0wy napisał/a:

tds1974, zdajesz sobie sprawę że to ludzie od SLD są odpowiedzialni za "" 20 lat kradzieży, pieniactwa, bylejactwa"? To jeszcze komuniści zarządzili sprzedaż majątku w taki a nie inny sposób. A SLD to właśnie komuniści.



Nie wiem ile masz lat, ale pamiętasz kto był u władzy przez ostatnie 20 lat. Komuniści - mówisz - zarządzali sprzedażą majątku. Domyślam się, że chodzi o prywatyzację, bo dla mnie "sprzedaż majątku" to określenie, które nie oznacza nic. Tyle, że od prawie 20 lat to nie komuniści zarządzają jak ty to mówisz "sprzedażą majątku" czyli prywatyzacją, natomiast spółka PiS -PO utrzymuje dzielnie kierunek dwupartyjny udając przed ogłupiałym tłumem, że nie siedzą w jednej piaskownicy.

Nie wiem ile brał kasy Kaczyński za pełnienie obowiązków Ministra Sportu, ale dla mnie to jest ten przykład złodziejstwa, wykorzystywania władzy - pełnienie w ramach uprawnień tysiąca stanowisk i branie za to kasy. I nie chodzi mi tylko o Kaczkę, bo jak widzę min. Grabarczyka to mi się nóż w kieszeni otwiera. Nie wiem czy wiesz, że w 1993 prokurator przedstawił Kaczce zarzut rzekomego nielegalnego finansowania Porozumienia Centrum przez Fundację Prasową "Solidarność", nie wiem czy słyszałeś o spółce Telegraf, ale im więcej zarzutów stawiano Kaczce, tym więcej mordę darł o dekomunizacji. Pamiętam też jak to umorzono. Nie wiem czy wiesz, po co powstała AWS i jakich szkód dokonała. Nie wiem czy wiesz jak premier Polski (!) Suchocka jednym podpisem oddała pół Polski pod władanie innemu państwu, które grabi nasz kraj dwadzieścia razy gorzej niż komuniści. Tych przykładów z ostatnich 20 lat jest tyle, że tu nie starczyłoby miejsca.

Więc jak słyszę, że to "wina komunistów", to pozwól że zapytam: Czy to wina tych komunistów, których PiS zatrudniał na wysokich stanowiskach w ministerstwie Sprawiedliwości?

Pan_Generał

2013-08-18, 22:20
bloodwar napisał/a:

- nie zapominaj za rządów której partii KK dostał największe "zwroty" majątków i który prezydent najwięcej jeździł na Częstochowę i całował się z biskupami :-)



Tylko tak można dopie**olić partii, która zrobila więcej dla tego kraju niż sld i po razem wzięte? :lol:

ku przypomnieniu

Cytat:

CZEGO DOKONAŁ RZĄD PIS W NIESPEŁNA DWA LATA (14.VII.2006- 5.XI.2007)

cena benzyny spadla z ok. 4,30 zł do 3,70 zł.

powołał Centralne Biuro Antykorupcyjne

nakłady na ochronę zdrowia wzrosły o ponad 10 mld zł, tj. o 26%, a niedopłacanym latami pracownikom tej branży podniesiono wynagrodzenia o blisko jedna trzecią. Żaden rząd tego nie przeprowadził do tamtej pory, a i do dziś.

-zainicjował politykę bezpieczeństwa energetycznego przez poszukiwanie niezależnych źródeł energii w kraju i zagranicą

produkt krajowy brutto w czasie rządów PIS-u przyrastał rocznie o ponad 6%, produkcja przemysłowa o ponad 10%, inwestycje o 20%, produkcja budowlana o ponad 60%.
i wiele więcej



Jak bardzo trzeba miec wyprane mózgi by kojarzyć pis tylko ze Smoleńskiem i KK :roll:

Crem0wy

2013-08-20, 09:30
tds1974 napisał/a:

Nie wiem ile masz lat, ale pamiętasz kto był u władzy przez ostatnie 20 lat.


Wiem kto jest u władzy dziś. Nadal komuniści. Bo jak nazwać socjalistów którzy dogadali się z komunistami a ci oddali im władzę i tylko część sejmu zajmują?

tds1974 napisał/a:

Komuniści - mówisz - zarządzali sprzedażą majątku. Domyślam się, że chodzi o prywatyzację, bo dla mnie "sprzedaż majątku" to określenie, które nie oznacza nic.


Sprzedaż majątku oznacza sprzedaż majątku. Czyli tego co prawnie należało do państwa PRLu/III RP.

tds1974 napisał/a:

Tyle, że od prawie 20 lat to nie komuniści zarządzają jak ty to mówisz "sprzedażą majątku" czyli prywatyzacją, natomiast spółka PiS -PO utrzymuje dzielnie kierunek dwupartyjny udając przed ogłupiałym tłumem, że nie siedzą w jednej piaskownicy.


Ja tam nie wiedzę różnic między nimi a komunistami.
Prawo podatkowe i pracy robią takie że firmy upadają, czyli mamy kolektywizację. Czołgów jeszcze na ludzi nie wysyłają ale policja regularnie na 11 tego listopada atakuje ludzi w marszu niepodległości. Jedna i druga partia krzyczy że bez niej nie ma demokracji i należy na nie głosować bo to jej gwaranci. I Inne takie.


tds1974 napisał/a:

Nie wiem ile brał kasy Kaczyński za pełnienie obowiązków Ministra Sportu, ale dla mnie to jest ten przykład złodziejstwa, wykorzystywania władzy - pełnienie w ramach uprawnień tysiąca stanowisk i branie za to kasy. I nie chodzi mi tylko o Kaczkę, bo jak widzę min. Grabarczyka to mi się nóż w kieszeni otwiera. Nie wiem czy wiesz, że w 1993 prokurator przedstawił Kaczce zarzut rzekomego nielegalnego finansowania Porozumienia Centrum przez Fundację Prasową "Solidarność", nie wiem czy słyszałeś o spółce Telegraf, ale im więcej zarzutów stawiano Kaczce, tym więcej mordę darł o dekomunizacji. Pamiętam też jak to umorzono. Nie wiem czy wiesz, po co powstała AWS i jakich szkód dokonała.


Ale o co ci chodzi? Chcesz oskarżyć Kaczkę o coś a potem uznać że go popieram i mnie o to oskarżyć? Pass... Nie jest pisiorem.
A jeśli chcesz kogoś wrzucać do pierdla albo wieszać to wieszaj po kolei wszystkich którzy brali udział na poważnie w polityce, zajmowali wysokie stanowiska poza sejmem, należeli do służb specjalnych w PRLu i tak dalej i dalej.

tds1974 napisał/a:

Nie wiem czy wiesz jak premier Polski (!) Suchocka jednym podpisem oddała pół Polski pod władanie innemu państwu, które grabi nasz kraj dwadzieścia razy gorzej niż komuniści. Tych przykładów z ostatnich 20 lat jest tyle, że tu nie starczyłoby miejsca.


Gdyby nie Kościół Katolicki to by ciebie nawet nie było. Więc daruj sobie te jęki i znajdź w sobie odwagę by przyznać że twój zawdzięcza wiele kościołowi. To nie boli.

tds1974 napisał/a:

Więc jak słyszę, że to "wina komunistów", to pozwól że zapytam: Czy to wina tych komunistów, których PiS zatrudniał na wysokich stanowiskach w ministerstwie Sprawiedliwości?


Oczywiście. I to dokładnie pokazuje jak PiS od komunistów różni się w bardzo małych detalach.